Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Pierwszy zlot forum jarock!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#21 PoznanskaPyra

• PoznanskaPyra

Pisarz

• Administrator IT
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 764
  • Napisano 11 January 2017 - 10:01

To gdzie mam w końcu jechać? (o ile wolne dostane)

CPU:Intel i7 4770k Mobo:AsRock H97 Pro4 RAM: 2x8GB 1600MHz GPU:różne Cooler:Be quiet! Shadow Rock 2 PSU:BeQuiet DarkPower P8 1000W

AUDIO: Audiotrak Maya 5U + Sennheiser HD 280 PRO

Wbijaj na kanał YouTube:https://www.youtube....ser/Maslana1233 Kliknij Lubie to na FB:https://www.facebook.../PoznanskaPyrka Mój nowy projekt: http://www.tanietransmisje.pl/

#22 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

Reputacja: 372
  • Napisano 11 January 2017 - 19:40

To gdzie mam w końcu jechać?

No do Liptiego jak zaprasza :D.

Poczekam jeszcze trochę na innych i zacznę coś szukać w okolicy środka kraju :D.

Zgłaszać chęci, bo taki zlot, to będzie prawdziwy zlot :>.

#23 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 416
  • Napisano 11 January 2017 - 22:35

To gdzie mam w końcu jechać? (o ile wolne dostane)

Dawaj Poznań, blisko mamy. :D I blisko środka xd.

Chcesz ze mną pograć? Szukam ludzi do Running With Rifles i Rocket League.

Mój profil na Twitterze - Kliknij tutaj! FanPage - Kliknij tutaj! Kanał na YouTube - Kliknij tutaj!

#24 Liptonex

• Liptonex

Bywalec

• Administrator IT
    • PipPipPipPip

Reputacja: 230
  • Napisano 18 January 2017 - 22:33

Dawajcie do Sztumu

#25 SoldierPL

• SoldierPL

Pan Snajper

• Technik Sprzętowiec
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 607
  • Napisano 28 January 2017 - 1:15

A ja zapraszam do Jeleniej Góry :kappa: Tak serio - Wrocław byłby spoko. Można iść na piwo, dużą grupą ogarnąć strzelnicę na przykład, potem zaś na piwo, zrobić Rockowi wjazd na chatę itp. Mam tam też upatrzony hotel z pokojami dwuosobowymi za 130 za dobę. Wiem, ciekawe jak jasna cholera :D Ew. jeziora wielkopolskie, jakiś grill czy coś.

Teraz druga sprawa - czy za wakacje przyjmujemy standardowo lipiec i sierpień, czy czerwiec na przykład? Chodzi mi o to, że ja dopiero 20 czerwca mam lot powrotny ze Stanów do kraju.

YouTube |-| Live |-| Blog Metro 2033 |-| Facebook

CPU: Intel Core i5 6500 3.20 GHz |-| Cooler: Raijintek Themis |-| GPU: Sapphire Radeon HD 7870 |-| RAM: Kingston HyperX Fury 2x4 GB DDR4 2133 MHz |-| Mobo: MSI B150 PC MATE |-| HDD 1: Western Digital Blue 1 TB |-| HDD 2: Seagate 320 GB |-| HDD 3: Western Digital 80 GB |-| PSU: OCZ CXS 500W |-| Case: SPC Gladius M45W |-| Sys: Windows 7 Ultimate 64-bit |-| Screen 1: LG 24" FHD IPS 60 Hz |-| Screen 2: Acer 18.5" HQV 60 Hz |-| Mouse: A4Tech Sniper ZL5 |-| Keyboard: Natec Zander |-| Microphone: Blue Yeti |-| Headphones: AKG K511

#26 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

• Napisano 28 January 2017 - 22:26

Tak serio - Wrocław byłby spoko. Można iść na piwo, dużą grupą ogarnąć strzelnicę na przykład, potem zaś na piwo, zrobić Rockowi wjazd na chatę itp. Mam tam też upatrzony hotel z pokojami dwuosobowymi za 130 za dobę. Wiem, ciekawe jak jasna cholera :D Ew. jeziora wielkopolskie, jakiś grill czy coś.

Teraz druga sprawa - czy za wakacje przyjmujemy standardowo lipiec i sierpień, czy czerwiec na przykład? Chodzi mi o to, że ja dopiero 20 czerwca mam lot powrotny ze Stanów do kraju.

Czerwiec chyba będzie terminem który z góry odpada - okres sesji, (zależnie od roboty) dużego zapierniczu w robocie (wtedy o dziwo trochę osób bierze wolne "ucieknę od tłumów w lipcu i sierpniu) - więc wydaje mi się, że najlepiej nastawić się na lipiec sierpień.

Czy hotel to dobry pomysł? Wydaj mi się bardziej, że jakiś domek nad jeziorkiem będzie najlepszą opcją + czasem i tańszą opcją.

Jedynie co można już na 100% potwierdzić, że "kierujemy" się w dwie noce: piątek-sobota, sobota-niedziela (tak, aby każdy nie musiał brać wolnego w robocie :D).

• DarkGraphic.pl lubi to

#27 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec

• Napisano 29 January 2017 - 11:19

Spoko, ja od maja do października mam wolne. :D

Mój profil na Twitterze - Kliknij tutaj! FanPage - Kliknij tutaj! Kanał na YouTube - Kliknij tutaj!

#28 SoldierPL

• SoldierPL

Pan Snajper

• Technik Sprzętowiec
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 607
  • Napisano 29 January 2017 - 12:12

Ja też :kappa: Kamil, ty masz chyba jakiś domek, nie? Byś tylko haracz od wszystkich (oprócz mnie oczywiście) wziął :D

@Edit: nie ważne, już obgadaliśmy.

Użytkownik SoldierPL edytował ten post 29 January 2017 - 12:22

YouTube |-| Live |-| Blog Metro 2033 |-| Facebook

CPU: Intel Core i5 6500 3.20 GHz |-| Cooler: Raijintek Themis |-| GPU: Sapphire Radeon HD 7870 |-| RAM: Kingston HyperX Fury 2x4 GB DDR4 2133 MHz |-| Mobo: MSI B150 PC MATE |-| HDD 1: Western Digital Blue 1 TB |-| HDD 2: Seagate 320 GB |-| HDD 3: Western Digital 80 GB |-| PSU: OCZ CXS 500W |-| Case: SPC Gladius M45W |-| Sys: Windows 7 Ultimate 64-bit |-| Screen 1: LG 24" FHD IPS 60 Hz |-| Screen 2: Acer 18.5" HQV 60 Hz |-| Mouse: A4Tech Sniper ZL5 |-| Keyboard: Natec Zander |-| Microphone: Blue Yeti |-| Headphones: AKG K511

#29 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec

• Napisano 29 January 2017 - 15:06

Za mały jest i jest to zadupie i strefa ciszy więc lepiej nie. :D

#30 CZARNYbrodaty

• CZARNYbrodaty
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 10 February 2017 - 1:58

Jestem jak najbardziej za! Jak uda się dograć terminy w pracy, to będę! :D Weekend to wcale nie tak długo! ;)

#31 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

• Napisano 12 February 2017 - 19:35

Zacznę dokładnie szukać wszystkiego przed IEMem, a już "szczegółowe" (czyli zapewne cena etc...) dane podam po intelu.

Więc jest jeszcze czas dyskutować i wstępnie zgłaszać swoje chęci! :D

#32 Wilkokłak

• Wilkokłak

Nałogowiec

• Administrator IT
    • PipPipPipPip

Reputacja: 164
  • Napisano 19 May 2017 - 20:21

I co z tym? :P

Oferuję tworzenie stron internetowych [HTML5, CSS3, PHP+MySQL, Javascript]. Nie zajmuję się hostingiem i/lub załatwianiem domen! Masz jakiś problem z pisaniem strony? Napisz do mnie! ||| Moja strona

#33 Śliwa

• Śliwa

Madridista

• Moderator
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 635
  • Napisano 19 May 2017 - 21:11

Jak widać - nic :) 

Masz wątpliwości przed zakupem sprzętu? Chcesz o coś zapytać? Problem na forum - z tematem, użytkownikiem? Wal śmiało, zawsze chętnie pomogę :)

#34 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

• Napisano 19 May 2017 - 21:36

I co z tym? :P

Miałem jutro właśnie stworzyć post, ale jak już padło pytanie, dziś odpowiem :).

Trochę spraw mi przybyło i szczerze sam się w nich pogubiłem.
    Cały ten zlot zszedł na bok, choć w tym wypadku było więcej innych rzeczy i projektów, które musiałem zawiesić.

Żeby też nie było, trochę podziałałem jeszcze po dacie ogłoszenia całości, popytałem etc... Ze wszystkich informacji jakie dostałem, troszkę za późno całość została ogłoszona (za późno jak na taką datę i wszelaką organizację). //znaleźć i zarezerwować samo miejsce w tym wypadku to pół biedy//

Wstępnie całość przekładam na lato 2018, cały topic ze szczegółami myślę, że pojawi się we wrześniu/październiku (data, miejsce, cena, zapisy).
    W okolicach sierpnia jeszcze raz będę chciał, aby każdy podał swoje sugestie, propozycje miejsca etc... Oczywiście dalej bierzemy pod uwagę wypad na weekend (2-3 noce).
    Myślę, że takowa opcja będzie najlepsza i organizacja będzie dopięta na ostatni guzik :) + każdy zainteresowany będzie wiedział w jaki dzień wziąć sobie dzień, dwa wolnego :).

• Wilkokłak lubi to

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych