Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

[YouTube] I Am Dawido - Kanał

• Zamknięty Temat jest zamknięty
56 odpowiedzi w tym temacie

#21 Dawid97

• Dawid97

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 0
  • Napisano 28 June 2016 - 14:26

Siemka, Zapraszam na Kolejny odcinek z Gry Rankingowej w którym gram swoją najsilniejszą postacią czyli Amumu !
    Zapraszam do oglądania !
    - Jeśli podobają się Wam moje materiały to zostawcie Łapke w góre, Subka, Komentarz i udostępniajcie ! bardzo mi tym pomożecie :)

#22 Dawid97

• Dawid97

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 29 June 2016 - 13:22

Witajcie ! 
    Dzisiaj Zapraszam na Gre z Widzami !
    Jeśli chcesz ze mną zagrać i trafić na filmik to zaproś mnie do znajomych na Lolu ! 
    Zapraszam !
    - Jeśli podobają się Wam moje materiały to zostawcie Łapke w góre, Subka, Komentarz i udostępniajcie ! bardzo mi tym pomożecie :)

#23 Dawid97

• Dawid97

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 29 June 2016 - 18:18

Siemka !
    Zapraszam na Stream który odbędzie się dziś na moim kanale na Yt o 22:00 z League Of Legends !
    Będą to gry Normale, Gry z Widzami, Rankedy i co tam jeszcze razem wymyślimy ! Zapraszam !

#24 Dawid97

• Dawid97

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 30 June 2016 - 15:12

Witajcie !
    Zapraszam Was do obejrzenia kolejnego odcinka w którym uczymy sie grać postacią LeBlanc razem z Widzami ! 

#25 Dawid97

• Dawid97

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 01 July 2016 - 11:39

Zapraszam Na Streama ! :) https://gaming.youtu...nhVUQKsk1Q/live

#26 Dawid97

• Dawid97

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 01 July 2016 - 14:07

Siemka !
    Jeśli ktoś przegapił mojego streama na którym graliśmy z widzami to zapraszam ! Dodaje odcinek prosto ze streama w którym podzielilismy się na 2 drużyny razem z widzami i graliśmy przeciwko sobie ! Kolejny stream w niedziele wieczorem ! Podam jeszcze więcej informacji ! Śledzcie Kanał !

#27 Dawid97

• Dawid97

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 02 July 2016 - 21:26

Witam ! 
    Zapraszam Was do oglądania kolejnego odcinka nakręconego prosto z Live w którym razem z widzami stworzyliśmy gre z Widzami i potem graliśmy przeciwko sobie a w jednej z drużyn był nawet challenger ! Zapraszam !
    Jeśli Podobają Ci się moje Filmiki i materiały to udostępnij, polub, zostaw komentarz oraz subka ! :) Bardzo mi tym pomożesz :)

#28 Dawid97

• Dawid97

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 03 July 2016 - 15:49

Zapraszam na Stream dziś o 22:00 !
    Gry z Widzami w League Of Legends !

#29 Dawid97

• Dawid97

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 04 July 2016 - 13:23

Zapszam do oglądania Kolejnego odcinka z Gry League Of Legends w którym gram moją Mumią!

Zapraszam Również Na Stream z League Of Legends ! Gry z Widzami ! Rankedy ! Bardzo fajna atmosfera :) ! Godzina 22:00 !

#30 Dawid97

• Dawid97

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 05 July 2016 - 13:20

Witam ! Zapraszam do oglądania Rozgrywki w której ćwiczyłem Graby Blitzem razem z Widzami ! 

Witajcie ! Zapraszam na dzisiejszego Streama o godzinie 22:00 !
    Gry z Widzami ! Rankedy i co tam jeszcze zechcecie ! :D

#31 Dawid97

• Dawid97

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 06 July 2016 - 16:21

Witam ! Zapraszam na Kolejny odcinek w którym gram Kha'Zixem ! 

Zapraszam również Na Streama ! W Czwartek (Dnia 07/07/16) o godzinie 10:00 ! Zapraszam ! Gry z Widzami !

#32 Dawid97

• Dawid97

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 07 July 2016 - 13:19

Zapraszam do Nowego odcinka w którym ćwicze gre Caitlyn razem z Widzami ! 
    Jeśli podobają się Wam moje materiały to zostawcie Łapke w góre, Subka, Komentarz i udostępniajcie ! bardzo mi tym pomożecie :)

#33 Dawid97

• Dawid97

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 07 July 2016 - 18:07

Zapraszam Na streama (dnia 08/07/16 czyli Jutro !!) o godzinie 22:00 !! Gry z Widzami !! Giveaway ! Będe rozdawał nagrody !
    Zapraszam !
    Jeśli podobają się Wam moje materiały to zostawcie Łapke w góre, Subka, Komentarz i udostępniajcie ! bardzo mi tym pomożecie :)

#34 Dawid97

• Dawid97

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 09 July 2016 - 14:05

Zapraszam na Stream ! Dzisiaj o godzinie 22:00 !!
    Gry z Widzami !!

#35 Dawid97

• Dawid97

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 10 July 2016 - 15:25

Siemkaa, Zapraszam Na Stream ! Dnia 11/07/16 czyli w Poniedziałek ! o godzinie 21:00 ! Gry z Widzami i niebawem Giveaway ! ale nie powiem kiedy ! :) po prostu niedługo !

#36 Dawid97

• Dawid97

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 10 July 2016 - 21:13

Witajcie ! Zapraszam na kolejny odcinek w którym "próbuje" grać Gangplankiem ! :D 

#37 Dawid97

• Dawid97

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 12 July 2016 - 12:23

Witajcie ! Zapraszam od oglądania kolejnego z odcinków w którym gram a raczej ćwicze gre Jinx !
    Jeśli chcesz zagrać ze mną na nagraniu lub streamie zasubuj i sprawdzaj codziennie kanał gdzie dodaje filmik kiedy następny stream, Możesz również skomentować, polubić i udostępnić mój kanał oraz moje materiały !
    Bardzo mi tym pomożesz !

#38 Dawid97

• Dawid97

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 12 July 2016 - 13:55

Zapraszam ! aj będą 2 streamy ! w tym pierwszy razem z Misią ! o 17:00  ! A drugi o 22:00 standardowo gierki z widzami :)

#39 Dawid97

• Dawid97

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 13 July 2016 - 13:47

Zaprazam do kolejnego odcinka w których gram swoim najsilniejszym pickiem !
    Czyli Naszą małą płaczącą Mumią! 

#40 Dawid97

• Dawid97

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 14 July 2016 - 18:10

Zapraszam na stream ! Dzisiaj o 22:00 !
    Gry z Widzami !

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych