Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Witam serdecznie - Kamcia

Babagra csgo twitch

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Kamcia

• Kamcia
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 14 December 2016 - 4:15

Witam wszystkich użytkowników forum. Mam na imię Kamila, mam 21 lat, a moja ranga to kalaszek w laurach (pnę się w górę!) Chciałabym Was zaprosić na moj strumyk. Są tam wszelkie informacje o mnie. Streamuje prawie codziennie w godzinach popołudniowych do późnego wieczora (13,14-??)

/////////

Niedawno zaczęłam przygodę ze streamowaniem. Pokazuje głównie CS:GO, zdarzy sie czasem ale rzadko League of legends. Dlategóż, rozsyłam swój strumyk szerzej w internety, bym mogła się rozwijać w tym temacie :)
    Do zobaczenia :)

Witaj. Jest to Twój pierwszy post i od razu w złym miejscu. Rozumiem, że nie zawsze każdy daje radę "ogarnąć" wszystkie działy, ale jeśli już chcemy coś zareklamować, to warto chociaż spojrzeć na nazwy działów. Temat odnośnie reklamy swoich kanałów live znajduje się na forum, bardzo łatwo go znaleźć - wystarczy zjechać na sam dół (mamy na forum tylko podział na 5 "typów", coś w rodzaju głównych działów). Następnym razem zalecam jednak poświęcić te 2-3 minuty i zaznajomić się w minimalnym stopniu z forum. Temat zamykam i nagradzam wstępnym ostrzeżeniem z punktami - Himiodzio

Użytkownik Himiodzio edytował ten post 14 December 2016 - 19:45
    Himiodzio

#2 Skrzynia

• Skrzynia

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 15
  • Napisano 14 December 2016 - 16:41

Ja tam się nie znam, ale to chyba nie ten dział, nie żebym się czepiał czy coś :P

• Rolszak lubi to

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Babagra, csgo, twitch

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych