Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

[YouTube] I Am Dawido - Kanał

• Zamknięty Temat jest zamknięty
56 odpowiedzi w tym temacie

#41 Dawid97

• Dawid97

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 0
  • Napisano 15 July 2016 - 14:42

Zapraszam do oglądania Najnowszego odcinka w którym razem z jednym z moderatorów trenujemy 1Vs1 przed środowym turniejem który organizuje ! 
    Oglądajcie :)
    Jeśli podobają się Wam moje materiały to zostawcie Łapke w góre, Subka, Komentarz i udostępniajcie ! bardzo mi tym pomożecie :)

#42 Dawid97

• Dawid97

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 16 July 2016 - 16:30

Witajcie !
    Zapraszam do oglądania kolejnego odcinka League Of Legends
    w którym gram .... Na supporcie :D
    Jeśli podobają się Wam moje materiały to zostawcie Łapke w góre, Subka, Komentarz i udostępniajcie ! bardzo mi tym pomożecie :)

#43 Dawid97

• Dawid97

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 16 July 2016 - 22:09

Zapraszam a Stream ! W Niedziele (17/07/16) o Godzinie 16:00 !

#44 Dawid97

• Dawid97

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 18 July 2016 - 14:47

Zapraszam do kolejnego odcinka w którym w dalszym ciągu ćwiczymy gre 1vs1 przed środowym turniejem który organizuje i który odbędzie się w środe !

#45 Dawid97

• Dawid97

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 18 July 2016 - 22:28

Witajcie !
    Zapraszam to zapisów na turniej który organizuje (Bardzo fajne nagrody :)) ! 
    Wszystkie informacje na temat turnieju są tutaj :) :

#46 Dawid97

• Dawid97

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 22 July 2016 - 11:06

Zapraszam na Kolejny odcinek z Lola w którym gram na trybie "Oblężenie Nexusa"

#47 Dawid97

• Dawid97

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 23 July 2016 - 22:48

Zapraszam Na Stream dnia 24/07/16 o godzinie 15:00 ! Finał turnieju Silverów !

#48 Dawid97

• Dawid97

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 27 July 2016 - 13:23

Zapraszam na Nowy odcinek w którym ćwicze Nowego Ryze !

#49 Dawid97

• Dawid97

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 28 July 2016 - 13:37

Zapraszam na kolejny materiał tym razem pierwszy z serii od A do Z w którym gram wszystkimi psotaciami które mam ! 

#50 Dawid97

• Dawid97

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 29 July 2016 - 23:08

Witajcie ! Zapraszam do kolejnego odcinka z serii od A do Z ! Dziś graliśmy Alistarem w roli Supporta ! Więc zobaczcie sami jak to wyszło :)
    Pamiętajcie o zostawieniu lajka i o subkrybcji co motywuje mnie do dalszego nagrywania :)

#51 Dawid97

• Dawid97

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 30 July 2016 - 15:34

Witajcie ! Zapraszam do kolejnego odcinka z serii od A do Z ! Dziś graliśmy moim Mainem Amumu ! Sami zobaczcie czy mi sie udało :) Pamiętajcie o zostawieniu lajka i o subkrybcji co motywuje mnie do dalszego nagrywania:)

#52 Dawid97

• Dawid97

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 31 July 2016 - 18:34

A Tu kolejny odcinek z serii od A do Z ! Naszą kolejną postacią jest Anivia. Sami zobaczcie jak mi wyszło ! :) 

#53 Dawid97

• Dawid97

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 01 August 2016 - 18:00

Wtajcie ! Leci kolejny odcinek z serii od A do Z ! tym razem gramy Annie ! Więc sami zobaczcie jak to wyszło ! 

#54 Dawid97

• Dawid97

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 02 August 2016 - 19:26

Leci Kolejny odcinek z serii od A do Z ! Zapraszam na moje zmagania ! tym razem Ashe ! Sprawdzcie sami jak mi poszło :) 

#55 Dawid97

• Dawid97

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 03 August 2016 - 18:43

Witajcie ! Dzisiaj w naszej serii od A do Z za cel obraliśmy sobie Azira ! Sami popatrzcie jak wychodziło mi "driftowanie" nim i czego nauczyłem się od ostatnich streamów ! :D

#56 Dawid97

• Dawid97

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 04 August 2016 - 12:48

Zapraszam na kolejny odcinek z serii od A do Z ! Dzisiaj padło na Blitzcranka i mnie w roli.. supporta :D Sami zobaczcie jak wychodzą mi Graby.

#57 Dawid97

• Dawid97

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 04 August 2016 - 22:09

Witajcie łapcie krótki poradnik jak otrzymać darmową ulepszoną skrzynke z której lecą nawet 2 skiny ! 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych