Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

CS:GO Skaczący var = spadek fps

csgo var fps

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Trelemorele

• Trelemorele
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 23 March 2017 - 16:53

Witam!

Od jakiegoś czasu mam strasznie irytujący problem w csie. Skacze mi var co skutkuje spadkiem fps z 300 do 30. Szukałem rozwiązania na wielu forach jednak nie znalazłem żadnej sensownej odpowiedzi i pomocy. Zaznaczony var na zdjęciu poniżej potrafi skakać do 30 ms wtedy też spadają fps :/ Jakieś pomysły?

http://imgur.com/bAVBPKf

#2 Wilkokłak

• Wilkokłak

Doświadczony spamer

• Administrator IT
    • PipPipPipPipPipPip

Reputacja: 165
  • Napisano 23 March 2017 - 17:25

Jakie masz podzespoły? Instalowałeś ostatnio jakieś nowe programy? Coś co działa w tle?

Oferuję tworzenie stron internetowych [HTML5, CSS3, PHP+MySQL, Javascript]. Nie zajmuję się hostingiem i/lub załatwianiem domen! Masz jakiś problem z pisaniem strony? Napisz do mnie! ||| Moja strona

#3 Trelemorele

• Trelemorele
    • Użytkownik

• Napisano 23 March 2017 - 18:11

CPU: AMD Phenom II X6 1100T

Płyta główna: GIGABYTE GA-870A-USB3

Dysk:  SAMSUNG HD204UI

Karta graf.: AMD Radeon HD 6970

12 gb ram DDR3

Windows 10 64bit

Nic podejrzanego nie instalowałem. Komputer jakoś miesiąc po formacie. W tle też nic dodatkowego nie chodzi, chociaż czasami System i Host usługi wykorzystuje 100% dysku. Ale z tego co wiem to całkiem powszechny problem na Win10 z którym walczyłem z róznymi skutkami (na razie problem nie występuje).

#4 XazzyStream

• XazzyStream
    • Użytkownik

• Napisano 03 April 2017 - 12:30

Varpy są spowodowane najczęściej przegrzewaniem się procesora, dlatego też jest prawdopodobieństwo, że w tle działa jakiś program, który obciąża Ci komputer albo musisz zajrzeć do środka swojego PC i sprawdzić czy nie jest bardzo zakurzony :)

#5 MentosToJa

• MentosToJa
    • Użytkownik

• Napisano 05 April 2017 - 16:56

Sprawdzałeś te ,,najpopularniejsze'' metody? Sprawdzanie spójności itp? Pewnie to nie od tego ale możesz zajrzeć do środka, może akurat jakiś syf tam jest.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: csgo, var, fps

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych