Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Nowy telefon - pomoc w wyborze

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Krapsy

• Krapsy

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

Reputacja: 52
  • Napisano 26 August 2016 - 19:50

Witam. Otóż pod koniec września zmieniam telefon, a wpadło mi w oko dośc duzo modeli. Sam srednio sie znam na telefonach, wiec moze natrafie na kogos kto czai baze i doradzi.

A wiec tak, telefony, ktore mi przypasowały to:

• iphone 6s/7 (jak wyjdzie)
    • huawei p8/p9 lite
    • huawei p9
    • xperia x
    • xperia z5
    • htc desire 825
    • htc desire 820
    • asus zenphone 2

Troche sie ich nazbierało. Licze na rady z argumentacją, dzięki.

#2 Kubox

• Kubox

Weteran

• Moderator
    • PipPipPipPipPipPip

Reputacja: 351
  • Napisano 26 August 2016 - 22:44

Z czystym sumieniem mogę polecić tobie Iphona 6s. Z kupnem 7 bym się wstrzymał, bo nie wiadomo co to będzie. Zawsze jest wielkie halo, a co do czego dochodzi, to jest rozczarowanie. 

Sam korzystam z 6s i jestem bardzo zadowolony. Mam go od 2 dnia po premierze i wszystko śmiga. Nie potrzebny był żaden reset, bateria trzyma izi jeden dzień przy ciężkim molestowaniu. Wszystkie aplikacje działają bez zarzutu. Odkąd przesiadłem się z Androida, jestem bardzo zachwycony. Oba systemy mają plusy i minusy, ale jeśli chodzi o płynność i funkcjonowanie aplikacji, to apple wygrywa. Napisz, co chciałbyś zobaczyć lub przeczytać, to z chęcią się rozpiszę, lub zrobię jakiś filmik czy coś :)

• Krapsy lubi to

ertbbb

#3 Krapsy

• Krapsy

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

• Napisano 26 August 2016 - 23:04

Z czystym sumieniem mogę polecić tobie Iphona 6s. Z kupnem 7 bym się wstrzymał, bo nie wiadomo co to będzie. Zawsze jest wielkie halo, a co do czego dochodzi, to jest rozczarowanie. 

Sam korzystam z 6s i jestem bardzo zadowolony. Mam go od 2 dnia po premierze i wszystko śmiga. Nie potrzebny był żaden reset, bateria trzyma izi jeden dzień przy ciężkim molestowaniu. Wszystkie aplikacje działają bez zarzutu. Odkąd przesiadłem się z Androida, jestem bardzo zachwycony. Oba systemy mają plusy i minusy, ale jeśli chodzi o płynność i funkcjonowanie aplikacji, to apple wygrywa. Napisz, co chciałbyś zobaczyć lub przeczytać, to z chęcią się rozpiszę, lub zrobię jakiś filmik czy coś :)

Siostra moja tez ma iphone, lecz chyba samą 6, bez "s". Także mi go poleca, jego design w sumie też mi się podoba. Jakbyś mógł mi wrzucić jakieś randomowe zdjęcie to byłbym wdzięczny. Chyba, ze zdjecie Twojego biurka jest robione iphonem, bardzo dobra jakośc.

#4 Kubox

• Kubox

Weteran

• Moderator
    • PipPipPipPipPipPip

Reputacja: 351
  • Napisano 26 August 2016 - 23:20

Coś się stało i drop jakoś je zmniejszył

https://www.dropbox....wG4lwUu3Oa?dl=0

• Krapsy lubi to

ertbbb

#5 Krapsy

• Krapsy

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

• Napisano 26 August 2016 - 23:25

Coś się stało i drop jakoś je zmniejszył

https://www.dropbox....wG4lwUu3Oa?dl=0

Eleganckie. A wiec chyba go zakupie, ew. pomysle jeszcze nad xperia z5. Dzieki ;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych