Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Wspólna Gra i Nagrywanie

YouTube

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Cris_Tvonline

• Cris_Tvonline
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 17 December 2016 - 11:30

Witam Wszystkich Serdecznie.

Jestem osobą lubiącą pograć po pracy. Postanowiłem również nagrywać swoje serie z gier. Jednakże robię to bardzo amatorsko także liczę się z negatywnymi ocenami kanału. :(

Prawda jest taka że chce go ulepszyć, nagrywać z innymi graczami bo odcinki wtedy są ciekawsze. Początki jak zawsze są ciężkie. Jeśli są osoby chętne to zapraszam. Jest wiele osób które chciało by nagrywać ale się boją negatywów od widzów czy hejtów. Ja tam się tym nie przejmuję bo robię to dla swojej przyjemności. :)

Także takie osoby mogą na początku nagrać ze mną jeśli mają obawy. Prawda jest taka że nagrywanie to tylko część pracy przy filmiku. Skoro inni nie umieją tego doceniać trudno. Może znajdą się i tacy którzy popierają fakt że ma się odwagę bez zdolności do nagrywania  ;)

Jeśli chodzi o gry głównie gram w Cs-Go Global Offensive i choć gram koło roku to nie gram najlepiej ale cóż gram jak umiem i przynajmniej nie muszę czekać na wybustowanie i udawać jaki to dobry jestem. Aktualnie moja ranga to kałach ale czasami gram jak silver 1 a czasami wyjdzie mi mecz na wyższym poziomie.  B)

Oprócz Cs'a na moin kanale znajdą się takie tytuły jak: Farming Simulator 2017, Payday2, Minecraft, The Forest, TDU2, Mount and Blade, Portal 2, SniperElite i wiele wiele innych.

Także jeśli są chętni zapraszam na mój nowy kanał, jeśli się spodoba będzie miło jeśli nie trudno żyje się dalej... https://www.youtube....2IkwqjIuQX0LbQg

#2 HuboPL

• HuboPL
    • Użytkownik

• Napisano 18 December 2016 - 18:00

Możesz się odezwać na pw :D

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

#3 Cris_Tvonline

• Cris_Tvonline
    • Użytkownik

• Napisano 18 December 2016 - 22:51