Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Konkurs Orange - Rock w Kinie [ANKIETA]

• Zamknięty Temat jest zamknięty
50 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Konkurs Orange - Rock w Kinie [ANKIETA] (374 użytkowników oddało głos)

Czy podoba Ci się taka forma konkursu?

1. Głosowano Tak (taka forma może być w następnych edycjach) (302 głosów [80.75%])

Procent z głosów: 80.75%

2. Nie (nie chcę takiej formy w kolejnych edycjach) (72 głosów [19.25%])

Procent z głosów: 19.25%

Głosuj

#1 Adam

• Adam

Znawca

• Global Moderator
    • PipPip

Reputacja: 496
  • Napisano 17 April 2013 - 17:35

Jako, że właśnie skończył się pierwszy konkurs w ramach Rocka w kinie z Orange - http://jarock.pl/kon...e-retaliation/. Chciałbym zapytać Was w ankiecie, czy podoba Wam się taka forma konkursu?

• Barcode© lubi to

#2 Smuggler

• Smuggler

Pasjonat

• Użytkownik
    • PipPipPip

Reputacja: 59
  • Napisano 17 April 2013 - 18:06

Owszem, ale tak sobie pomyślałem że forma konkursów w których trzeba się w jakiś sposób wykazać artystycznie bądź nie, także byłaby dobra biorąc pod uwagę fakt dzisiejszych dochodzeń w komentarzach pod konkursem.
    • Barcode© lubi to

#3 Adam

• Adam

Znawca

• Global Moderator
    • PipPip

• Napisano 17 April 2013 - 18:25

Pamiętaj, że artystyczna forma eliminuje na starcie dużą ilość osób i już od początku masz wiele pretensji;) Nie ma konkursów idealnych, ale myślę, że taka forma jest do przyjęcia.

Co do artystycznych - na pewno takie będą, ale chyba nie z cyklu Rock w Kinie

• Fangtooth ;) lubi to

#4 Smuggler

• Smuggler

Pasjonat

• Użytkownik
    • PipPipPip

Reputacja: 59
  • Napisano 17 April 2013 - 18:32

No w sumie tak czy siak wszystkim się nie dogodzi. No bynajmniej tak jak było dzisiaj jest ok :).

#5 splawik2309

• splawik2309

Pasjonat

• Użytkownik
    • PipPipPip

Reputacja: 49
  • Napisano 17 April 2013 - 19:09

Ja jestem naj najbardziej za taką formą. Moim zdaniem sprawdziła się bardzo dobrze. Wiadomo, że zawsze znajdzie się ktoś "oszukany", ale na to rady nie ma. Z mojej strony to tyle, dzięki za możliwość udziału:)
    Pozdrawiam Sławek

CPU Intel Core 2 Duo E7400 2.8GHz GPU NVIDIA GeForce GTS 250 1GB RAM 2x2GB

#6 MaxiLager

• MaxiLager

Pirat

• Moderator
    • PipPipPip

Reputacja: 298
  • Napisano 18 April 2013 - 21:11

Moim zdaniem taka forma konkursu gdzie premiowana jest szybkość odpowiedzi dyskryminuje tych fanów Rocka

którzy ze względów technicznych jak i zdrowotnych z góry skazani są na porażkę.

W jaki sposób 12 letni Maciek z miejscowości oddalonej ledwie 150 KM od Wrocławia korzystający z internetu w lokalnej bibliotece, który jest tam dostarczany droga radiową

jednocześnie mając jedną rękę w gipsie ma konkurować z osobami sprawnymi które nie mają problemu z szybkością łącza ?

Nie ma takiego sposobu ! Co oznacza że tego typu konkurs dyskryminuje osoby niepełnosprawne i osoby z ograniczonym dostępem do komputera.

Mam pomysł i propozycje :) Niech tego typu konkursy rozstrzyga poprzez losowanie osobiście sam Rock :)

W jaki sposób ? Na przykład poprzez dzwonienie na Livie do takiej osoby używając Skype ;) 

Maxilager

• Michael2029 lubi to

#7 Adam

• Adam

Znawca

• Global Moderator
    • PipPip

• Napisano 18 April 2013 - 21:36

Maxi wszystko fajnie, ale powtórzę się;) zrobienie dobrego konkursu który będzie pasował wszystkim jest niemal niemożliwe.

Przy Twojej propozycji:

1. Nie ma promocji serwisu, który sponsoruje konkurs. Jest losowanie, na które może przyjść każdy i tylko się zgłosić. Nic nie jest wymagane a co za tym idzie osoba nawet nie odwiedzi strony sponsora, co często jest wymogiem konkursu.

2. Twoja propozycja to loteria. Loteria to inna bajka wedle prawa Polskiego, nie możesz sobie od tak zrobić dużej loterii z nagrodami nie powiadamiając o tym kilku instytutów na sporo czasu przed konkursem. Ogólnie babrania się w tym jest znacznie więcej niż przyjemności i fakt rozdania nagród dawno traci sens. Loteria jest dobrym pomysłem jak są bardzo duże nagrody. Co prawda są pewne wyjątki oraz sposoby by jakoś to obejść, więc pewnie dałoby się coś z tym zrobić, jednak pierwszy punkt wszystko definiuje.

3. Jak chcesz być taki czepialski to u Ciebie nie mogą wziąć udziału osoby które: są głuche (konkurs dyskryminuje osoby niepełnosprawne), nie mają skype - lub go nie chcą, nie mają internetu, nie mają obu rąk itd. Głupich, absurdalnych argumentów jest tak dużo, że nie starczy Ci miejsca w wordzie:P

Poza tym chciałbym by konkursy były przede wszystkim dla Fanów Rocka, jako, że Rock je organizuje. Chciałby by takie osoby były doceniane i czuły, że mają trochę większe szanse niż randomowa osoba szukająca konkursów po internecie, przypadkiem natrafiająca na konkurs Rocka. Dlatego właśnie były pytania - proste, ale ktoś kto nie jest widzem Rocka, nie miał szans na nie odpowiedzieć w ciągu 1-2 minuty, a poprawne odpowiedzi padały w ciągu 10-20 sekund.

• MaxiLager lubi to

#8 MaxiLager

• MaxiLager

Pirat

• Moderator
    • PipPipPip

Reputacja: 298
  • Napisano 19 April 2013 - 8:04

Może trochę wszystkich zaskoczę ale twoje argumenty w pełni  mnie przekonały. Wiem że kwestia

rozdawania czegoś za darmo bardzo nie podoba się urzędowi skarbowemu.

Super że organizujecie jakiekolwiek eventy. Nie ma sensu wynajdywać koła od nowa i jeżeli 

taka forma jest preferowana przez sponsora to oznacza że przeprowadził on już wiele

konkursów tego typu. Co tych wszystkich dyskryminacji Miałem na myśli że forma promująca szybkość

która nie do końca jest zależna od nas może być trochę irytująca.

Może warto porozmawiać z organizatorem i zaproponować mu nie sprint ale wyścig długodystansowy ?

Konkurs oparty na kilku etapach rozłożonych na kilka dni ? 

MaxiLager

#9 Adam

• Adam

Znawca

• Global Moderator
    • PipPip

• Napisano 19 April 2013 - 15:33

Nie jest to zły pomysł i będziemy takie konkursy praktykować, jednak ich obecność przede wszystkim zależy od wartości nagród.

W tym momencie szykujemy jeden - bardzo duży, konkurs, który będzie trwał przynajmniej kilka tygodni.

Co do rozdawania kluczy do gier, to raczej nie ma sensu robić długotrwałych konkursów, chyba, że chodzi o np kolekcjonerkę jakiejś gry.

#10 Piterwm90

• Piterwm90
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 24 April 2013 - 17:09

Popieram tą formę i tyle.

#11 szejk

• szejk
    • Użytkownik

• Napisano 24 April 2013 - 17:10

Osobiście forma mi się podobała, tylko uważam, że najlepiej by było 2-3 dni przed określić zakres materiału(np. Battlefield 3+poranny rock w styczniu i lutym[oczywiście to jest tylko przykład]). Oglądałem większość filmów Rocka, wiedziałem, że zrobił recenzję tego filmu, ale nie pamiętałem jaką ocenę mu wystawił...

#12 Puki

• Puki
    • Użytkownik

• Napisano 24 April 2013 - 18:42

Bardzo dobra forma tak jak jest, jest dobrze !

Peace!

#13 faroxim

• faroxim

Gaduła

• Użytkownik
    • PipPip

Reputacja: 7
  • Napisano 24 April 2013 - 19:16

Wygrałem to się cieszę.

#14 Webber

• Webber

Szczery agnostyk

• Użytkownik
    • PipPipPip

Reputacja: 370
  • Napisano 24 April 2013 - 19:23

Tylko nie rozrabiajcie w tym kinie ^_^  

Jedzą, piją, lulki palą...

#15 CenzuorX

• CenzuorX
    • Użytkownik

• Napisano 24 April 2013 - 21:15

Mam pytanie czy jeżeli ktoś wpisze odpowiedź na pytania a druga osoba odświeży to zobaczy odpowiedź czy nie? ;)

#16 Adam

• Adam

Znawca

• Global Moderator
    • PipPip

• Napisano 24 April 2013 - 22:04

Nie - po to jest temat moderowany, by każdy musiał sam znaleźć odpowiedź. Myślę, że to jest bardzo dobry sposób. Dziś np. pierwszą dobrą odpowiedzią był około 10 post.

#17 Salmon98

• Salmon98
    • Użytkownik

• Napisano 01 May 2013 - 17:12

Wszystko super kiedy chciałem napisać odpowiedź na konkurs Olimp w Ogniu wyskoczyło mi powiadomienie że nie mogę odpowiadać w temacie zamkniętym, o co chodzi?

#18 Adam

• Adam

Znawca

• Global Moderator
    • PipPip

• Napisano 01 May 2013 - 17:16

Oznacza to, że konkurs został zakończony. Od razu jak padnie 5 poprawnych odpowiedzi temat jest zamykany, bo nikt, kto odpowie później nie ma szans na wygraną.

#19 Ragnox

• Ragnox
    • Użytkownik

Reputacja: 1
  • Napisano 01 May 2013 - 17:19

Moim zdaniem obecna forma konkursów jest dobra, liczy się refleks i wiedza na temat twórczości rocka co jest bardzo dobrym rozwiązaniem, bo każdy widz potrafi odświeżyć stronę o określonej godzinie i odpowiedzieć szybko na pytanie, nie wiem jakiego neta trzeba by było mieć żeby nie udało się na czas odpowiedzieć. Lepsze to niż konkurs który był na fabryce kluczy. 

#20 Luq

• Luq
    • Użytkownik

• Napisano 03 May 2013 - 17:21

Mam jedno zastrzeżenie odnośnie tych konkursów. Otóż rozumiem, że prowadzi je Rock więc dotyczą one jego twórczości, ale ja osobiście choć jestem jego fanem nie oglądam wszystkich jego materiałów w szczególności z gier, które mnie nie interesują. Dlatego uważam, że konkursy związane z jakąś konkretną grą powinny dotyczyć jego twórczości, ale w obrębie danego tytułu, obawiam się sytuacji, że mogę nie sprostać odpowiedzi bo akurat pytanie będzie dotyczyć innej tematyki. Myślę, że znajdą się osoby które czują podobnie.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych