Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

TotalWar: Rome 2

Total war Rome2 Rock RockAlone Pytanie

• Zamknięty Temat jest zamknięty
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 IkarosPL

• IkarosPL

Znawca

• Użytkownik
    • PipPip

Reputacja: 69
  • Napisano 03 January 2013 - 21:24

Hej! Gra zawarta w temacie? Nie słyszeliście o niej? Oj to nie dobrze, bo zapowiada się świetna produkcja 2013 roku!

Wiosna, rozkwitają pąki kwiatów, termometr wskazuje coraz więcej stopni na słonecznym podwórzu, kto w tak piękną pogodę chciałby siedzieć w domu? A jednak! Fani serii TotalWar: Rome szykują się na dawkę świetnej strategii, która być może nie przyciąga popularnością, ale zapowiada się grą, doskonale zaprojektowaną zarówno pod względem graficznym jak i historii pokazanej tak realistycznie, że będziemy się czuć jak generał, który dowodzi swoją armią w czasie starożytnego Rzymu. Prawdziwe frakcje, zróżnicowane mniejsze niż dotychczas pola walki i niezliczona ilość jednostek powodują, że Będzie to przygoda zabierająca nas w podróż, od której nie będziemy mogli się oderwać :). A więc grę jak najbardziej trzeba dołączyć do swojej listy na 2013 rok. Gra ukarze się wiosną i miejmy nadzieje, że będzie taka jak jej tu na słodziłem.

A jakie jest wasze zdanie na ten temat? Zapraszam do dyskusji.

Pozdrawiam IkarosPL :D

Edit: Może troszeczkę źle dobrałem temat, jeśli tak to proszę o jego przeniesienie .

• MaxiLager lubi to

Razem Tworzymy Bitwę Na Intra!

http://forum.jarock.pl/index.php?/forum/83-bitwa-na-intra/

Wchodźcie i Obserwujcie! :P  Druga Edycja is Coming :)

#2 Liptonex

• Liptonex

Bywalec

• Administrator IT
    • PipPipPipPip

Reputacja: 230
  • Napisano 03 January 2013 - 21:33

Czekam na tą grę z niecierpliwieniem, mam nadzieje, że to będzie najlepsza gra z serii Total War.Szczególnie, że przy pierwszej części rome bawiłem się wspaniale ;).

#3 Bielin123

• Bielin123

Pasjonat

• Użytkownik
    • PipPipPip

Reputacja: 24
  • Napisano 03 January 2013 - 21:36

Ja też dorzucę swoje "trzy grosze" ja akurat na tą grę nie czekam, bo po pierwsze nie jestem fanem takich gier i po drugie co jest logiczne na pewno nie będę kupował.

Nie przepadam za grami strategicznymi więc dlatego ta gra nie przypadła mi do gustu ale wiele osób uwielbia tą grę i Wy jesteście tego żywym przykładem , każdy woli co innego. Moje gry to strzelanina/rozwałka - nie raz survival-horror i tyle , krótko , strasznie i na temat. Strategia i ta cała logika tych gier nie dla mnie (od razu mnie nerwy biorą ). Ale dużo polskich graczy powtórzę czeka na tą grę z niecierpliwością.

Pozdrawiam i życzę miłego grania fanom tej gry :)

#4 IkarosPL

• IkarosPL

Znawca

• Użytkownik
    • PipPip

• Napisano 03 January 2013 - 21:45

Każdy ma swoje gusta i oczywiście ja to szanuje, bo czym był by świat bez wymiany zdań prawda? :D Ale myślę, że gra będzie godna uwagi nawet dla zacnych graczy FPS-ów ( może nie zacnym ale sam nim jestem :D) i innych typów gier.

#5 Marcin

• Marcin

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 4
  • Napisano 03 January 2013 - 22:02

Też odliczam dni premiery nowej części Total War, obok Europy Universalis 4 jest to chyba najbardziej wyczekiwana przeze mnie produkcja w 2013 roku. Zdecydowanie bardziej wolę czasy Republiki niż bądź co bądź egzotyczną dla nas feudalną Japonię reprezentowaną przez Shoguna 2. Jednak po cichu liczyłem, że może Creative Assembly postawi na coś nowego, sporo mówiło się o okresie wojny trzydziestoletniej i samym XVII wieku, ale nie ma co narzekać, Rzym też zły nie jest.

Jestem przekonany, że Rome śladem reszty serii będzie stać na wysokim poziomie (no, może Empire zyskało nie najlepszą sławę po premierze), więc chyba nawet pokuszę się o pre order.

Swoją drogą szkoda, że ten cykl nie bije u nas rekordów popularności bo naprawdę jest warty zagrania.

#6 Bielin123

• Bielin123

Pasjonat

• Użytkownik
    • PipPipPip

Reputacja: 24
  • Napisano 03 January 2013 - 22:04

Pooglądałem teraz Gampleye tej gry na prawdę ciekawa i spoko. Może jednak mnie skusi wielkiego fana wyłącznie strzelanek .

#7 IkarosPL

• IkarosPL

Znawca

• Użytkownik
    • PipPip

• Napisano 03 January 2013 - 22:12

Czasami przyda się odmiana naszym Gamingowym kierunku, wywołuje to głód gatunkowy, co sprawi, że po przerwie na Rome FPS-y będą sprawiać ci jeszcze większą przyjemność. :)

#8 Proallone

• Proallone
    • Użytkownik

Reputacja: 1
  • Napisano 03 January 2013 - 22:25

Mi osobiście najbardziej przypadł Medieval II , wiele godzin każdą z frakcji ;)

Mimo to Rome I też nie było gorszy , jak go dorwałem to było rok 2010 i grafika już nie zachwycała ,więc i chęć do gry była mniejsza.

Czekam , mam nadzieje że cena będzie atrakcyjna.

#9 HnS

• HnS
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 04 January 2013 - 19:00

Czekam z niecierpliwością do dziś gram w Rome :) na pewno kupie, może nawet pre-order, odkąd pamiętam interesowałem się czasami republiki rzymskiej. Dzięki pierwszej części zainteresowałem się także łaciną :)

Pozdrawam

Wojciech HnS Hajnas

#10 IkarosPL

• IkarosPL

Znawca

• Użytkownik
    • PipPip

• Napisano 04 January 2013 - 23:37

Swoją drogą nie ma dużo gier nawiązujących do owych czasów. (Starożytny Rzym, Grecji trochę w grach jest) a jeżeli jakieś znacie podzielcie się ze mną tą wiedzą chętnie sprawdze takie produkcje żeby się "Nakręcić" na Wiosnę. ;)

#11 IkarosPL

• IkarosPL

Znawca

• Użytkownik
    • PipPip

• Napisano 04 September 2013 - 16:41

Jest, wreszcie jest! :P (Jak możecie Panowie Modzi przerzucie ten temat do działu "Gry" ;p)

Kilka GamePlay-ów:

http://www.youtube.com/watch?v=Ws5fRUWy8zc

http://www.youtube.com/watch?v=ExGcyFoEoAU

Moja ocena może być nieobiektywna ale ja już kocham tą grę, ilość nowych opcji i wielkość mapy sprawia że chyba zachoruje żeby móc w nią grać dniami i nocami. :P Jako że ja osobiście na grę muszę poczekać do 10-tego na razie nie będę pisał tu wielkich "recenzji", najpierw ją wypróbuję a potem pewnie i tak napiszę recenzję od której można będzie rzygać tęczą. :D

A co wy o niej sądzicie? Zapraszam do dyskusji!

#12 splawik2309

• splawik2309

Pasjonat

• Użytkownik
    • PipPipPip

Reputacja: 49
  • Napisano 04 September 2013 - 17:09

Prawdziwe frakcje, zróżnicowane mniejsze niż dotychczas pola walki

Jesteś pewny, że mniejsze?:>

A co do serii Total War to moja przygoda zaczęła się od Shoguna, czyli pierwszej części z pod znaku Total War, potem był Rome (te zachwyty przy szarżujących słoniach) , a ostatnio zagrywałem się Medievalem II, przy którym spędziłem chyba najwięcej czasu. Gry niesamowicie wciągające, dopracowane i bardzo bardzo grywalne.

CPU Intel Core 2 Duo E7400 2.8GHz GPU NVIDIA GeForce GTS 250 1GB RAM 2x2GB

#13 MrAeers

• MrAeers

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

Reputacja: 93
  • Napisano 05 September 2013 - 6:33

Ja zacząłem przygodę z Medievalem II z dodatkiem (gdy go kupowałem myślałem, że to jedynka xD), potem zainteresowałem się Rome a jako że lubię Rzymian to będe chciał kupić Rome II i brakujące części serii Total War

#14 IkarosPL

• IkarosPL

Znawca

• Użytkownik
    • PipPip

• Napisano 05 September 2013 - 14:58

Jesteś pewny, że mniejsze?:>

Post pisałem grubo przed premierą, ale tak. W porównaniu do jedynki po polu poruszamy się znacznie szybciej. ;)

#15 splawik2309

• splawik2309

Pasjonat

• Użytkownik
    • PipPipPip

Reputacja: 49
  • Napisano 05 September 2013 - 19:51

Post pisałem grubo przed premierą, ale tak. W porównaniu do jedynki po polu poruszamy się znacznie szybciej. ;)

To ciekawe bo większość studiów i twórców gier przyzwyczaiło nas do tendencji zwiększanie wszelkich elementów danej gry wraz z kolejnym numerkiem przy jej tytule:)
    W każdym razie widocznie twórcy postanowili bardziej skondensować fun płynący z bitew.

CPU Intel Core 2 Duo E7400 2.8GHz GPU NVIDIA GeForce GTS 250 1GB RAM 2x2GB

#16 GameBreakersPL

• GameBreakersPL

Gaduła

• Użytkownik
    • PipPip

Reputacja: 10
  • Napisano 06 September 2013 - 2:17

shogun mnie bardziej przyciągał :P ale rome ujdzie:)

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Total, war, Rome2, Rock, RockAlone, Pytanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych