Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Konkurs Orange - Rock w Kinie [ANKIETA]

• Zamknięty Temat jest zamknięty
50 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Konkurs Orange - Rock w Kinie [ANKIETA] (374 użytkowników oddało głos)

Czy podoba Ci się taka forma konkursu?

1. Głosowano Tak (taka forma może być w następnych edycjach) (302 głosów [80.75%])

Procent z głosów: 80.75%

2. Nie (nie chcę takiej formy w kolejnych edycjach) (72 głosów [19.25%])

Procent z głosów: 19.25%

Głosuj

#21 Webber

• Webber

Szczery agnostyk

• Użytkownik
    • PipPipPip

Reputacja: 370
  • Napisano 03 May 2013 - 17:54

Mam jedno zastrzeżenie odnośnie tych konkursów. Otóż rozumiem, że prowadzi je Rock więc dotyczą one jego twórczości, ale ja osobiście choć jestem jego fanem nie oglądam wszystkich jego materiałów w szczególności z gier, które mnie nie interesują. Dlatego uważam, że konkursy związane z jakąś konkretną grą powinny dotyczyć jego twórczości, ale w obrębie danego tytułu, obawiam się sytuacji, że mogę nie sprostać odpowiedzi bo akurat pytanie będzie dotyczyć innej tematyki. Myślę, że znajdą się osoby które czują podobnie.

Będziemy starać się mieszać pytania, żeby każdy miał coś dla siebie. Raz będą proste i banalne, dotyczące twórczości Rocka, drugi, dotyczące jakiejś produkcji, trochę trudniejsze.

Jedzą, piją, lulki palą...

#22 MaxiLager

• MaxiLager

Pirat

• Moderator
    • PipPipPip

Reputacja: 298
  • Napisano 06 May 2013 - 18:15

Super :) Konkursy cieszą się dużą popularnością !

[4/5][FabrykaKluczy.pl] Klucze do Don't Starve! - wygrały trzy całkiem nowe osoby które udzieliły sie tylko w temacie związanym z konkursami ;)

Ktoś kiedyś mądrze napisał 

"forum jest integracyjnym dodatkiem, który ma wyodrębnić niektórych widzów, którym znudziło się komentowanie pod materiałami i dyskusja na tamtym poletku. Będziemy tę część internetów wykorzystywać jak najwięcej, do rożnego rodzaju ankiet, Q&A, FAQ i wiele więcej"

Gratuluję wygranej 

MaxiLager

#23 hellthepismen

• hellthepismen
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 08 May 2013 - 6:39

Ja mam zapytanie to tego konkursu rocka z Orange bilety są zapewne do wykorzystania w Sieci Mulitikino ale mam pytanie czy w Rzeszowie też to obowiązuję ??

#24 Adam

• Adam

Znawca

• Global Moderator
    • PipPip

Reputacja: 496
  • Napisano 08 May 2013 - 15:48

Można je wykorzystać w każdym Multikinie na terenie Polski:)

#25 Shadow3991

• Shadow3991
    • Użytkownik

• Napisano 22 May 2013 - 14:55

Forma konkursu wydaje mi sie dobra :P czlowiek musi wcielic sie w glowe Rocka zeby przewidziesz z jakiego gatunku moze wysnuc pytanie

#26 Shadow3991

• Shadow3991
    • Użytkownik

• Napisano 29 May 2013 - 17:08

mam jedno zastrzeżnie ! 

dziwi mnie to, że konkurs miał zaczynać się o 18:00 a pierwsze odpowiedzi są już o 17.58 !!!!+

#27 Adam

• Adam

Znawca

• Global Moderator
    • PipPip

Reputacja: 496
  • Napisano 29 May 2013 - 17:14

Wszystkich proszę o dokładne przeczytanie zasad konkursu:

12. Pytania zostaną podane o godzinie 18:00 na podstawie tego* zegara.

Pytania nie są podawane w czasie forum tylko w czasie tego zegara, jeżeli forum jest spóźnione o kilka sekund to to nie ma znaczenia, bo w zasadach nie ma mowy o czasie forum.

#28 Shadow3991

• Shadow3991
    • Użytkownik

• Napisano 29 May 2013 - 17:38

Wszystkich proszę o dokładne przeczytanie zasad konkursu:

12. Pytania zostaną podane o godzinie 18:00 na podstawie tego* zegara.

Pytania nie są podawane w czasie forum tylko w czasie tego zegara, jeżeli forum jest spóźnione o kilka sekund to to nie ma znaczenia, bo w zasadach nie ma mowy o czasie forum.

ok moj blad wycofuje xD

#29 K2PL1

• K2PL1
    • Użytkownik

Reputacja: 1
  • Napisano 01 June 2013 - 14:37

Forma może być , ale fajnie by było jak by powtórzyła się forma z konkursu z Super Meat Boy .

• faroxim lubi to

#30 Webber

• Webber

Szczery agnostyk

• Użytkownik
    • PipPipPip

• Napisano 01 June 2013 - 18:52

Forma może być , ale fajnie by było jak by powtórzyła się forma z konkursu z Super Meat Boy .

Pomyślimy :)

#31 Syriush

• Syriush
    • Użytkownik

• Napisano 05 June 2013 - 17:16

Czy jedna osoba może wygrać konkurs kilka razy?

Pytam się, bo widzę, że udało się to już komuś: strogi96.

#32 Etanel

• Etanel
    • Użytkownik

• Napisano 05 June 2013 - 17:39

Nie podoba mi się ta forma. "Kto pierwszy ten lepszy" to jak dla mnie marny pomysł, jest to wtedy tylko konkurs dla tych którzy akurat o 18 równo są na forum. Nie lepiej na przykład dać jakieś kreatywne zadane konkursowe i dać na nie dzień czy nawet dwa? Nawet "narysuj najlepiej rocka 9 kreskami" byłoby lepsze niż pisanie jak najszybciej odpowiedzi licząc na to że akurat będę miał dobre łącze, akurat będę w tej sekundzie co trzeba na stronie...
    Nie mówię oczywiście że ma to być od razu jakiś wielki konkurs artystyczny, wolałbym po prostu żeby był związany z Rockiem, jakimś tematem (jak na przykład startrek zgodnie z minirecenzją) i dawał szanse wykazać się pomysłowością a nie szybkością stukania w klawiaturę.

Pozdrawiam,

#33 baran090

• baran090
    • Użytkownik

Reputacja: 2
  • Napisano 16 June 2013 - 14:44

Forma dobra, ale jak jeszcze byście nagrody wysyłali to można by pomysleć na braniem udziału

#34 Webber

• Webber

Szczery agnostyk

• Użytkownik
    • PipPipPip

• Napisano 21 June 2013 - 0:20

Czy jedna osoba może wygrać konkurs kilka razy?

Pytam się, bo widzę, że udało się to już komuś: strogi96.

Jeśli nie wygrał tej samej nagrody, co wcześniej, to tak.

Nie podoba mi się ta forma. "Kto pierwszy ten lepszy" to jak dla mnie marny pomysł, jest to wtedy tylko konkurs dla tych którzy akurat o 18 równo są na forum. Nie lepiej na przykład dać jakieś kreatywne zadane konkursowe i dać na nie dzień czy nawet dwa? Nawet "narysuj najlepiej rocka 9 kreskami" byłoby lepsze niż pisanie jak najszybciej odpowiedzi licząc na to że akurat będę miał dobre łącze, akurat będę w tej sekundzie co trzeba na stronie...
    Nie mówię oczywiście że ma to być od razu jakiś wielki konkurs artystyczny, wolałbym po prostu żeby był związany z Rockiem, jakimś tematem (jak na przykład startrek zgodnie z minirecenzją) i dawał szanse wykazać się pomysłowością a nie szybkością stukania w klawiaturę.

Pozdrawiam,

Jest pytanie, trzeba pomyśleć, trzeba napisać. Inne konkursy, konrketne, bardziej ambitne i kreatywne będą organizowane na oficjalnym kanale Rocka na YT bądź blogu..

#35 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

Reputacja: 374
  • Napisano 22 June 2013 - 22:47

Jeśli o mnie chodzi, to forma konkursów mi się podoba, Jedynie co bym lekko zmienił, to to aby dodać więcej "pytań-zadań" - zrób zdjęcie itd...

• faroxim i K2PL1 lubią to

#36 Jamagic

• Jamagic
    • Użytkownik

• Napisano 29 June 2013 - 17:46

Bardzo dobra forma :) Popieram :)

#37 CrazzY

• CrazzY
    • Użytkownik

Reputacja: 2
  • Napisano 03 July 2013 - 18:13

Według mnie jest troche teraz ustawione. Pod wzgledem takim ze jak juz osoba kiedyś wygrała to juz wiecej razy nie moze. Chodzi tu o ten czas. Skoro pierwsza osoba napisala post wedlug forum o 17.59 a pytania sa w normalnym czasie podanie o 18. To dodajac jedna minute roznicy poprzez forum wychodzi ze ostatniaosoba wyslala gdzies to okolo 18:01.

#38 WściekłyPokemon

• WściekłyPokemon
    • Użytkownik

• Napisano 10 July 2013 - 17:14

Ja osobiście dziś wziąłem udział po raz pierwszy i udało się wygrać, dlatego forma konkursu bardzo mi się podoba. Ale pomijając fakt wygranej to forma jest moim zdaniem sprawiedliwa, a raczej adekwatna do nagrody, bo moim zdaniem w walce o nagrody o niewysokiej wartości powinien móc wziąć udział każdy bez względu na to czy ma jakieś dodatkowe zdolności czy też nie. Jak dla mnie głupotą byłoby coś bardziej ambitnego jak do wygrania są bilety do kina ( w przeciwieństwie do innych konkursów, gdzie nagrody są "większe" wtedy oczywiście należy bardziej się wykazać). Konkurs ten w fajny sposób zachęca do oglądania filmów Rocka, bo bez tego ciężko wygrać. Jeszcze jedna rzecz, która mi się spodobała to smak rywalizacji, może się to wydać głupie, ale po przeczytaniu pytań, pisaniu odpowiedzi i oczekiwaniu na wyniki adrenalina trochę mi podskoczyła.

#39 pyzior

• pyzior
    • Użytkownik

• Napisano 11 July 2013 - 10:38

Forma konkursów jest super jednak mam jedno zastrzeżenie-nie akceptujcie odpowiedzi w których ludzie bez szczelnie kopiują odpowiedzi z filmweb nie usuwając nawet hiperłączy. Co to za problem skopiować coś chamsko,większym wyzwaniem jest to przeczytać i przepisać ;)

#40 Xardas212

• Xardas212

Gaduła

• Stały Bywalec
    • PipPip

Reputacja: 26
  • Napisano 11 July 2013 - 13:22

Najlepiej do konkursu przygotować się, spisać coś na kartce a potem wpisać ewentualne odpowiedzi, proste :D forma konkursu może jest dobra ale nie wszyscy zainteresowani konkursem wpiszą szybko odpowiedzi. Przyczyna jest prosta nie wszyscy mają super szybki internet. 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych