Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Retu - Survivale | MMO | LoL |

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Retu

• Retu

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 1
  • Napisano 19 September 2016 - 19:27

Witam wszystkich! Ja jestem Retu, a korzystając z nowego poddziału chciałbym zaprosić Was na mój kanał Youtube. Jeżeli lubicie oglądać survivale prowadzone na poważnie, pajacerke w lidze legend, a może losowe filmy z innych gier MMO, zapraszam serdecznie do siebie! :) 

https://www.youtube.com/channel/UCdObDUF0_OnaBrOFsciR1JA

W skrócie o sobie: 

Jestem sobie Jarek, w internecie podpisuje się nickiem Retu (bądź Yoshek, ale to tylko w niektórych grach), lat mam 18 i od czasu do czasu, z zamiłowania do montowania filmów wrzucam sobie coś na youtube. W Youtube'a oczywiście bawiłem się już za dzieciaka, oczywiście wtedy wszystko było bez jakiejkolwiek jakości. Dzisiaj myślę, że jakość jest bardzo dobra, sam się dziwię ile wyciągnąłem ze swojego mikro za 5 dyszek. :D Ogólnie na filmach jestem różny, raz pajacuje, raz pełne skupienie i modle się by nie stracić swojego ekwipunku w zacnym Dayz. 

No dobra, ale co ja na tym yt właściwie robię?

No już tłumaczę. Praktycznie wszystko co nagrywam, nagrywam ze znajomymi. Raz, iż uważam, że jest tak ciekawiej, a dwa po prostu podczas grania z ekipą, w tle siedzi ten odpalony obs. Później gdy przychodzi wena, staram się zmontować w to ciekawe i niezawierające zbędnej treści odcinki, tak byście przy nich nie zasnęli (chyba:D)

Co nagrywam?

Obecnie głównie jest to DAYZ (na armie 2, kiedyś pomyślę o 3 lub Standalone) i LOL. Na kanale przewijało się również Unturned, Tera Online, Metin2 czy losowe filmy z losowych gierek. W planach jest Rust, ale czekam, aż znajdzie się większa ekipa do grania w gierkę. Prawdopodobnie chyba wleci też coś z The Crew, w które obecnie gram (bo za darmo, hehe, cebula).  :)

No, a dla tych co nie chce się czytać, a po prostu wolą coś zobaczyć, zapraszam do przykładowych filmów! 

DAYZ

LIGA LEGEND

UNTURNED

Zapraszam was serdecznie do oceny mojego kanału, czy to tutaj czy na youtube, jak i życzę miłego oglądania! :)

Użytkownik Retu edytował ten post 19 September 2016 - 20:58

#2 Retu

• Retu

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 15 October 2016 - 19:34

Z tej okazji, iż już dawno temat ten nie był odświeżany, pozwolę sobie podlinkować nowy film. :) Tym razem z LoL'a. 

#3 Retu

• Retu

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 16 February 2017 - 20:52

Refresh tematu. Wróciłem niedawno do wrzucania filmów na kanał. Co jakiś czas będzie wlatywało coś luźnego z lola, plus poszukuję jakiejś gry na dłuższą serię. Zapraszam do sprawdzania tego i innych filmów. :) 

#4 VISANLORD

• VISANLORD
    • Użytkownik

• Napisano 15 March 2017 - 19:47

Podbijam ;) dobra ekipa 

#5 Retu

• Retu

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 27 March 2017 - 19:38

Siemka, chciałem odświeżyć trochę temat i podrzucić najnowszy odcinek z kanału. 

Zapraszam bardzo serdecznie do sprawdzania i oceniania! :) 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych