Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

[Gra] Battle on the Breachmaker (oparta na Guild Wars 2)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Evan

• Evan
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 22 October 2016 - 23:23

Hej! :)

Chciałem się jakoś pochwalić gierką, którą zrobiłem na podstawie wydarzeń z Guild Wars 2 (sezonu pierwszego). Obecnie ten content nie jest grywalny od prawie trzech lat (epizod był grywalny tylko przez dwa tygodnie).

Na początku od razu wspomnę, że studio odpowiedzialne za Guild Wars 2 - ArenaNet - dało mi oficjalną aprobatę że mogę ów projekt kontynuować i wypuścić pod warunkiem że nie będę czerpać z tego pieniążków :)

RLmXCBD.png

Poruszanie się:

• Kontrola: WSAD + V (polecam zbindować uniki pod spację, w nowszych buildach będzie domyślnie jako właśnie spacja)
    • Lewy i prawy przycisk myszy to spelle atakujące: Fireball i obszarówka
    • E teleportuje cię w wybrane miejsce
    • Q leczy cię o jeden punkt życia

Mechanika:

Na początku po zakończeniu wstępnej cutscenki od razu przychodzi nam się zmierzyć z bossem. Musimy zebrać wszystkie trzy kolorowe pola aby zadawać maksymalne obrażenia. Atakowanie bossa bez buffów nic mu nie robi, a my otrzymujemy efekt "light feedback" - czyli po otrzymaniu dziesięciu "stacków" owego efektu otrzymujemy obrażenia (-1 HP).

Następnie, boss atakuje na kilka sposobów, między innymi:

• Skierowany będzie w Ciebie promień elektryczny który można zniwelować tylko za pomocą uniku
    • Dużo obszarówek, trzeba ostrożnie stąpać po mapie
    • Więcej obszarówek.

Przy zbiciu odpowiedniej ilości życia głównemu bossowi, rozszczepia się on na 3 pomniejsze: zielony, czerwony i niebieski. Każdy z nich cechuje się zadawaniem konkretnych ataków. Po ubiciu wszystkich trzech, scalają się one na powrót na środku.

Dodatkowa mechanika: limit czasu 7 minut. Po przekroczeniu czasu gry nie otrzymujemy Game Over'a, lecz boss wchodzi w fazę dewastacyjną. Gra robi się wtedy bardzo trudna, więc lepiej nie marnować czasu :)

Linki:

Pobieranie:

Ogólnie to zależy mi na jakiejś konstruktywnej opinii. Mam zamiar dalej rozwijać te minigierkę i dodać kolejne epizody (jeden jest już w trakcie tworzenia), więc potrzebuję jakiejś krytyki, co jest dobrze, a co nie :)

Z góry dziękuję za przeczytanie i ewentualne komentarze! :)

PS: Pracowałem nad pojedynczym epizodem (powyższy level) ponad rok :x

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych