Skocz do zawartości


Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Silent Camp


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 silentcamp

 • silentcamp
  • Użytkownik

   
  Reputacja: 1
 • Napisano 12 April 2017 - 10:29

  silentcamp.png.92eb31d7205333cf7bd917a9b

  O nas

  Jesteśmy jak najbardziej innowacyjnym projektem ulepionym z własnych pomysłów i z własną wizją na przyszły rozwój serwisu. Projekt będzie opierał się o modyfikacje Desolation Redux oraz ArmSTALKER - War MPCforum, ponadto warto dodać, że posiadamy oficjalne partnerstwo z modyfikacją Desolation Redux.

  Desolation Redux

  Desolation Redux jest następcą Desolation Mod, od użytkownika OPTiX - samego twórcy moda. Kod jest w pełni oryginalny, ale został napisany od nowa, by wykluczyć różne błędy i poprawić całą strukturę. Celem projektu jest stworzenie grywalnego oraz płynnego zombie survival moda, tak aby każdy poczuł klimat DayZ Moda, lecz na silniku Army 3. Usunięte będą także różne ograniczenia dotyczące serwerów i każdy administrator serwera będzie miał swój panel oraz zostaną zrobione różne poradniki jak dostosować modyfikacje do danej mapy. Wszystkie pliki Desolation będą publiczne i będziemy mogli je uzyskać za pomocą np. Githuba czy Steama - dzięki temu uzyskamy możliwość korzystania z takich rzeczy jak: A3Launcher albo Play WithSix.

  ArmSTALKER

  ArmSTALKER jest modyfikacją stworzoną przez grupe fanów w większości pochodzących z Rosji gdzie głównym pomysłodawcą był gracz o nicku Romzet. Mod jest stworzony na podstawie serii gier S.T.A.L.K.E.R, która podbiła serca wielu ludzi swym niewyobrażalnie ciężkim i ponurym klimatem, trudami przetrwania i swą niepowtarzalnością. Modyfikacja polegać będzie w dużej mierze na Serious RP i rozbudowanym systemie PvE. Nasz zespół administracyjny ma wieloletnie doświadczenie i wiedze na temat Serious/Semi RP co pozwoliło nam na stworzenie idealnego klimatu i świetnego Gameplay'a.

  Otwarte testy Desolation Redux!

  Dla wszystkich zainteresowanych modyfikacją Desolation Redux mamy dobrą wiadomość! W tym tygodniu od piątku do niedzieli (14.04-16.04) odbędą się otwarte testy na serwerze Chernarus, każdy kto chciałby uczestniczyć w nich musi pobrać następujące modyfikacje.

  IP Serwera:  158.69.53.62:2402

  Zapraszamy także wszystkich do rejestracji na naszym nowym forum! (silentcamp.pl) (Na forum znajdziesz ciekawostki, nowości oraz wszystkie informacje na temat modyfikacji - rejestracja jest wymagana, aby przeglądać forum)


  Użytkownik silentcamp edytował ten post 12 April 2017 - 10:41

  • DesolationReduxPolska lubi to
  Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

  0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych