Skocz do zawartości


Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Polska postać Overwatch

Polska postać overwatch postacie overwatch polska w overwatch

 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Nuju7

 • Nuju7
  • Użytkownik

   
  Reputacja: 0
 • Napisano 26 April 2017 - 15:49

  Wiem, że już jest za późno na dawanie ale pomyślałem, że w sumie to czemu nie żeby ktoś ocenił mój pomysł

   

  Historia:

  Salto jest mężczyzną, który w dzieciństwie został osierocony i sprzedany do Norweskiego projektu wojskowego. Mieli wizję stworzenie idealnego „sprzętu” bojowego. Był on także bionicznie ulepszany aby jego „praca” była łatwiejsza. Wysyłali go głównie na misje zabicia mafii, ograniczenie wylewu informacji itp. Jednak gdy się dowiedział co z nim zamierzają zrobić, uciekł... Niszcząc wszystkie zapasy wyposażenia oraz notatki na jego temat, usunął z bazy danych jego imię i nazwisko, a także był zmuszony do zabicia głównego dowodzącego projektu. Wrócił do Polski, bo tam mógł czuć się bezpiecznie, z dala od Norweskich Agentów. Teraz strzeże pokoju w swoim państwie oraz szuka swych rodziców.

   

  Wygląd:

  czarny lekko podarty kaptur, wojskowe glany, bojówki moro, czarno-szara skórzana kurtka z "Polską Walczącą" na sercu, zielone oczy, kosa, średniej długości czarne włosy, maska na dolnej części twarzy (coś w stylu Zimowego Żołnierza)

   

  Broń:

  Dwie maczety na plecach, urządzenie na obu rękach dzięki, któremu będzie mógl strzelać harpunami (NIE tak jak wdowa), nóż schowany w pochwie na lewej piersi rękojeścią do dołu, noże do rzucania umieszczone przy talii brzucha po 3 z każdej strony.

   

  Detale:

  27 lat, imię w Overwatch to Salto, prawdziwe imię nieznane, zajęcia mściciel, baza operacyjna brak, przynależność były agent Norweskiego Wojska.

   

  Detale bojowe:

  Obrażenia od LPM:

  Maczety – 50 hp co atak

  Noże do rzucania – 20 hp za każdy

  Obrażenia od RPM:

  Noże do rzucania – 20 hp za każdy

   

  Umiejętności:

  LPM:

  Kiedy ma maczety: Uderza swoimi maczetami jedna po drugiej.
  Kiedy ma noże do rzucania: Bierze je wszystkie pomiędzy palce i PO KOLEI rzuca w cel.

  Przeładowanie noży: klika na każdy ze swoich „schowków”, a noże przylatują do niego i wpadają do „schowków”. Są na coś w stylu magnes.

  RPM:

  Kiedy ma maczety: Nic się nie dzieje

  Kiedy ma noże do rzucania: Rzuca nimi wszystkimi tak jak Genji ALE po chwili wracają do niego i je ponownie wyciąga.

  E: Zmiana stylu broni (maczety na noże do rzucania lub na odwrót), przy każdej zmianie dostaje dodatkową prędkość poruszania się na 3 sekundy.

  Shift: Rzuca swoją bombą dymną która ma zasięg ataku Złomiarza. Utrzymuje się 5 sek i spowalnia cel oraz oczywiście ogranicza widzenie. Jeśli jakiś wróg będzie stać w dumie przez co najmniej 3 sekundy zostaje unieruchomiony dopóki dym nie opadnie. Jeśli wejdzie do dymu sojusznik to ma ograniczone widzenie. Jeśli wejdzie do dymu Salto oznacza wszystkich przeciwników w pobliżu (nie umiem stwierdzić ile dokładnie jednostek) oraz możliwość unikania ataków wrogów na 3 sekundy (niezależnie od tego czy dym jeszcze trwa). Rozmiaru dymy także nie umiem stwierdzić.

  Q: Jego super umiejętność ma wybór tak jak dzisiejsza Symmetra.

  Wybór nr 1 – Salto przygotowuje swoje harpuny do strzału (3 sekundy), a następnie strzela nimi w przeciwnika (zasięg jak hak Wieprza ale leci dłużej) i przyciąga go zamieniając się przy tym miejscami. Wbija mu swój nóż (nosi go na piersi) i zadaje 300 hp obrażeń.

  Wybór nr 2 – Salto wyskakuje na dużą wysokość i namierza swych wrogów (bezwzględnie maksymalnie 6, namierzanie trwa 2 sekundy, a w powietrzu jest on 5 sekund) i rzuca w nich swoimi nożami, zadając 200 obrażeń. Istnieje szansa trafienia „headshot” (im mniej wrogów tym większa szansa)

  Pasywa:

  Za życia: Bohater skacze wyżej i dalej niż inni bohaterowie (bioniczne ulepszenia)

  Po śmierci: Salto oznacza bohatera, który go zabił i zwiększając obrażenia zadawane jemu o 20% na 4 sekundy.

   

  Informacje o mnie:

  Nick – Nuju7

  Serwer Overwatch – Europa

  Moje „mainy” - Żniwiarz, Reinhardt, Złomiarz, Orisa, Zenyatta, Żołnierz-76

  Dziękuje jeśli ktoś dożył do końca ;)


  Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

  0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych