Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
96 odpowiedzi w tym temacie

#21 Hardkor

• Hardkor

Polonista

• Technik Sprzętowiec
    • PipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 295
  • Napisano 08 October 2016 - 8:01

Ja glownie licze na lepsze cieple jedzenie i normalniejsze ceny. No bo raczej jakies wstep +18 czy chocby +16 to nie ma co liczyc.

https://www.facebook...epublikaGraczy/ - Grupa dla graczy, na której jestem adminem (i jednocześnie pośrednio założycielem)

graphic.png

#22 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

Reputacja: 374
  • Napisano 20 October 2016 - 20:22

Poszła dziś plota, że IEM Kato od 10 marca :P.

Nie jest to informacja potwierdzona, ogólnie trudno szukać gdzieś "zatwierdzenia" tego.

Dodatkowo nie jest to jakiś rodzaj tajnego przesłania - w tym wypadku nie udało mi się odnaleźć czegoś, co potwierdzi takową datę.

Informacje jednak wolę podać, zawsze może to komuś pomóc jeśli wstępnie planuje sobie urlop (może lekko się nakierować).

Próbuję dowiedzieć się jak najwięcej! :)

Dwa tygodnie temu poszło info, że czekają już nas dni na ogłoszenie całości... Dotąd brak, nie ma bata, że ESL będzie kazał nam dłużej czekać.
    Informacje muszą się pojawić na dniach.

// Czemu się pojawić? Nowa polityka ESL po małych problemach w zapowiedzi IEM 2016

#23 Fuzzik

• Fuzzik

Mistrz pióra

• Technik Sprzętowiec
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 687
  • Napisano 21 October 2016 - 9:10

Plotę o 10 marca to ja już widziałem kilka miesięcy temu, nawet grupa na fejsie jest, pierw miała 17, a potem była zmiana na 10 marca.

i5 3570k + EVGA GTX 960 SSC 2GB

Dumna i Bogata Polska!

#24 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

• Napisano 21 October 2016 - 14:44

Plotę o 10 marca to ja już widziałem kilka miesięcy temu, nawet grupa na fejsie jest, pierw miała 17, a potem była zmiana na 10 marca.

Nie jest to grupa powiązana z ESL.

Ogólnie widziałem już jakieś dwie większe grupy, każda z inną datą (w tym jedna zmieniła ją chyba 3 razy) ;).

Nie ma problemu zrobić 4 grupy, każda z innym weekendem - jakaś na 100% trafi :P.

Co do tej daty, walnął się informatyk wydarzeń Kato, bo podał 10 marca i po chwili zamienił na "wkrótce" .

Nie jest to nic pewnego etc... Choć, jak dotąd nigdy tam nie było fałszywych informacji :D (chyba, że były opóźnienia w jakiś festiwalach) + dziwnie zgrało się z wcześniejszymi plotkami o ciekawych informacjach na temat turnieju CS GO na IEMie :) (też wtedy przewinęła się kwestia drugiego tygodnia marca).

Jedno jest wiadome, jeśli już na stronach Kato pojawia się temat IEMu, to można już być pewnym, że wszystko się zbliża ;)

#25 Hardkor

• Hardkor

Polonista

• Technik Sprzętowiec

• Napisano 21 October 2016 - 15:41

Gdzie ty pracujesz, ze tak bawisz tymi informacjami. Jako kto?

https://www.facebook...epublikaGraczy/ - Grupa dla graczy, na której jestem adminem (i jednocześnie pośrednio założycielem)

graphic.png

#26 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

• Napisano 21 October 2016 - 19:01

Po tym jak mnie z google zwolnili, zatrudniłem się w NASA...

Poważniej...

Są to informacje które można spokojnie wyłapać śledząc troszkę stron.

W przypadku IEM 2017 są to właśnie informacje brane ze stron + z info od znajomych :).

Oczywiście można się kłócić co do znaczenia informacji, ale "wspomnienie", plotka etc... zawsze mogą być informacją! :D

#27 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

• Napisano 15 November 2016 - 18:26

Chyba każdy słyszał o dzisiejszym wycieku, w sumie mnie sam on zdziwił - zmienił trochę rzeczy.

Chyba pamiętacie o pierwszej dziwnej rzeczy - 3 dni po zapowiedzi IEMu Kato pojawił się post "jakiegoś zaufanego źródła", że IEM będzie przez dwa weekendy w Kato... Post po czasie został skasowany, a w sumie było to coś mało wiarygodnego (marzec w MCKu jest strasznie zajęty).

Dziś o dziwo dowiaduję się od znajomych, że wyciekło info (obrazek) - pierwszym portalem oczywiście był IzakTV ;).

Wrzucam zdjęcie:

iem-17.jpg?resize=640%2C364

O dziwo, jest to potwornie dziwna sprawa... Tak jak pisałem i tak jest do tej chwili, trochę osób z branży dotąd ma informacje, że wstępna data to 10 marzec (i to nie była "plota", choć wiadomo, jakoś info trzeba było przemycić, więc idealnie to słowo do tego pasowało.

Tak więc tym razem ESL zaskoczyło ostro, nawet bardzo - uwierzcie, że się zrobił ogromny mętlik (wszędzie).

Info jest usuwane jak tylko ESL daje rade, tutaj dotrzeć, nie dotrą :P.

Tak więc z informacji od innych + naszych forumowych!

25-26 luty spodek - rozgrywki League of Legends (+ oczywiście stoiska powstałe w spodku)

3-5 marca (data inna niż ta którą dotąd mają niektórzy) turniej CS GO, SC2 i jakiejś nieznanej gry (prawdopodobnie Overwatch - patrz poprzednie posty w tym dziale i wyciek drobnej grafiki z folderu IEMa) + oczywiście MCK.

Szczerze? Jestem potwornie zdziwiony :D.

Z jednej strony jestem zadowolony z tego, że ESL wreszcie zaskoczyło.... Z drugiej smutny, że całość była taka zamieszana, aż do dzisiejszego "wycieku".

Co do jednego - dotąd nie wiadomo co w sprawie biletów ( :().

Jest też kolejna rzecz.... Turniej lola może być w pełni darmowy!

No nic, ten kto chciał mieć oddzielną imprezę CS GO od LoLa - doczekał się! :)

Oczywiście jako, że info "wyciekło", to jeszcze w tym tygodniu na 99% pojawi się pełne info od ESL :).

Ja czekam bardzo, bo w sumie sam z kilkoma osobami nie wiem, jak sprawa się potoczy ;).

PS: Jedno nie jest za fajne - scena! Nie będzie już tego zaskoczenia :( (na rozgrywki lola wybierać się nie będę).
    PS2: Jak to było "major może się odbyć jeśli CSGO jest główną grą turnieju" i "walczymy o majora dla CSGO" - tutaj jeszcze nie ma informacji, ale jest jakaś szansa, dla tych którzy bardzo chcą przywrócenia rangi IEM Kato.

#28 Hardkor

• Hardkor

Polonista

• Technik Sprzętowiec

• Napisano 19 November 2016 - 15:21

Plus taki ze mniej osob i bardziej podzial. Minus taki, ze przez to pewnie nie pojade. Bo mialem ekipa z csowcow i lolowcow i na 2 ekipy sie oplaca sie jechac.

graphic.png

#29 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

• Napisano 29 November 2016 - 12:42

Bilety bez zmian - w znaczeniu, będą (empik czeka dla niektórych #pdk).

Dziś ciekawe wiadomości, radzę śledzić :).

#30 Fuzzik

• Fuzzik

Mistrz pióra

• Technik Sprzętowiec
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 687
  • Napisano 29 November 2016 - 14:08

To info to apropo tego jak będą wyglądać spawy biletowe?

i5 3570k + EVGA GTX 960 SSC 2GB

Dumna i Bogata Polska!

#31 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

• Napisano 29 November 2016 - 20:35

To info to apropo tego jak będą wyglądać spawy biletowe?

Ogólnie całości ;).

Dzień jeszcze nie minął, ale "godziny ESLowskie" minęły.... Dziwne, wszystko miało być już dziś wiadome :(.

Ogólnie info powinno (a nawet musi) pojawić się w tym tygodniu, jeśli chcą ominąć ponowne wpisy o krótkim czasie na zakup.

Dla zainteresowanych kupnem biletów, będzie szansa je dostać przed wigilią.... Nawet zdążycie je dostać do ręki przed wigilią ;)

• DarkGraphic.pl lubi to

#32 DarkGraphic.pl

• DarkGraphic.pl

Gaduła

• Grafik
    • PipPip

Reputacja: 16
  • Napisano 30 November 2016 - 5:38

Ogólnie całości ;).

Dzień jeszcze nie minął, ale "godziny ESLowskie" minęły.... Dziwne, wszystko miało być już dziś wiadome :(.

Ogólnie info powinno (a nawet musi) pojawić się w tym tygodniu, jeśli chcą ominąć ponowne wpisy o krótkim czasie na zakup.

Dla zainteresowanych kupnem biletów, będzie szansa je dostać przed wigilią.... Nawet zdążycie je dostać do ręki przed wigilią ;)

Jestem w gronie tych zainteresowanych :P

baner.png

Moje Portfolio znajdziesz na DarkGraphic.pl

Zajrzyj również na mojego Facebooka :)

Serdecznie zapraszam do współpracy :)

#33 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

• Napisano 30 November 2016 - 15:20

Info już jest :).
    W wolnej chwili ogarnę całość, bilety 15 grudnia ;)

#34 DarkGraphic.pl

• DarkGraphic.pl

Gaduła

• Grafik
    • PipPip

Reputacja: 16
  • Napisano 30 November 2016 - 17:17

Info już jest :).
    W wolnej chwili ogarnę całość, bilety 15 grudnia ;)

Ceny biletów tez widzę ze się pojawiły :) hmm trzeba pomyśleć czy iść tez na lola ;)

baner.png

Moje Portfolio znajdziesz na DarkGraphic.pl

Zajrzyj również na mojego Facebooka :)

Serdecznie zapraszam do współpracy :)

#35 michi0987

• michi0987

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 2
  • Napisano 30 December 2016 - 17:13

Wiadomo coś o 3 turze? Tak szybko dali tą drugą ture po pierwszej że zaspałem :D

#36 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

• Napisano 30 December 2016 - 19:55

Wiadomo coś o 3 turze? Tak szybko dali tą drugą ture po pierwszej że zaspałem :D

Szykować się, że będzie niedługo (ESL da odpoczynek po sylwku :)).

Ja trochę zaspałem z poradnikiem, jak szybko kupić bilet etc... Ale mam milion rzeczy na głowię :P.

Myślę, że osoby które w jakimś stopniu śledziły poprzedni temat (IEM 2016) wiedzą co i jak :).

• michi0987 lubi to

#37 Kubox

• Kubox

Weteran

• Moderator
    • PipPipPipPipPipPip

Reputacja: 351
  • Napisano 03 January 2017 - 16:10

Ja w tym roku sobie dałem na luz. Pojadę w przyszłym. Ale na pewno będę oglądać. 

ertbbb

#38 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

• Napisano 23 January 2017 - 21:45

Budzimy się :).

Tak na pobudzenie, bardzo fajny filmik:

Kilka ciekawostek + odpowiedzi na pytania (przykładowo: podzielenie na dwa weekendy) + potwierdzenie, że ESL rozmawiało z Valve odnośnie majora (moje zdanie dalej jest takie samo - jak najdalej od tej "rangi").

#39 Nezus

• Nezus
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 25 January 2017 - 19:13

Ja bym bardzo chciał, żeby scena była tak jak na zeszłorocznych finałach w lola. Scena okrągła na środku, gracze naprzeciwko siebie i wtedy w całym spodku można usiąść wokół sceny ;P Ale pewnie to nie jest możliwe a szkoda bo zwiększyło by pojemność o wiele

Coś takiego byłoby piękne :P

league_of_legends_world_championship_201

#40 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

• Napisano 25 January 2017 - 19:26

Ja bym bardzo chciał, żeby scena była tak jak na zeszłorocznych finałach w lola. Scena okrągła na środku, gracze naprzeciwko siebie i wtedy w całym spodku można usiąść wokół sceny ;P Ale pewnie to nie jest możliwe a szkoda bo zwiększyło by pojemność o wiele

Coś takiego byłoby piękne :P

Taka możliwość by była - rok temu nad tym myślano.

Nie wiem jak to wygląda obecnie, ale wtedy pomysł był na całkiem "wysokim ukończeniu" - jest szansa, że za rok (lub kiedyś), temat ponownie wróci.

Teraz trzeba też pamiętać, że IEM kojarzy się z epicką sceną, która wymaga "trochę miejsca za", więc tutaj też nie jest łatwo zrobić coś otwartego.

Jeśli o mnie chodzi, wolę chyba scenę zamkniętą, ma to jakiś taki urok :D

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: 3dniwrajuwracają, MamoTatoJaChceVipa, IEM2017, Katowice, power!, PrzepraszamCzyTuKtośSiedzi?, VirtusiToDzisiajGrają?, szesnaściezeroooo!, Marzec, CSGO

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych