Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Pierwszy zlot forum jarock!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#1 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

Reputacja: 361
  • Napisano 29 December 2016 - 17:17

Witajcie :)

Zgodnie z nazwą tematu, zajmiemy się tu pierwszym spotkaniem forum jarock!
    Jak pamiętacie z dawnych lat, prawie każde większe forum robiło co roku (lub pewien czas) jakieś zloty, gdzie osoby z forum mogły pogadać ze sobą na żywo, coś wypić (:>) etc… Nasze forum  trzyma się (ledwo, ale jakoś wspólnie dajemy radę? ;))  już pewien czas, ale jak dotąd nie było okazji spotkać się w większym gronie.

Sama myśl tworzyła się już od pewnego czasu, jednak postanowiłem trochę poczekać… Nadszedł jednak dzień, kiedy całość ląduje do Was i liczę, że wspólnie uda nam się coś fajnego stworzyć :).

Całość opiera się na jakże łatwych słowach „zróbmy sobie pierwszy zlot forum” – fajnie brzmi? ;)

Wiadomo, nie jest to takie proste, jednak wreszcie doszliśmy do tego etapu, że mamy zgrane osoby w administracji (pomijam resztę o której każdy wie) i na całym forum.

Ze wstępnych planów, chcę taki zlot/spotkanie zorganizować w okolicy lata (~lipiec) w jakimś kompleksie domków letniskowym, coś  w tym stylu. Całe spotkanie, to nie są jakieś wakacje 2tygodniowy, zwykły wypad na weekend – dwa dni (piątek-sobota i sobota-niedziela).

Najważniejszą obecną rzeczą jaka jest do ustalenia to ilość chętnych (dopiero potem będzie możliwość ogarniania miejsca i cen).
    Na forum nie ma ogromnych ilości osób, jednak myślę, że spokojnie jesteśmy w stanie zebrać się całkiem fajna grupa osób :). Wszystko obecnie zależy od ilości osób które będą chciały dołączyć do takiego wydarzenia.

Z rzeczy które od razu bym musiał zaznaczyć – cały ten event jest robiony dla osób pełnoletnich.
    Niestety tutaj zabawa w zgody rodzica etc… odpada (i tutaj nie chodzi o jakąś niechęć, ale o samą odpowiedzialność i inne rzeczy) – wiem też, że nas chyba ten problem nie będzie dotyczył, bo zapewne 3/4 osób na forum już dawno słynne 18 lat osiągnęło już kawałek czasu temu.

Z rzeczy jakie mogę jeszcze napisać…

Myślałem o specjalnej wersji koszulki „forumowej” na ten event – Dark wstępnie napisał, że coś pomyśli i może uda się całość idealnie dodać do tego ;)… Ale o tym i tak potem, bo najpierw trzeba wszystko ustalić :).

Tak więc co mi pozostaje… Zostawiam wątek wszystkim i liczę, że uda nam się razem coś ciekawego stworzyć :).

Użytkownik Himiodzio edytował ten post 06 January 2017 - 19:04
    ;)

#2 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

• Napisano 06 January 2017 - 19:00

Czekam na Wasze opinie, pomysły i wszystkie inne rzeczy! ;D

#3 Androjus

• Androjus

Znawca

• Technik Sprzętowiec
    • PipPip

Reputacja: 47
  • Napisano 06 January 2017 - 19:05

Ja odpadam, robię prawko przez wakacje (B i A2) i kilka mniejszych dupereli. Ale życzę reszcie miłej zabawy :)

Meine maszin:

CPU AMD Athlon x4 631 GPU: Gigabyte R7 370 2GB Zasilacz: CHIEFTEC GPA-500S8 HDD: WD 1TB Płyta: GIGABYTE GA-A75M-S2V RAM: KINGSTON KVR1333D3N9 4GB Buda: stary i poczciwy CoolerMaster - ELITE 333 (w planach jego modding)

http://fixerstudio.pl

#4 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 416
  • Napisano 06 January 2017 - 19:31

A gdzie? Jakieś okolice chociaż.

Chcesz ze mną pograć? Szukam ludzi do Running With Rifles i Rocket League.

Mój profil na Twitterze - Kliknij tutaj! FanPage - Kliknij tutaj! Kanał na YouTube - Kliknij tutaj!

#5 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

• Napisano 06 January 2017 - 20:26

A gdzie? Jakieś okolice chociaż.

Tutaj w sumie kwestia dowolna... Najważniejszą rzeczą w tym wypadku będzie "idealny dojazd". Wstępnie myślałem nad jakimś morzem (?).

#6 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec

• Napisano 06 January 2017 - 20:41

Lipiec Wrocław? Poznań pewnie odpada bo jeśli się nie mylę to dużo Ślązaków mamy. Nad morzem będzie zimno, lepiej jezioro.

Użytkownik Glock edytował ten post 06 January 2017 - 20:51

Mój profil na Twitterze - Kliknij tutaj! FanPage - Kliknij tutaj! Kanał na YouTube - Kliknij tutaj!

#7 Wilkokłak

• Wilkokłak

Nałogowiec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

Reputacja: 154
  • Napisano 06 January 2017 - 20:42

To ja odpadam, bo dla mnie morze, to drugi koniec polski :P

Oferuję tworzenie stron internetowych [HTML5, CSS3, PHP+MySQL, Javascript]. Nie zajmuję się hostingiem i/lub załatwianiem domen! Masz jakiś problem z pisaniem strony? Napisz do mnie! ||| Moja strona

#8 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

• Napisano 06 January 2017 - 20:46

Lipiec Wrocław? Poznań pewnie odpowiada bo jeśli się nie mylę to dużo Ślązaków mamy. Nad morzem będzie zimno, lepiej jezioro.

To ja odpadam, bo dla mnie morze, to drugi koniec polski :P

Pomysł poleciał teraz do konsultacji dla wszystkich - tam gdzie każdemu będzie pasowało, tam też będzie można zrobić :).

#9 Śliwa

• Śliwa

Madridista

• Moderator
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 632
  • Napisano 06 January 2017 - 21:58

Pomysł poleciał teraz do konsultacji dla wszystkich - tam gdzie każdemu będzie pasowało, tam też będzie można zrobić :).

Wiesz, że takie coś nie istnieje? Nigdy nie będzie wszystkim idealnie pasować. 

Masz wątpliwości przed zakupem sprzętu? Chcesz o coś zapytać? Problem na forum - z tematem, użytkownikiem? Wal śmiało, zawsze chętnie pomogę :)

#10 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

• Napisano 07 January 2017 - 2:16

Wiesz, że takie coś nie istnieje? Nigdy nie będzie wszystkim idealnie pasować. 

Nigdy nikomu nie będzie pasowało w 100%, ale jest coś takiego konsensus ;).

Myślę, że jak uda się rozwinąć cały ten pomysł, uda nam się wybrać fajne miejsce :).

#11 Herbacianie

• Herbacianie
    • Użytkownik

Reputacja: 1
  • Napisano 07 January 2017 - 9:55

Chyba chodziło Ci o kompromis ;-)

Z doświadczenia wiem że najlepiej takie akcje robić w centrum polski nad jeziorem. Wiecej ludzi ma dojazd.

Użytkownik Herbacianie edytował ten post 07 January 2017 - 9:59

#12 Śliwa

• Śliwa

Madridista

• Moderator

• Napisano 07 January 2017 - 12:43

Pijany Himi nad jeziorem to chyba nie najlepszy pomysł :D 

Masz wątpliwości przed zakupem sprzętu? Chcesz o coś zapytać? Problem na forum - z tematem, użytkownikiem? Wal śmiało, zawsze chętnie pomogę :)

#13 muniek777

• muniek777

Doświadczony spamer

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPipPipPip

Reputacja: 370
  • Napisano 07 January 2017 - 18:06

Jestem z Bielska-Białej, chetnie wpadne nawet do Szczecina:) o ile termin nie bedzie kolidowal z rodzina/pracą.
    Chetnie zobacze wasze pyski:p

I7 2600k, Asus p8p67 pro, Gigabyte R9 290x 4GB, G.Skill TridentX DDR3 2x4GB 2133MHz CL10, hdd WD Blue 1TB, ssd KINGSTON HyperX 3K 120GB

#14 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

• Napisano 07 January 2017 - 18:22

Chyba chodziło Ci o kompromis ;-)

Z doświadczenia wiem że najlepiej takie akcje robić w centrum polski nad jeziorem. Wiecej ludzi ma dojazd.

Chodziło mi o to co napisałem ;).

Myślę, że spokojnie coś ciekawego znajdziemy :P.

Pijany Himi nad jeziorem to chyba nie najlepszy pomysł :D

Pływać umiem dobrze, zaryzykuję - bardzo dobrze :D.

Po pijaku do wody nie wchodzę, choć ja mało piję ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Osoby które chciałby wziąć udział w takim zlocie, zgłaszać się :P.

Musimy wiedzieć ile będzie chętnych na takie coś, uzgodnić jakieś wspólne miejsce, które (niech będzie) większości będzie pasować i potem będę miał możliwość dowiadywanie się nowych rzeczy (dokładną datę - wstępnie zaproponowałem lipiec, cennik etc...).

#15 Śliwa

• Śliwa

Madridista

• Moderator

• Napisano 07 January 2017 - 19:54

Jestem z Bielska-Białej, chetnie wpadne nawet do Szczecina:) o ile termin nie bedzie kolidowal z rodzina/pracą.
    Chetnie zobacze wasze pyski:p

Muniek, sąsiedzie, ja koło Ustronia mieszkam :D

#16 Wilkokłak

• Wilkokłak

Nałogowiec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

Reputacja: 154
  • Napisano 07 January 2017 - 19:59

O kierwa, jakie sąsiady, ja w Cieszynie mieszkam :D

Oferuję tworzenie stron internetowych [HTML5, CSS3, PHP+MySQL, Javascript]. Nie zajmuję się hostingiem i/lub załatwianiem domen! Masz jakiś problem z pisaniem strony? Napisz do mnie! ||| Moja strona

#17 Śliwa

• Śliwa

Madridista

• Moderator

• Napisano 07 January 2017 - 20:01

O karwa, gdzie do szkoły chodzisz? 

#18 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec

• Napisano 07 January 2017 - 22:42

A do mnie w sylwestra Soldier przyjechał. <333

W wakacje planujemy się spotkać to może i razem do Was skoczymy. Tylko trzeba uzgodnić gdzie. :D

#19 Liptonex

• Liptonex

Bywalec

• Administrator IT
    • PipPipPipPip

Reputacja: 230
  • Napisano 08 January 2017 - 0:00

W Gdańsku.

Zapraszasz do siebie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) I tak Lipti ja Cię kiedyś znajdę! - Himi

Użytkownik Himiodzio edytował ten post 08 January 2017 - 0:15

#20 Fuzzik

• Fuzzik

Mistrz pióra

• Technik Sprzętowiec
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 683
  • Napisano 09 January 2017 - 2:29

Można z osobą towarzyszącą? 

Termin - lato, spoko.

Miejsce - ja Bydgoszcz, towarzysz Łódź, jeziorko brzmi spoko, ale u Liptona w Gdańsku też może być.

i5 3570k + EVGA GTX 960 SSC 2GB

Dumna i Bogata Polska!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych