Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Grafika - Twitch

Twitch grafika stream

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Krachu

• Krachu
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 21 August 2016 - 19:59

Witam, cześć i czołem!

Chciałbym zapytać czy byłby ktoś w stanie wykonać dla mnie jakąś grafikę na kanał Twitchowy? Plus rozwiąże kilka teoretycznych problemów, z którymi się spotkałem (Twitch / OBS) ;)

Rzecz jasna postaram się jakoś odwdzięczyć!

Pozdrawiam! :)

Pierwszy post i od razu trzeba podpaść? Przejrzyj dokładniej forum, rozmieszczenie działów, regulamin etc... Ostrzeżenie, tymczasowo jedynie "pisemne" //temat przeniesiony// - Himiodzio

Użytkownik Himiodzio edytował ten post 21 August 2016 - 20:40
    Ostrzeżenie

#2 muniek777

• muniek777

Weteran

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPipPipPip

Reputacja: 376
  • Napisano 21 August 2016 - 20:17

do tego są odpowiednie działy.

Może ktoś Ci da linki, ja jestem zbyt wredny.

Ty w sumie jesteś dość leniwy skoro nie zadałeś sobie tyle trudu żeby wejść w parę głównych działów na forum.

No ale cóż, na forum jest zasada, że leniów i przygłupów nie nękamy więc jest szansa, że ktoś Ci pomoże.

Pozdrawiam!

I7 2600k, Asus p8p67 pro, Gigabyte R9 290x 4GB, G.Skill TridentX DDR3 2x4GB 2133MHz CL10, hdd WD Blue 1TB, ssd KINGSTON HyperX 3K 120GB

#3 Krachu

• Krachu
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 21 August 2016 - 20:45

Porposiłem o pomoc, gdyż uznałem, że nie będe "nękał" każdego kto kiedyś ogłosił, że komuś tam pomoże z tworzeniem grafiki. Tylko jeśli zechce pomóc - to się tu ogłosi ;) Prosta sprawa.

Forum odwiedziłem - o to się nie martw. A kilka technicznych spraw związanych z obsługą OBS'a / Twitcha nadal pozostaje nierozwiązane - stąd jak łatwo się domyślić - również poprosiłem o pomoc i poradę.

Kolejna rzecz - z przygłupem mogłeś pohamować. Trochę kultury w anonimowym świecie nie zaboli! :)

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Twitch, grafika, stream

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych