Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

BETA Battlefield 1 - FIX problemu ze sterownikami AMD do kart serii 6000

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 SoldierPL

• SoldierPL

Pan Snajper

• Technik Sprzętowiec
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 608
  • Napisano 01 September 2016 - 20:56

Jeśli masz Radeona z serii 6 i nie możesz odpalić BF1, wykonaj poniższe kroki:

- klawisz Windows + R otwiera wiersz poleceń

- wpisz regedit, aby wejść do edytora rejestru

- przejdź do: HKEY_LOCAL_MACHINE -> SYSTEM -> CurrentControlSet -> Control -> Video -> otwórz pierwszy klucz od góry -> potem znów pierwszy od góry -> ReleaseVersion

- edytuj klucz poprzez usunięcie fragmentu 15.20.1062 (lub podobnego) i zastąp go tą wartością: 16.20.1025 - są to wersje sterowników, w ten sposób robimy Battlefielda w wujka i nie musimy się martwić sterownikami

- pamiętaj o spacji między 1025 a kolejną wartością

- zapisz i graj.

Źródło fixa: https://www.youtube....h?v=4oNIrgTGh6w

Opisałem wszystko po to, aby temat nie był tylko wklejonym filmem z YT. Nie pamiętam czy w polskim systemie te nazwy są po polsku, czy po angielsku, ponieważ mam angielski system i nie sprawdzę. W każdym razie to są łatwe słowa, więc raczej każdy średnio rozgarnięty człowiek sobie z tym poradzi :kappa:

Mam dwa potwierdzone przypadki, w których powyższy fix zadziałał. Jednym z nich jest nasz Glock.

Użytkownik SoldierPL edytował ten post 01 September 2016 - 20:59

• Glock i DarkGraphic.pl lubią to

YouTube |-| Live |-| Blog Metro 2033 |-| Facebook

CPU: Intel Core i5 6500 3.20 GHz |-| Cooler: Raijintek Themis |-| GPU: Sapphire Radeon HD 7870 |-| RAM: Kingston HyperX Fury 2x4 GB DDR4 2133 MHz |-| Mobo: MSI B150 PC MATE |-| HDD 1: Western Digital Blue 1 TB |-| HDD 2: Seagate 320 GB |-| HDD 3: Western Digital 80 GB |-| PSU: OCZ CXS 500W |-| Case: SPC Gladius M45W |-| Sys: Windows 7 Ultimate 64-bit |-| Screen 1: LG 24" FHD IPS 60 Hz |-| Screen 2: Acer 18.5" HQV 60 Hz |-| Mouse: A4Tech Sniper ZL5 |-| Keyboard: Natec Zander |-| Microphone: Blue Yeti |-| Headphones: AKG K511

#2 Lokio

• Lokio

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 4
  • Napisano 04 September 2016 - 9:38

Siemano ja mam natomiast inny błąd ---------------------------

DirectX Error
    ---------------------------
    DirectX function "device->CreateTexture2D( &texDesc, desc.subResourceCount != 0 ? reinterpret_cast<const D3D11_SUBRESOURCE_DATA*>(desc.subResourceData) : 0, &texture->m_texture2d)" failed with E_OUTOFMEMORY ("Direct3D could not allocate sufficient memory to complete the call."). GPU: "NVIDIA GeForce GTX 970", Driver: 37270. Free virtual memory: 4287603408kB / 4294967168kB. Make sure you have a supported graphics card with at least 2 GB.
    OK   

Wiesz jak to naprawić ?

#3 SoldierPL

• SoldierPL

Pan Snajper

• Technik Sprzętowiec
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 608
  • Napisano 04 September 2016 - 12:01

Nie wiem. Dużo ludzi ma taki błąd. Spróbuj pobawić się ustawieniem DX12. Patrzyłeś w Google czy nikt czasem nie zamieścił rozwiązania (zwłaszcza na zagranicznych forach)?

YouTube |-| Live |-| Blog Metro 2033 |-| Facebook

CPU: Intel Core i5 6500 3.20 GHz |-| Cooler: Raijintek Themis |-| GPU: Sapphire Radeon HD 7870 |-| RAM: Kingston HyperX Fury 2x4 GB DDR4 2133 MHz |-| Mobo: MSI B150 PC MATE |-| HDD 1: Western Digital Blue 1 TB |-| HDD 2: Seagate 320 GB |-| HDD 3: Western Digital 80 GB |-| PSU: OCZ CXS 500W |-| Case: SPC Gladius M45W |-| Sys: Windows 7 Ultimate 64-bit |-| Screen 1: LG 24" FHD IPS 60 Hz |-| Screen 2: Acer 18.5" HQV 60 Hz |-| Mouse: A4Tech Sniper ZL5 |-| Keyboard: Natec Zander |-| Microphone: Blue Yeti |-| Headphones: AKG K511

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych