Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Twórczość fanów, strefa YT [Głosowanie!]

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Poddział YT! (9 użytkowników oddało głos)

Czy jesteś za tym, aby w nowym poddziale tematy miały być utworzone na nowo?

1. Tak (9 głosów [100.00%] - Zobacz)

Procent z głosów: 100.00%

2. Nie (0 głosów [0.00%])

Procent z głosów: 0.00%

Głosuj

#1 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

Reputacja: 374
  • Napisano 28 August 2016 - 22:37

Witajcie! :)

Jako, że ostatnim czasem mieliśmy małą rozmową na temat forum - czas ruszyć z kolejnymi zmianami.

Temat ten będzie służył głosowaniu nad pewną sprawą w nowym poddziale w twórczości fanów - "YT", a szczegóły poniżej.

Jak chyba sami widzicie, w tym oto dziale mamy lekką (może trochę większą) zawieruchę z wszelkimi kanałami YT.

Poddział "wideo" powstał dla osób które tworzą intra, przeróbki etc... Z czasem niestety dział ten przestawił się na reklamę swoich kanałów YT. Ludzie tworzyli tematy z reklamą w dziale ogólnym, w poddziale wideo - nie było i ma docelowego miejsca do tego.

Postanowiliśmy wspólnie z administracją wreszcie zrobić z tym porządek.

W niedługim czasie powstanie nowy poddział "YT", gdzie każdy będzie mógł utworzyć temat z reklamą swojego kanału :).

Cały ten poddział będzie posiadał mini regulamin - czyli co ile można podbijać etc...

Teraz mamy problem z wszystkimi Waszymi tematami.

Najłatwiej byłoby wszystkie tematy przenieść do "YT" i mieć święty spokój, jednak mamy małe ale.... Wiele z tych reklam jest już dawno nieaktualne - kanały YT, które zostały porzucone przez twórców.

Moim pomysłem jest zamknąć wszystkie tematy i przenieść je do kosza, dając możliwość innym do nowego założenia (tematu).

Czemu taki pomysł? Otóż chciałbym pozbyć się wszystkich tych nieaktualnych reklam i zostawić/zrobić poddział gdzie będziemy mieć "aktualne oferty" twórców.

Myślę, że nie będzie problemu skopiować/edytować/utworzyć nowy/stary wpis i zrobić z niego nowy dział.

Oczywiście jestem ciekawe Waszego zdania, co sądzicie o pomyśle zrobienia wipe'u :P?

Daję Wam też możliwość głosowania - dla lepszego poglądu :).

Myślę, że jakiś tydzień będzie dobrą datą dla tego tematu :)

#2 SoldierPL

• SoldierPL

Pan Snajper

• Technik Sprzętowiec
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 608
  • Napisano 29 August 2016 - 15:27

Co do czystki, to proponowałbym raczej przenieść do nowego działu kanały, które są co jakiś czas odświeżane (np. mój temat ma z 4k wyświetleń - jak nie lepiej - i co jakiś czas tam wstawiam różne rzeczy, a "reset" statystyk zaburzy mój pogląd na sposób działania tematu). Reszta może iść do kosza, jeśli nic nie było tam zamieszczane np. przez ostatni miesiąc. 

YouTube |-| Live |-| Blog Metro 2033 |-| Facebook

CPU: Intel Core i5 6500 3.20 GHz |-| Cooler: Raijintek Themis |-| GPU: Sapphire Radeon HD 7870 |-| RAM: Kingston HyperX Fury 2x4 GB DDR4 2133 MHz |-| Mobo: MSI B150 PC MATE |-| HDD 1: Western Digital Blue 1 TB |-| HDD 2: Seagate 320 GB |-| HDD 3: Western Digital 80 GB |-| PSU: OCZ CXS 500W |-| Case: SPC Gladius M45W |-| Sys: Windows 7 Ultimate 64-bit |-| Screen 1: LG 24" FHD IPS 60 Hz |-| Screen 2: Acer 18.5" HQV 60 Hz |-| Mouse: A4Tech Sniper ZL5 |-| Keyboard: Natec Zander |-| Microphone: Blue Yeti |-| Headphones: AKG K511

#3 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

Reputacja: 374
  • Napisano 29 August 2016 - 15:32

Myślałem nad tym, jednak ktoś może nagle pojawić się z wiadomością "wyjechałem gdzieś, nie miałem czasu" etc...

Głosowanie jest po to, aby wspólnie zdecydować, czy wszystko ląduje w koszu i każdy ma pole do popisu na nowo, czy przenosimy wszystko do działu.

Po to jest ten temat, abyście mogli zagłosować i wyrazić swoją opinię :).

A co do "ilość wyświetleń tematu", w nowym dziale każdy będzie "taki sam", dopiero po chwili zapewne przez ilość wyświetleń(+ datę założenia) - zostaną wybrane perełki na nowo :).

#4 SoldierPL

• SoldierPL

Pan Snajper

• Technik Sprzętowiec
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 608
  • Napisano 29 August 2016 - 15:52

To niech mówi. Nie ma to nie ma, izi :D A jeśli z tych 2 opcji, to czyść.

YouTube |-| Live |-| Blog Metro 2033 |-| Facebook

CPU: Intel Core i5 6500 3.20 GHz |-| Cooler: Raijintek Themis |-| GPU: Sapphire Radeon HD 7870 |-| RAM: Kingston HyperX Fury 2x4 GB DDR4 2133 MHz |-| Mobo: MSI B150 PC MATE |-| HDD 1: Western Digital Blue 1 TB |-| HDD 2: Seagate 320 GB |-| HDD 3: Western Digital 80 GB |-| PSU: OCZ CXS 500W |-| Case: SPC Gladius M45W |-| Sys: Windows 7 Ultimate 64-bit |-| Screen 1: LG 24" FHD IPS 60 Hz |-| Screen 2: Acer 18.5" HQV 60 Hz |-| Mouse: A4Tech Sniper ZL5 |-| Keyboard: Natec Zander |-| Microphone: Blue Yeti |-| Headphones: AKG K511

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych