Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
96 odpowiedzi w tym temacie

#41 Nezus

• Nezus
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 25 January 2017 - 19:49

Taka możliwość by była - rok temu nad tym myślano.

Nie wiem jak to wygląda obecnie, ale wtedy pomysł był na całkiem "wysokim ukończeniu" - jest szansa, że za rok (lub kiedyś), temat ponownie wróci.

Teraz trzeba też pamiętać, że IEM kojarzy się z epicką sceną, która wymaga "trochę miejsca za", więc tutaj też nie jest łatwo zrobić coś otwartego.

Jeśli o mnie chodzi, wolę chyba scenę zamkniętą, ma to jakiś taki urok :D

Może i masz rację, wtedy cena nie byłaby tak potężna jednak te kilka tysięcy dodatkowych gardeł by było :D Ciężko chyba wybrać..

Jedyne co mnie boli to już chyba na 100% brak majora bo skoro w styczniu jest to chyba bez sensu robić niecałe 2 miesiące później :P A dziwie się valve bo Katowice świetnie się prezentują ze swoją publiką. Oglądam każdy event cs  go i mało gdzie jest taka atmosfera :) Ale to już ich strata :D

Btw już się nie umiem doczekać :D Tylko bilet musze od kogoś odkupić bo nie dało się zdobyć :(

Użytkownik Nezus edytował ten post 25 January 2017 - 19:51

#42 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

Reputacja: 374
  • Napisano 25 January 2017 - 20:41

Może i masz rację, wtedy cena nie byłaby tak potężna jednak te kilka tysięcy dodatkowych gardeł by było :D Ciężko chyba wybrać..

Jedyne co mnie boli to już chyba na 100% brak majora bo skoro w styczniu jest to chyba bez sensu robić niecałe 2 miesiące później :P A dziwie się valve bo Katowice świetnie się prezentują ze swoją publiką. Oglądam każdy event cs  go i mało gdzie jest taka atmosfera :) Ale to już ich strata :D

Btw już się nie umiem doczekać :D Tylko bilet musze od kogoś odkupić bo nie dało się zdobyć :(

Jest to strata dla Valve - dotąd miało jeden z największych majorów CS GO w Europie (oczywiście nie zapominam o ESL Cologne).

Z tego co można było wywnioskować z wypowiedzi ESL, rozmawiali oni ponownie z Valve odnośnie powrotu do rangi majora.

W tym roku turniej będzie prawdopodobnie bez zmian - czyli kolejny najbardziej oglądany turniej CSGO bez rangi majora... Ale jeśli rozmowy się odbyły i możliwe, że dotąd trwają... Za rok zapewne kilka rzeczy się zmieni ;P

#43 michi0987

• michi0987

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 2
  • Napisano 28 January 2017 - 12:24

Troche lipa że Katowice nie będą majorem. Patrząc na tą malutką scene na ELEAGUE to to wogóle nie czuć jakby to był major. Moim zdaniem Katowice powinny jeszcze dostać status majora ale to raczej już nie możliwe a szkoda :/

#44 xdxdxdxdxd

• xdxdxdxdxd
    • Użytkownik

• Napisano 12 February 2017 - 23:01

Cześć, 

Udało mi się w tym roku zdobyć akredytację na IEM i chciałem zapytać jakie "bonusy" daje akredytacja?

Wstęp do jakichś specjalnych pomieszceń itd. Z góry dzięki za pomoc.

#45 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

• Napisano 13 February 2017 - 11:33

Cześć, 

Udało mi się w tym roku zdobyć akredytację na IEM i chciałem zapytać jakie "bonusy" daje akredytacja?

Wstęp do jakichś specjalnych pomieszceń itd. Z góry dzięki za pomoc.

Witaj

Wszystko zależy od "rodzaju tej akredytacji".

"Zwykła" upoważnia do wejścia specjalnym wejście i w sumie tyle (nie wiem jak będzie wyglądała sprawa z przejściem podziemnym między spodkiem i MCKiem, jeśli będzie zamknięty, to osoby z akredytacją każdego stopnia, będą mogły przechodzić przez nie). UPG<< zapomniałem o specjalnej konferencji, która odbywa się w większości w ostatni dzień IEMa (na niej krótkie podsumowanie, plany na przyszłość i różne panele) - ogólnie tutaj jeśli reprezentuje się jakiś portal/gazetę/podobne_rzeczy ma się zapewniony dostęp.

Kolejne szczeble akredytacji to dostęp do strefy VIP (pomieszczenia z jakimś napojem, kanapkami i krzesłami etc... Miejsce gdzie można sobie usiąść i coś porobić na lapku).

Ostatni rodzaj akredytacji, który już zawiera wszystko, daje dostęp do prawie każdego miejsca na terenie IEMu. Możesz dzięki akredytacji wejść do hali gdzie trenują gracze przed oficjalnymi meczami, możesz sprawdzić jak wygląda stanowisko techniczne (obsługa streama etc...) + prawdopodobnie salę casterów (jak dotąd była ona zablokowana, ale nie wiem czy w tym roku nie będzie "do zobaczenia").

Identyfikator wygląda następująco //trzeba rozwinąć spoiler//

Spoiler

Rok temu było trochę zamieszania z tym do czego dostęp się posiada, bo przykładowo ten identyfikator który mam (a z nim i tak była zabawa, bo go dostałem trochę po :D) daje dostęp wszędzie, oprócz strefy technicznej (a dokładniej specjalnego wejścia, jeśli mamy czytać dosłownie identyfikator - mini bajzel w oznaczeniach)... Natomiast był bajzel z tym, czy "dziurki" które są na identyfikatorze, to "dostęp" czy "brak"... W tym roku problemów już ma nie być ;)

#46 Franeczek

• Franeczek
    • Użytkownik

• Napisano 20 February 2017 - 15:28

Mógłby mi ktoś powiedzieć jak to wygląda z tymi akredytacjami?
    Czy kanał mający +9500 subskrypcji może takową otrzymać? Czy taka akredytacja jest dla jednej osoby czy może zabrać osobę dodatkową (np: w celu pomocy przy nagrywaniu)?

#47 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

• Napisano 20 February 2017 - 20:48

Mógłby mi ktoś powiedzieć jak to wygląda z tymi akredytacjami?
    Czy kanał mający +9500 subskrypcji może takową otrzymać? Czy taka akredytacja jest dla jednej osoby czy może zabrać osobę dodatkową (np: w celu pomocy przy nagrywaniu)?

Jeśli mnie nie myli, w tym roku wyznaczyli sobie min. posiadanie 50tyś subów.

Co do akredytacji.... Jeśli kanał jest na tyle duży, że posiadanie kamerzysty jest "wymagane", spokojnie załatwia się akredytacje na dwie osoby (jako przedstawiciele danego kanału etc...).

#48 Nezus

• Nezus
    • Użytkownik

• Napisano 23 February 2017 - 15:32

Wiem, że na ten rok to już za późno, ale nie wiedziałem gdzie zgłaszać się po akredytacje..

Nawet nie wiedziałem czy dostanę tzn. mój tata który jest posłem w woj. śląskim i prowadzi swój portal. Na przyszły rok dałoby radę mu załatwić? Bo w tym roku chciał, ale chyba zawaliłem trochę :P

Druga sprawa szkoda, że esl nie wyznaczy chociaż pół sektora gdzie byłby "młyn" i można by było dopingować graczy tzn. przenosić go na całą arenę bo jeden samotny człowiek nie porwie całego spodka ;p

#49 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

• Napisano 23 February 2017 - 18:30

Wiem, że na ten rok to już za późno, ale nie wiedziałem gdzie zgłaszać się po akredytacje..

Nawet nie wiedziałem czy dostanę tzn. mój tata który jest posłem w woj. śląskim i prowadzi swój portal. Na przyszły rok dałoby radę mu załatwić? Bo w tym roku chciał, ale chyba zawaliłem trochę :P

Druga sprawa szkoda, że esl nie wyznaczy chociaż pół sektora gdzie byłby "młyn" i można by było dopingować graczy tzn. przenosić go na całą arenę bo jeden samotny człowiek nie porwie całego spodka ;p

Jeśli chodzi o sprawy związane z akredytacją i chodzi o coś innego niż YT/Twitch/gazeta itp... To trzeba już pisać i tam się dogadać, myślę, że spokojnie da się tam dogadać odnośnie wymagań.

Do drugiej sprawy - ESL nie musi tego robić :). IEM Katowice słynie z tego, że tutaj cała publika dopinguje każdego i jest to coś, co wyróżnia nas na całym świecie (właśnie dzięki tej atmosferze jaka panuje w spodku - to, że tutaj nie trzeba zachęcać kogoś do dopingowania, bo i tak zdziera gardło od samego początku... Dzięki temu mamy też właśnie już 4 raz finał w spodku :)).

. . _____________________________________________________________________________________________________________________ . .

Małe spoilery odnośnie sceny LoLa w ten weekend :)

--->Scena01<---

--->Scena02<---

#50 Fuzzik

• Fuzzik

Mistrz pióra

• Technik Sprzętowiec
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 687
  • Napisano 23 February 2017 - 18:56

Scena podobna jak rok temu.

i5 3570k + EVGA GTX 960 SSC 2GB

Dumna i Bogata Polska!

#51 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

• Napisano 23 February 2017 - 19:14

Scena podobna jak rok temu.

Jest szersza (w samym środku) i podobno dużo więcej rzeczy będzie animowanych :). Zapowiada się ciekawie :P.

Przypominam, że jest to jeszcze szkielet, więc co do samego wyglądu, może się jeszcze trochę zmienić (chociaż zapowiada się, że scena w pierwszy weekend idzie bardziej w to co rok temu).

Najbardziej jestem ciekawe ile i co zostanie zmienione na drugi weekend.

#52 Fuzzik

• Fuzzik

Mistrz pióra

• Technik Sprzętowiec

• Napisano 23 February 2017 - 23:12

A co ma być grane na scenie w drugim tygodniu? CS i finał SC2 czy jak?

Dumna i Bogata Polska!

#53 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

• Napisano 23 February 2017 - 23:51

A co ma być grane na scenie w drugim tygodniu? CS i finał SC2 czy jak?

Tak jak napisałeś :).
    Piątek + sobota CSGO, w niedziele finały SC2 i potem CSGO :)

#54 Fuzzik

• Fuzzik

Mistrz pióra

• Technik Sprzętowiec

• Napisano 24 February 2017 - 0:16

Swoją drogą finał SC2 całkowitym przypadkiem jest przed CSem, wcale nie jest tak po to by podbić jego oglądalność, bo ludzie zajmują sobie miejsca na finał CSa :D

Dumna i Bogata Polska!

#55 Nezus

• Nezus
    • Użytkownik

• Napisano 24 February 2017 - 8:28

No niestety sc2 umiera :P

Nie wiem w sumie dlaczego, bardzo ekscytująca i dynamiczna gra chociaż nie oglądam bo wole csa :P

Ale w spodku zawsze bardzo fajnie się to oglądało :)

#56 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

• Napisano 24 February 2017 - 12:51

SC2 nigdy nie był ostatnią grą.

Wiadomo, fajnie kiedy cały spodek jest wypełniony, ale też  trzeba pamiętać, że nie jest to jedyny argument, dlaczego SC2 jest pierwsze.

Co do umierającej sceny - nie mogę się zgodzić.

Scena SC2 umarło już dawno temu, obecnie widzimy jej powolne zmartwychwstanie (niestety zapewne nigdy już nie wróci do swojej starej formy).

Trzeba też pamiętać, że SC2 posiada wsparcie jednej z najlepszych społeczności - Netwars.

Dzięki NW mamy tak barwne trybuny i nawet można napisać, że dzięki nim też esport się tam u nas rozwinął.

_._._________________________________________________________________________________________________ . _ . _

Kolejne zdjęcie sceny (wczorajsze):

--->Scena0,5<---

#57 XziomeX

• XziomeX
    • Użytkownik

• Napisano 24 February 2017 - 19:00

Siemanko.

Wraz ze znajomymi jesteśmy 4-ty raz na IEMie. Postanowiliśmy zrobić projekt "Spotted:", wiemy że było już kilka takich, niestety było ich parę i ludzie byli porozrzucani po różnych stronach. Staramy się skupić jak najwięcej ludzi przed i w trakcie eventu! :) https://www.facebook...SpottedIEM2017/ Jeśli macie jakiś znajomych którzy się wybierają, proszę o zostawienie like'a i podesłaniu dalej, a podczas trwania wydarzenia, podesłania pozdrowień! :D

Pozdrawiamy IEM Team :D

// zostawię Ci ten komentarz, ale jeśli pomysł po IEMie okaże się fejkiem, od razu wlepiam bana : P - Himiodzio

Użytkownik Himiodzio edytował ten post 25 February 2017 - 11:37

#58 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

• Napisano 25 February 2017 - 11:40

Panie i Panowie!
    IEM pomału startuje! :)

Czas rozpocząć przygotowania, a niektórzy już teraz mogą przeżywać namiastkę głównego eventu.

Rozgrywki w LoLa czas zacząć!

Do głównego eventu pozostało 6 dni!

Ja chcę już tam siedzieć, chcę czekać na główny opening, chcę wypić tego red bulla IEMowskiego... Jak ja wytrzymam te 6 dni? :(

6 dni!

zVBPsuf.jpg

#59 Fuzzik

• Fuzzik

Mistrz pióra

• Technik Sprzętowiec

• Napisano 25 February 2017 - 13:20

Od tyłu też jest ekran jak w zeszłym roku? 

Co do wielkości sceny to identycznie jak w zeszłym roku. Ciekawe co będą pokazywać na tych małych ekranach wkoło budki z zawodnikami.

Dumna i Bogata Polska!

#60 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

• Napisano 25 February 2017 - 13:37

Przy LoLu chyba nie ma, na głównym evencie na 100% będą po bokach i z tyłu.

Na tych ekranach małych będą sponsorzy - scena powinna na główny event troszkę się zmienić (tablice ze zdjęciami zawodników, kasą, bronią etc...).

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: 3dniwrajuwracają, MamoTatoJaChceVipa, IEM2017, Katowice, power!, PrzepraszamCzyTuKtośSiedzi?, VirtusiToDzisiajGrają?, szesnaściezeroooo!, Marzec, CSGO

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych