Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Jak wygląda teraz instalacja nowych gier ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bonaparte

• Bonaparte
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 01 January 2017 - 17:42

Witam, przez długi czas nie kupowałem gier moja najnowsza gra to cod mw3 więc przez 6 lat nie miałem do czynienia z grami to tyle w ramach wstępu i przechodząc do mojego pytania:

1. Czy kupując teraz jakiś nowy tytuł np. Call of Duty: Infinite, w wersji pudełkowej będę musiał tę gre pobierać przez  steam czy można zainstalować z płyty ? Pytam bo pamiętam że cod mw3 musiałem ściągać przez internet mimo posiadania płyty.

2. Jak to wygląda z wiedźminem 3 ? Z tego co wiem to kupując wersje pudełkową to trzeba aktywować gre na jakimś gog,com ale czy można zainstalować z płyty czy jednak ściągać gre z internetu ?

3. Jak jest na innych platformach typu origin, uplay ? (zakładając że kupuje gry w wersji pudełkowej)

Wiem że moje pytanie może się wydawać oczywiste ale jak już pisałem z grami powyżej 2011r. nie miałem do czynienia, a ściąganie przez mój internet gier to czysta mordęga więc wole wiedzieć co mnie czeka przy zakupie np. 40gb wiedźmina 3.

Pzdr.

#2 Gatki

• Gatki

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 01 January 2017 - 17:45

1. Instalujesz z plyty np: steam i potem pobierasz patch itp.
    2. Z płyty na gog.com. GOTY na plycie jest juz chyba spatchowane. Jesli kupi zwykła szykuj sie na duzoo pobierania :D
    3. Tak samo no chyba ze w pudełku jest tylko kod aktywacyjny.

Spoiler

Użytkownik Gatki edytował ten post 01 January 2017 - 18:04

#3 Bonaparte

• Bonaparte
    • Użytkownik

• Napisano 01 January 2017 - 19:04

Dzięki za odpowiedź, jeszcze się dopytam o tego wiedźmina bo jak komputer do mnie dojdzie to jest to pierwsza gra jaką kupie, mianowicie w sklepach pokroju komputronik, empik itp. są dostępne różne hmm ''wersje'' gry ? chodzi mi o to czy są kupując pudełkową wersje tej gry muszę patrzeć czy gra jest na steam czy na ten gog.com ? Czy wszystkie wersje pudełkowe są na gog.com a wersje na steam można kupić tylko na tejże platformie ?
    A jeszcze mam jedno pytanie: ten gog.com trzeba ściągać i mieć zainstalowanego na komputerzez jak steam ?

Użytkownik Bonaparte edytował ten post 01 January 2017 - 19:21

#4 Wilkokłak

• Wilkokłak

Doświadczony spamer

• Administrator IT
    • PipPipPipPipPipPip

Reputacja: 165
  • Napisano 01 January 2017 - 21:44

GOG nie jest wymagany żeby grać w zakupioną grę, której domeną jest ów GOG. Ale upraszcza to aktualizację, której i tak można dokonać ręcznie pobierając patche ze stronki.

Natomiast Steam jest ble i zło konieczne

Oferuję tworzenie stron internetowych [HTML5, CSS3, PHP+MySQL, Javascript]. Nie zajmuję się hostingiem i/lub załatwianiem domen! Masz jakiś problem z pisaniem strony? Napisz do mnie! ||| Moja strona

#5 Gatki

• Gatki

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 02 January 2017 - 1:33

Wiedzminy w pudełku są do GOGu lecz jak UP nie konieczne iż Wiesiek jest DRM Free

#6 Bonaparte

• Bonaparte
    • Użytkownik

• Napisano 02 January 2017 - 15:34

Ok,dzięki za odpowiedzi wszystko już wiem :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych