Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Kanał NAiMAD 47 Gamezone

gry youtube gamezone

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 NAiMAD

• NAiMAD
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 18 March 2017 - 11:44

Witam, Jestem Damian,  co mogę powiedzieć o sobie to - pasjonat gier wideo, oraz sportu, najbardziej sztuki walki, mam 23 lata, pochodzę z Lubelszczyzny. Chciałbym zaprezentować mój kanał, który ma swoje początki, ale zapał jest do tworzenia filmów, tworzenia poradników, recenzji, gameplaye itd. itd. Ogólnie rzecz biorąc wszystko, co dotyczy gier.

Nazwa kanału - NAiMAD 47 Gamezone                                       Link: https://www.youtube....Jzm3hw0mvnJd9BA

To są początki, zaznaczam po raz kolejny, mile widziane komentarze, opinie, a także porady co mogę poprawić, co mogę zmienić.
    Mam zaplanowane różne serie:

Recenzja - samo mówi przez się ;)
    Gameplay Rec - Luzne pokazanie gry ze strony gracza, czyli mnie. Czyli - jak się gra, czy może się to podobać itd. itd.
    NAiMAD School - Poradniki do gier

100% Gaming - Ciekawsze gry będę pokazywał w całości, te bardziej wartościowe fabularnie

no i inne serie w planach

W przyszłości mam zamiar streamować rozgrywki z cs, inne ciekawsze gry, ale to na razie plany.

Bardzo byłbym wdzięczny, za jakieś rady, opinie co zmienić, co ulepszyć. Jest zapał, ale tak naprawdę moje doświadczenie z YT jest małe, to moja pierwsza próba prowadzenia kanału. Gry są moją pasją, od pierwszego "pegasusa". A o prowadzeniu kanału zainspirował mnie nieistniejący już serwis G24, wraz z moim idolem - Arkadikussem.

Chcę stworzyć także ekipe Gamezonu - pasjonatów gier wideo, którzy nie mieli również styczności z youtubem, by się wzajemnie promować. Chcę pokazać, że granie to też pasja, tak jak sport, tak jak kino, tak jak malowanie itd. itd. Chcę by przestano patrzeć na gry jak na głupią rozrywkę dla dzieci, bo gry są też dla dorosłych, jak i innych grup wiekowych, które mają wartości, nie jednokrotnie większe niż książki, czy filmy.

Dziękuję za uwagę, pozdrawiam wszystkich na forum!

Użytkownik NAiMAD edytował ten post 18 March 2017 - 12:00

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: gry, youtube, gamezone

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych