Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Nowy telefon do +/- 1200zł

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jakon13

• Jakon13

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 0
  • Napisano 14 May 2016 - 21:09

Witam.

Postanowiłem że najwyższa pora wymienić wysłużonego już Soniaka SP na coś nowszego. Szukam telefonu do ok 1200 zł, wrazie coś to budżet mogę przekroczyć max o 100zł.

Widziałem na forum temat z lutego gdzie polecany był LG G3 i czy od tego czasu coś zmieniło się na rynku.

Również siostra powiedziała mi o telefonach firmy OPPO, szczególnie model R7 Plus który jak dla mnie jest za duży (6').

Co do wyboru telefonu:

Kwota przeznaczona na zakup: 1200zł +/- 100zł
    Wymagany system operacyjny: Android lub coś opartego na tym systemie
    Dodatkowe wymogi: Wielkość wyświetlacza: max 5,5', inne parametry dowolne, telefon wykorzystywany będzie głównie do przeglądanie internetu, oglądania YT i grania w mniej lub bardziej wymagające gry

#2 Androjus

• Androjus

Znawca

• Technik Sprzętowiec
    • PipPip

Reputacja: 47
  • Napisano 14 May 2016 - 21:33

Hmm to tak:Htc M7 lub M8, Lg g3 lub xiaomi mi4s(jeśli nic nie masz do chińskiego rynku, te telefony są dobre, tyle że szukaj z gwarancją w Polsce, żeby się nie bawić z ew wysyłka do Chin) :)

Meine maszin:

CPU AMD Athlon x4 631 2,6GHz @ up 4.2GHz GPU: Gigabyte R7 370 2GB Zasilacz: CHIEFTEC GPA-500S8 HDD: WD 1TB Płyta: GIGABYTE GA-A75M-S2V RAM: KINGSTON KVR1333D3N9 4GB Buda: stary i poczciwy CoolerMaster - ELITE 333

#3 Jakon13

• Jakon13

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 18 May 2016 - 8:54

Są jeszcze jakieś alternatywy? Xiaomi mi4s spodobał mi się tylko wyczytałem że może nie posiadać polskiego softu, co na dłuższą metę byłoby nie wygodne.

#4 Cortep

• Cortep

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 1
  • Napisano 18 May 2016 - 17:59

xiaomi.com.pl
    nie mam, ale znam redmi3 z tego sklepu, na Allegro pewnie też są ale ci wgrywają polski soft i dają gwarancję (są niby oficjalnym dystrybutorem)
    telefon super, logiczny interfest - spoko nakładka na andka, bateria kolos. Możliwe, że jakiegoś xiaomi sobie kupię. Recenzja nie jest sponsorowana.

#5 Jakon13

• Jakon13

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 18 May 2016 - 19:12

Może ktoś ma Xiaomi Mi4S i może potwierdzić że ROM posiada polski język?

#6 Cortep

• Cortep

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 1
  • Napisano 18 May 2016 - 20:35

to chyba zależy gdzie kupisz, co nie? każdy sklep czy aukcja powinna mieć taką informację.
    Gearbest ma chiński i angielski.
    Wgranie softu nie jest trudne, a na gwarancję na zakupy z Chin to nie ma co liczyć

Użytkownik Cortep edytował ten post 18 May 2016 - 20:41

#7 Androjus

• Androjus

Znawca

• Technik Sprzętowiec
    • PipPip

Reputacja: 47
  • Napisano 18 May 2016 - 21:36

Zależy z jakim softem ci sie trafi. xiaomi przewaznie ma chinski i angielski, samemu wgrywa sie MIUIPolska (https://miuipolska.p...ja-miui-2016-2/ ) Która zawiera spolszczenie . Xiaomi to dobre telefony, tyle że pewnie nie bawiłeś sie nigdy recovery czy odblokowywaniem bootloadera. Decyzja należy do ciebie, czy chcesz poszukać z odraz wgranym menu polski, samemu wgrać czy zrezygnować i kupic inny :)

PS: Xiaomi ma dwie wersje softu china dev i global dev. Jesli w ofercie zaznaczone jest ze telefon posiada wersje global dev to tam juz bedzie jezyk polski :)

Użytkownik Androjuspl edytował ten post 18 May 2016 - 21:39

• Cortep lubi to

Meine maszin:

CPU AMD Athlon x4 631 2,6GHz @ up 4.2GHz GPU: Gigabyte R7 370 2GB Zasilacz: CHIEFTEC GPA-500S8 HDD: WD 1TB Płyta: GIGABYTE GA-A75M-S2V RAM: KINGSTON KVR1333D3N9 4GB Buda: stary i poczciwy CoolerMaster - ELITE 333

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych