Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Grupa do wspolnych gier

Grupa Wspolne gry Gry Rozmo Team Co-op Wspolne Jarock PL UK

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Rozmo

• Rozmo

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 1
  • Napisano 07 August 2016 - 12:27

Cześć!

Jako ze jestem nowym graczem komputerowym to i przyszedł czas żeby zacząć się integrować z innymi użytkownikami. Poszukuje 3 osoby do wspólnych gier z nastawieniem na zabawę. Niestety jako ze jestem graczem który nie gra dla statystyk to przydała by się osoba która gra gdyż ktoś musi "carry" =)  

Co szukam:

Sprzęt: Taki żeby każda gra chodziła bez jakiś poważnych problemów.

Komunikacja: Słuchawki/mikrofon

Gry: Możliwość kupna gier czy to w dniu premiery czy normalnie.

Co oferuje(Moje info dla tych co szukają graczy)  :  

Sprzęt: Komputer który pociągnie każda grę bez problemów. *Później wypisze specyfikacje.

Komunikacja:

•Słuchawki/mikrofon

•Udostępnienie osobistego serwera Team Speak 3 z 512 slotami.

Gry: Możliwość kupna gier w dniu premiery jak i normalnie.

Czas: Jako ze pracuje czasu nie mam za duzo ale na pewno minimum 3 godziny w tygodniu odbędę.

Personality: Poważny ale zdarza mi się pożartować, używa łamanej polszczyzny, a wynika to z opuszczenia ojczyzny w bardzo młodym wieku. 

Jeśli ktoś chciałby się zgłosić to proszę zostawcie tu wiadomość, a jak cenicie anonimowość to napiszcie mi na PW na jarock.pl , a na pewno odpisze z dalszymi informacjami.  

1. Zajete
    2. Wolne
    3. Wolne
    4. Wolne

b_350_20_323957_202743_F19A15_111111.png

Steam: Rozmo | Origin: AnonimowyPijak | Xbox live: Rozmo

Procesor: Intel Core i7-4790k 4.00GHz | Karta graficzna: Palit Geforce GTX 780 Jetstream 6GB SSD:Samsung SSD 840 EVO 250GB HDD: 1000GB | RAM: 32GB 2133MHz | Karta Dzwiekowa: Sound Blaster Z-series Obudowa: CORSAIR GRAPHITE SERIES™ 780T FULL TOWER CASE

#2 XsErO

• XsErO
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 13 October 2016 - 18:44

Witam z chęcią pogram w coś ciekawego :)

Gram akurat - War Thunder - Siły Lądowe , Space Engineers, 7 days to Die, Company of Heroes Blitzkrieg Mod
    Komp - uciągnie wszystko bez większych problemów 
    Komunikacja - słuchawki i mikro jest :)
    Czas - zależy na jaką zmianę akurat pracuje, ale zawsze kilka godzin się znajdzie w tygodniu.

O mnie - Znam angielski w miarę dobrze i interesuję się II wojną światową ;)

P.S Osoby chętne w coś pograć niech piszą również na PW można się umówić na coś ;) 

#3 XsErO

• XsErO
    • Użytkownik

• Napisano 17 October 2016 - 10:37

Nick na steam STALKER lub Tadek_Imperator 

#4 Korzeń

• Korzeń
    • Użytkownik

• Napisano 09 January 2017 - 13:29

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Mam 23 lata i szukam znajomych chętnych do wspólnego spędzenia czasu na graniu w jakieś ciekawe gry. Interesuje mnie wiele rodzajów gier, mogę grać tak naprawdę we wszystko. Zależy mi głównie na dobrej zabawie i wspieraniu się w grze z kompanem.

Gry w jakie grywam najczęściej :

- LoL

- GTA V

- CS:GO

- Tibia

Gry, które posiadam i w nie również mógłbym grać :

- Rust

- Terraria

- Starbound

- BF3

Jak już pisałem, mogę grać tak naprawdę we wszystko. Jestem otwarty na propozycje. Chętnie mógłbym pograć w jakieś MMO. Posiadam własny serwer TS także z komunikacją nie ma żadnego problemu. Jeżeli masz chociaż 18 lat i również szukasz kolegi do zabicia nudy to czekam na kontakt http://steamcommunit...m/id/korzenwow/

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Grupa, Wspolne gry, Gry, Rozmo, Team, Co-op, Wspolne, Jarock, PL, UK

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych