Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

[YouTube] I Am Dawido - Kanał

• Zamknięty Temat jest zamknięty
56 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dawid97

• Dawid97

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 0
  • Napisano 08 June 2016 - 21:48

Witam Wszystkich :)

Mam na Imie Dawid, mam 19 lat :)

Obecnie jestem na etapie nauki :) (studia "Ratownictwo Medyczne" I Rok)

Uwielbiam bardzo grać w League Of Legends i tą właśnie gre prezentuje na swoim kanale, ale nie wykluczone że będą pojawiać się także inne produkcje :)

Na kanale pokazuje poradniki do różnych postaci oraz moje zmagania w grach rankingowych, gram również z innymi ludzmi z którymi wspólnie próbuje coś osiągnać ! :)

Zapraszam Was do oglądania, do oceniania, komentowania oraz do wspólnej dyskusji :)

chętnie wysłucham Waszych opini i zdań !

Link do Mojego kanału > https://www.youtube....1rBzLnhVUQKsk1Q

Użytkownik Dawid97 edytował ten post 08 June 2016 - 21:49

#2 Dawid97

• Dawid97

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 09 June 2016 - 14:49

Zapraszam na Kolejny odcinek w którym Próbuje grać Miss Frotunką :)

Użytkownik Dawid97 edytował ten post 09 June 2016 - 14:50

#3 Dawid97

• Dawid97

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 10 June 2016 - 20:36

Zapraszam na pierwszego w moim życiu Vloga !
    Mam nadzieje że wyszło w miare :D
    Jeśli ktoś jest zainteresowany jakąś współpracą to prosze pisać :)

#4 Dawid97

• Dawid97

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 11 June 2016 - 22:26

Zapraszam do Oglądania Poradnika do Annie w którym możecie dowiedzieć się jak nią grać, jaki build składać, jakie combo wykonywać, naucze Was pare sztuczek i tricków dzięki którymi będzie Wam łatwiej nią grać !
    Ponadto Zapraszam do subskrybowania, lajkowania i komentowania ! :)

#5 Dawid97

• Dawid97

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 13 June 2016 - 0:27

Witam ! 
    Zapraszam Was do oglądania kolejnego Poradnika tym razem do Gnara !
    Są tam pokazane sztuczki, tricki, styl grania oraz moje doświadczenia odnośnie tej postaci !
    Zapraszam Ponadto do lajkowania, subskrybowania, komentowania i udostępniania tego materiału jeśli się Wam spodoał !
    Jeśli ktoś jest chętny współpracować to również jestem otwarty !

Użytkownik Dawid97 edytował ten post 13 June 2016 - 0:27

#6 Dawid97

• Dawid97

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 14 June 2016 - 21:24

Zapraszam Was do oglądania kolejnego odcinka z moimi zmaganiami w grze League Of Legends ! Gramy razem z KozaKE grę rankingową !
    Oprócz tego zapraszam do komentowania, lajkowania, subskrybowania i udostępniana materiału !
    Wszelkie propozycje współpracy prosze pisać pod tym postem !
    Zapraszam !

#7 Dawid97

• Dawid97

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 15 June 2016 - 19:51

Zapraszam Wszystkich do oglądania kolejnego odcinka z League Of Legends !
    Jesli podobają się Wam moje materiały to prosze o komentowanie, lajkowanie, subskrybowanie i udostępnianie ich znajomym !
    Jeśli ktoś jest chętny na współprace to zapraszam ! :)

#8 Dawid97

• Dawid97

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 16 June 2016 - 19:35

League Of Legends !
    Witam ! Zapraszam Wszystkich do Kolejnego z mojej serii Poradnik tym razem do postaci Vi !
    Jest to poradnik dla osób które by chciały zacząć grać tą właśnie postacią i pokazuje w nim podstawy oraz troche bardziej złożone rzeczy które myśle że przydadzą się kazdemu !
    Jeśli Podobają Ci się moje materiały to prosze o lajka, komentarz, subka i udostępnienie materiału. Pomagasz mi tym bardzo :)
    Zapraszam !

#9 Dawid97

• Dawid97

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 17 June 2016 - 23:33

Witam ! i Zapraszam Was do oglądania kolejnego odcinka z League Of Legends w którym gramy i uczymy się grać postacią Taliyah ! Jeśli ktoś zastanawia się nad kupnem i jak ta postać działa oraz jak nią grać to oglądaj :)
    Jeśli podobają się Wam moje materiały to zostawcie Łapke w góre, Subka, Komentarz i udostępniajcie ! bardzo mi tym pomożecie :)

#10 Dawid97

• Dawid97

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 18 June 2016 - 12:36

Witam ! i Zapraszam Was do oglądania kolejnego odcinka z League Of Legends w którym gramy i uczymy się grać postacią Kennen ! Zapraszam również do wspólnej gry bo jak wspominałem w poprzednim filmiku zaczynam serie "gry z widzami" ! mogą to być rankedy jak i zwykłe normale z których będe kręcił i chce abyście i Wy byli częściątego kanału ! Jeśli jest ktoś chętny to nie sie zgłasza !
    Jeśli podobają się Wam moje materiały to zostawcie Łapke w góre, Subka, Komentarz i udostępniajcie ! bardzo mi tym pomożecie :)

#11 Dawid97

• Dawid97

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 19 June 2016 - 17:10

Dzień Dobry Wszystkim ! Dziś mam dla Was kolejny odcinek w którym staramy się wbić Platyne II w League Of Legends ! Jak mi poszło ? Sprawdzcie Sami ! :)
     - Zapraszam również do wspólnej gry bo jak wspominałem w poprzednim filmiku zaczynam serie "gry z widzami" ! mogą to być rankedy jak i zwykłe normale z których będe kręcił i chce abyście i Wy byli częścią tego kanału ! Jeśli jest ktoś chętny to niech sie zgłasza !
    - Jeśli podobają się Wam moje materiały to zostawcie Łapke w góre, Subka, Komentarz i udostępniajcie ! bardzo mi tym pomożecie :)

#12 Dawid97

• Dawid97

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 20 June 2016 - 18:35

Zapraszam Wszystkich do oglądania kolejnego tym razem specjalnego odcinka z League Of Legends ! A dlaczego specjalny ? Bo jest to gierka z widzami na trybie "Jeden za Wszystkich !" Zapraszam ! 
    -Zapraszam również do wspólnej gry bo jak wspominałem w poprzednim filmiku zaczynam serie "gry z widzami" ! mogą to być rankedy jak i zwykłe normale z których będe kręcił i chce abyście i Wy byli częścią tego kanału ! Jeśli jest ktoś jeszcze chętny to niech sie zgłasza !
    - Jeśli podobają się Wam moje materiały to zostawcie Łapke w góre, Subka, Komentarz i udostępniajcie ! bardzo mi tym pomożecie :)

#13 Dawid97

• Dawid97

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 21 June 2016 - 12:07

Zapraszam Wszystkich na kolejny Odcinek tym razem nie z League Of Legends ! a jest to Vlog ! a o czym ? omawiamy Nowy Mikrofon Samson Go Mic, patrzymy jakie ma Tryby i jak mnie najlepiej słychać ! Zapraszam ! 

#14 Dawid97

• Dawid97

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 22 June 2016 - 12:51

Zapraszam Na Kolejny Poradnik do Postaci Lux !
    Przypominam że dziś od 14:00 prowadze streama z lola aż do wieczora, a o 18:00 będe streamował turniej 5vs5 w którym będe grał ! Więc zapraszam na filmiki jak i na stream !

#15 Dawid97

• Dawid97

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 23 June 2016 - 2:01

Zapraszam Was do Filmiku informacyjnego w którym przedstawiam wszystkie informacje dotyczące dzisiejszego streama który odbędzie się o godzinie 17:00 !
    Będą to gry z Widzami, Rankedy a reszte obmyślimy razem na streamie zapraszam !

#16 Dawid97

• Dawid97

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 23 June 2016 - 15:07

Zapraszam Wszystkich na kolejny odcinek z League Of Legends w którym uczymy sie grać Vayne ! Zapraszam i przypominam że dziś o 17:00 Stream na Youtube ! 
    -Jeśli podobają się Wam moje materiały to zostawcie Łapke w góre, Subka, Komentarz i udostępniajcie ! bardzo mi tym pomożecie :)

#17 Dawid97

• Dawid97

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 24 June 2016 - 21:19

Zapraszam Wszystkich do oglądania nastepnego z odcinków z gry League Of Legends w którym gram na ... Supporcie Braumem ! Zapraszam ! 

#18 Dawid97

• Dawid97

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 25 June 2016 - 11:39

Witaam !

Zapraszam do Oglądania kolejnego odcinka tym razem ćiwczymy sobie evelynn na jungli po tym jak na turnieju ciągle banują mojego maina Amumu ! :)

#19 Dawid97

• Dawid97

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 26 June 2016 - 10:37

Witajcie ! Tym Razem mam dla Was Odcinek w którym gramy na Nowym trybie "Wyniesienie" i gramy tam Lux ! Zobaczcie Sami !

#20 Dawid97

• Dawid97

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 27 June 2016 - 12:59

Witam ! Zapraszam na drugi odcinek z nowego Trybu Leage Of Legends "Wyniesienie" 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych