Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Pierwszy zlot forum jarock!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#21 PoznanskaPyra

• PoznanskaPyra

Pisarz

• Administrator IT
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 760
  • Napisano 11 January 2017 - 10:01

To gdzie mam w końcu jechać? (o ile wolne dostane)

CPU:Intel i7 4770k Mobo:AsRock H97 Pro4 RAM: 2x8GB 1600MHz GPU:różne Cooler:Be quiet! Shadow Rock 2 PSU:BeQuiet DarkPower P8 1000W

AUDIO: Audiotrak Maya 5U + Sennheiser HD 280 PRO

Wbijaj na kanał YouTube:https://www.youtube....ser/Maslana1233 Kliknij Lubie to na FB:https://www.facebook.../PoznanskaPyrka Mój nowy projekt: http://www.tanietransmisje.pl/

#22 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

Reputacja: 366
  • Napisano 11 January 2017 - 19:40

To gdzie mam w końcu jechać?

No do Liptiego jak zaprasza :D.

Poczekam jeszcze trochę na innych i zacznę coś szukać w okolicy środka kraju :D.

Zgłaszać chęci, bo taki zlot, to będzie prawdziwy zlot :>.

#23 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 416
  • Napisano 11 January 2017 - 22:35

To gdzie mam w końcu jechać? (o ile wolne dostane)

Dawaj Poznań, blisko mamy. :D I blisko środka xd.

Chcesz ze mną pograć? Szukam ludzi do Running With Rifles i Rocket League.

Mój profil na Twitterze - Kliknij tutaj! FanPage - Kliknij tutaj! Kanał na YouTube - Kliknij tutaj!

#24 Liptonex

• Liptonex

Bywalec

• Administrator IT
    • PipPipPipPip

Reputacja: 230
  • Napisano 18 January 2017 - 22:33

Dawajcie do Sztumu

#25 SoldierPL

• SoldierPL

Pan Snajper

• Technik Sprzętowiec
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 605
  • Napisano 28 January 2017 - 1:15

A ja zapraszam do Jeleniej Góry :kappa: Tak serio - Wrocław byłby spoko. Można iść na piwo, dużą grupą ogarnąć strzelnicę na przykład, potem zaś na piwo, zrobić Rockowi wjazd na chatę itp. Mam tam też upatrzony hotel z pokojami dwuosobowymi za 130 za dobę. Wiem, ciekawe jak jasna cholera :D Ew. jeziora wielkopolskie, jakiś grill czy coś.

Teraz druga sprawa - czy za wakacje przyjmujemy standardowo lipiec i sierpień, czy czerwiec na przykład? Chodzi mi o to, że ja dopiero 20 czerwca mam lot powrotny ze Stanów do kraju.

YouTube |-| Live |-| Blog Metro 2033 |-| Facebook

CPU: Intel Core i5 6500 3.20 GHz |-| Cooler: Raijintek Themis |-| GPU: Sapphire Radeon HD 7870 |-| RAM: Kingston HyperX Fury 2x4 GB DDR4 2133 MHz |-| Mobo: MSI B150 PC MATE |-| HDD 1: Western Digital Blue 1 TB |-| HDD 2: Seagate 320 GB |-| HDD 3: Western Digital 80 GB |-| PSU: OCZ CXS 500W |-| Case: SPC Gladius M45W |-| Sys: Windows 7 Ultimate 64-bit |-| Screen 1: LG 24" FHD IPS 60 Hz |-| Screen 2: Acer 18.5" HQV 60 Hz |-| Mouse: A4Tech Sniper ZL5 |-| Keyboard: Natec Zander |-| Microphone: Blue Yeti |-| Headphones: AKG K511

#26 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

• Napisano 28 January 2017 - 22:26

Tak serio - Wrocław byłby spoko. Można iść na piwo, dużą grupą ogarnąć strzelnicę na przykład, potem zaś na piwo, zrobić Rockowi wjazd na chatę itp. Mam tam też upatrzony hotel z pokojami dwuosobowymi za 130 za dobę. Wiem, ciekawe jak jasna cholera :D Ew. jeziora wielkopolskie, jakiś grill czy coś.

Teraz druga sprawa - czy za wakacje przyjmujemy standardowo lipiec i sierpień, czy czerwiec na przykład? Chodzi mi o to, że ja dopiero 20 czerwca mam lot powrotny ze Stanów do kraju.

Czerwiec chyba będzie terminem który z góry odpada - okres sesji, (zależnie od roboty) dużego zapierniczu w robocie (wtedy o dziwo trochę osób bierze wolne "ucieknę od tłumów w lipcu i sierpniu) - więc wydaje mi się, że najlepiej nastawić się na lipiec sierpień.

Czy hotel to dobry pomysł? Wydaj mi się bardziej, że jakiś domek nad jeziorkiem będzie najlepszą opcją + czasem i tańszą opcją.

Jedynie co można już na 100% potwierdzić, że "kierujemy" się w dwie noce: piątek-sobota, sobota-niedziela (tak, aby każdy nie musiał brać wolnego w robocie :D).

• DarkGraphic.pl lubi to

#27 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec

• Napisano 29 January 2017 - 11:19

Spoko, ja od maja do października mam wolne. :D

Mój profil na Twitterze - Kliknij tutaj! FanPage - Kliknij tutaj! Kanał na YouTube - Kliknij tutaj!

#28 SoldierPL

• SoldierPL

Pan Snajper

• Technik Sprzętowiec
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 605
  • Napisano 29 January 2017 - 12:12

Ja też :kappa: Kamil, ty masz chyba jakiś domek, nie? Byś tylko haracz od wszystkich (oprócz mnie oczywiście) wziął :D

@Edit: nie ważne, już obgadaliśmy.

Użytkownik SoldierPL edytował ten post 29 January 2017 - 12:22

YouTube |-| Live |-| Blog Metro 2033 |-| Facebook

CPU: Intel Core i5 6500 3.20 GHz |-| Cooler: Raijintek Themis |-| GPU: Sapphire Radeon HD 7870 |-| RAM: Kingston HyperX Fury 2x4 GB DDR4 2133 MHz |-| Mobo: MSI B150 PC MATE |-| HDD 1: Western Digital Blue 1 TB |-| HDD 2: Seagate 320 GB |-| HDD 3: Western Digital 80 GB |-| PSU: OCZ CXS 500W |-| Case: SPC Gladius M45W |-| Sys: Windows 7 Ultimate 64-bit |-| Screen 1: LG 24" FHD IPS 60 Hz |-| Screen 2: Acer 18.5" HQV 60 Hz |-| Mouse: A4Tech Sniper ZL5 |-| Keyboard: Natec Zander |-| Microphone: Blue Yeti |-| Headphones: AKG K511

#29 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec

• Napisano 29 January 2017 - 15:06

Za mały jest i jest to zadupie i strefa ciszy więc lepiej nie. :D

#30 CZARNYbrodaty

• CZARNYbrodaty
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 10 February 2017 - 1:58

Jestem jak najbardziej za! Jak uda się dograć terminy w pracy, to będę! :D Weekend to wcale nie tak długo! ;)

#31 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

• Napisano 12 February 2017 - 19:35

Zacznę dokładnie szukać wszystkiego przed IEMem, a już "szczegółowe" (czyli zapewne cena etc...) dane podam po intelu.

Więc jest jeszcze czas dyskutować i wstępnie zgłaszać swoje chęci! :D

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych