Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Last of the Real Rock/Metal

masquerade metal rock zespół

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 kris1980

• kris1980
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 19 December 2016 - 18:35

Ich najnowszy kawałek "Masquerade" miażdży system! Tylko  czy ktoś zna  jakiekolwiek inne kawałki tego zespołu???? 

#2 Wilkokłak

• Wilkokłak

Nałogowiec

• Administrator IT
    • PipPipPipPip

Reputacja: 164
  • Napisano 19 December 2016 - 19:14

Według mnie nie miażdży. Jest taki jak większość współczesnych kawałków "rockowych" i "metalowych". Niestety, takie czasy, że perkusja to tak naprawdę sample, wyrównane co do milisekundy. Dublowanie gitary w zasadzie może się obyć bez nagrywania tej samej partii dwa razy, bo brzmi to identycznie (a chodzi przecież o drobne różnice), a poziom kompresji (chodzi o dynamikę dźwięku) osiąga graniczne wartości (skutek tzw. wojny głośności). Plus wszechobecna elektronika dodająca jeszcze więcej sztuczności.

Przynajmniej według mnie. Natomiast złe to nie jest, tylko przesadziłeś mówiąc, że miażdży system :P Miażdżył system Hendrix kiedy zaczynał. Miażdzyli system pierwsi bluesmani. Nie miażdży systemu ktoś kto niczego w zasadzie nie zmienia :P

Ale jako tako jest to dobre, tylko po prostu nagrane w sposób, który nie różni się od współczesnych standardów. Nazwa zespołu też nietrafiona, bo to tylko stoi w jednym regale z "prawdziwym rockiem", ale na innej półce.

EDIT:

Mam jeszcze jedną wątpliwość - jesteś aż takim zagożałym fanem wspominanego zespołu czy dali Ci pieniądze za promowanie ich twórczości?

W kilku tematach piszesz o nich. Zgłaszam Cię do wglądu moderatorom, bo zaledwie godzinę temu się zarejestrowałeś i są to Twoje jedyne posty.

Użytkownik Wilkokłak edytował ten post 19 December 2016 - 19:18

Oferuję tworzenie stron internetowych [HTML5, CSS3, PHP+MySQL, Javascript]. Nie zajmuję się hostingiem i/lub załatwianiem domen! Masz jakiś problem z pisaniem strony? Napisz do mnie! ||| Moja strona

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych