Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
96 odpowiedzi w tym temacie

#1 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

Reputacja: 373
  • Napisano 11 May 2016 - 17:04

Witajcie

Nastał czas kiedy, to ponownie mogę otworzyć temat odnośnie IEM :).

W tym roku Intel Extreme Masters będzie posiadał mniej przystanków, niż w poprzednich latach....

Zgodnie ze wcześniejszą informacją, jeden z przystanków zawita w Korei Południowej.

Dodatkowo z informacji które przypadkowo wyciekły :D - wiemy, że ESL podpisał umowę z Kato jeszcze na kilka lat :).

Dokładne info ze strony ESL:

"ESL, największa na świecie firma zajmująca się e-sportem, z przyjemnością ogłasza kolejny, jedenasty już sezon Intel Extreme Masters. Finały 11. edycji IEM czwarty rok z rzędu odbędą się w Katowicach! W jedenastym sezonie Intel Extreme Masters trzema podstawowymi grami będą Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends oraz StarCraft II. Najlepsi zawodnicy z całego świata walczyć będą o pulę nagród, która po raz pierwszy w historii IEM przekroczy 1 000 000 dolarów.

- Organizacja na stadionach trzech wydarzeń Intel Extreme Masters w sezonie to dla nas naprawdę spore przedsięwzięcie - mówi Michał Blicharz - Dodanie przystanku w Korei Południowej sprawi, że 11. sezon IEM będzie zupełnie inny niż poprzednie.

IEM będzie także częścią ChinaJoy Expo w Szanghaju - największego gamingowego wydarzenia w Chinach
    "

ESL

Dokładny harmonogram 11 sezonu IEM:

Shanghai28                               31 lipca 2016
    Oakland                                     19-20 listopada 2016
    Goyang                                      17-18 grudnia 2016
    Katowice
    (finał 11 sezonu)         Marzec 2017 (dokładna data zostanie podana niedługo, obecnie władze ESL czekają jeszcze na potwierdzenie od zarządku spodka i miasta)

Strona IEM: --->Klik<---

Tym razem całościowe info odnośnie całej imprezy w Kato, zostanie podane dużo wcześniej! ESL uczy się na błędach - nie będzie już sytuacji kupowania biletów w ciemno!

Teraz kwestia ostatnia... Gdzie aftermovie? Sam filmik został już skończony (nie mam teraz pojęcia czemu go jeszcze nie udostępniono).

Wczoraj jedna z osób odpowiedzialnych za montaż, napisała, że filmiku nie będzie... Można traktować to oczywiście jako żart :P.
    Sam filmik powinien pojawić się na dniach (no chyba, że ESL chce z IEM 2016 zrobić jednak film :D).

Aftermovie IEM Kato 2016

#IEM

IEM_Katowice_2016_Coverage_Roundup.jpg

• michi0987 lubi to

#2 michi0987

• michi0987

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 2
  • Napisano 11 May 2016 - 17:42

Nie mogę się doczekać. Ja już chcę marzec!! :D Niech podają ten termin bo już trzeba będzie hotel rezerwować a tego przystanku nie można przegapić bo szykuje sie na najlepszy w historii. Po tych cyrkach w tym roku chyba gorzej być nie może ;)

#3 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

• Napisano 11 May 2016 - 17:50

Dla mnie i tak było super :P.

Data pojawi się dużo szybciej w tym roku :P.

Btw... Sprawa majora CS GO nie jest w 100% pewna. Moją opinię większość zna, ale ostatnie wpisy kilku osób z ESL, mogą sugerować to, że trwają rozmowy :D (prawdopodobnie nasz krajowy oddział chce powrotu rangi major do Kato... Nie wiem po co :().

Najbardziej jestem ciekaw, jak będzie wyglądało rozstawienie scen :).

Ja chcę już opening! :P

#4 Spellsinger

• Spellsinger
    • Użytkownik

Reputacja: 1
  • Napisano 13 May 2016 - 10:17

Patrząc na to, że IEMy w Kato stają się coraz bardziej popularne, to ciekawe jakie tłumy będą w 2k17. Szkoda gadać. ;p

• michi0987 lubi to

#5 Hardkor

• Hardkor

Polonista

• Technik Sprzętowiec
    • PipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 295
  • Napisano 13 May 2016 - 12:29

Dlatego sa bilety, chociaz i tak to potem masakra. Jednak wg mnie nie ilosc, a jakosc to glownie problem.

https://www.facebook...epublikaGraczy/ - Grupa dla graczy, na której jestem adminem (i jednocześnie pośrednio założycielem)

graphic.png

#6 maykaton

• maykaton
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 18 May 2016 - 9:32

Zgadzam się, od strony jakości i organizacji Katowice trochę leżą, mam nadzieję, że w następnych latach będzie lepiej to wyglądało.

#7 Hardkor

• Hardkor

Polonista

• Technik Sprzętowiec

• Napisano 18 May 2016 - 20:03

Ograniczenia wiekowe i wiecej smietnikow. A i bardziej ogarnianie przez ochrone :D

https://www.facebook...epublikaGraczy/ - Grupa dla graczy, na której jestem adminem (i jednocześnie pośrednio założycielem)

graphic.png

#8 Fuzzik

• Fuzzik

Mistrz pióra

• Technik Sprzętowiec
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 686
  • Napisano 18 May 2016 - 22:48

Ja to bym polecał ograniczenie wieku dla press/business itp, bo większość osób jakich widziałem z tymi plakietkami to -15lat.

• michi0987 lubi to

i5 3570k + EVGA GTX 960 SSC 2GB

Dumna i Bogata Polska!

#9 Hardkor

• Hardkor

Polonista

• Technik Sprzętowiec

• Napisano 19 May 2016 - 5:33

A to ja akurat nikogo. No wiesz Fuzzik "youtuberzy" :kappa:

graphic.png

#10 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

• Napisano 31 May 2016 - 17:28

Zaspałem, zaspałem...

Tak więc oto nadszedł dzień, kiedy aftermovie zostało opublikowane na kanale ESL (wreszcie :D)!

To jest coś pięknego :).

Ja chcę już marzec!

• michi0987 lubi to

#11 Hardkor

• Hardkor

Polonista

• Technik Sprzętowiec

• Napisano 31 May 2016 - 21:17

Widzialem. Ahh te wspomnienia <3

graphic.png

#12 Fracha

• Fracha
    • Użytkownik

Reputacja: 3
  • Napisano 01 June 2016 - 12:09

Byłem na 3 IEMach i im nowszy tym mniej mi się podoba. Nie wiem czy to ze względu na to, że wiem co mnie tam czeka ale mam wrażenie, że organizacja faktycznie trochę kuleje. Wiem, że może wyjdę na snoba ale na tak wielką imprezę zrobiłbym w 100% płatne bilety i nie robił wstępu za free gdzie kolejki rozciągają się do niebotycznej długości. Raz, że dodatkowy zastrzyk gotówki pomoże jeszcze lepiej zorganizować całe to przedsięwzięcie a dwa, nie będzie tej walki o wejście, które często było wątpliwe. Ale ogólnie cieszę się, że Katowice mają swoje esportowe święto :) W 2k17 pewnie też zawitam!

TECHNIKALIA :: GRY :: VLOGI :: STREAM

Facebook: www.facebook.com/FFvlog

Twitch: www.twitch.tv/FrachaPL

#13 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

• Napisano 01 June 2016 - 13:01

(...)Wiem, że może wyjdę na snoba ale na tak wielką imprezę zrobiłbym w 100% płatne bilety i nie robił wstępu za free gdzie kolejki rozciągają się do niebotycznej długości. Raz, że dodatkowy zastrzyk gotówki pomoże jeszcze lepiej zorganizować całe to przedsięwzięcie a dwa, nie będzie tej walki o wejście, które często było wątpliwe. (...)

Co do płatnych wejść, już kiedyś ktoś nawet z ESL się wypowiadał.

Jest to niemożliwe.

Wprowadzenie jedynie płatnych wejść, wiązałoby się "tylko ze zrobieniem imprezy w spodku na <powiedzmy> 10tyś osób (tyle ile jest krzesełek) i koniec. Niestety, tutaj  sytuacja jest taka, że mamy spodek, "łącznik"(przejście między spodkiem i MCKiem" i sam MCK. Nie mam możliwości aby wprowadzić do czegoś takiego płatnych wejść i ustalić kto gdzie ma być (bo jeśli dany wejście "wszędzie, wtedy liczba ludzi będzie ograniczona (czyli xxtyś może być i nikt więcej przez całą imprezę).

Uwierzcie, że po 2013 był plan zrobienia płatnych wejść... Po sprawdzeniu czy jest to wykonalne, zrezygnowano :).

Jedyne co jest pewne, to liczba płatnych miejsc bardzo lekko się zwiększy w porównaniu do IEM2016 (obecnie jest rozważana opcja "likwidacji premium" i zamiany na coś innego <puste miejsca>).

#14 Kubox

• Kubox

Weteran

• Moderator
    • PipPipPipPipPipPip

Reputacja: 351
  • Napisano 01 June 2016 - 13:35

Powinny zostać zwykłe płatne bilety, bilety VIP, te drogie, oraz akredytacje. Ale wprowadzić przepis, że każda musi posiadać imię i nazwisko, a dodatkowo dać ograniczenie wiekowe, aby małe szczuny nie łaziły po obiekcie i nie przeszkadzały innym. To, co działo się w tym roku, to była jakaś masakra. 70% akredytacji ( mówię o osobach swobodnie poruszających się po obiekcie, nie o tych, którzy stali przy stoiskach ), posiadały młode szczyle, które przez cały czas nic nie robiły. Dawanie takim osobom akredytacji, to według mnie błąd.
    Ja osobiście zamierzam odwiedzić spodek rownież w 2017 roku i mam zamiar dobrze się bawić. Impreza jest bardzo ciekawa.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

ertbbb

#15 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

• Napisano 01 June 2016 - 13:49

To, co działo się w tym roku, to była jakaś masakra. 70% akredytacji ( mówię o osobach swobodnie poruszających się po obiekcie, nie o tych, którzy stali przy stoiskach ), posiadały młode szczyle, które przez cały czas nic nie robiły. Dawanie takim osobom akredytacji, to według mnie błąd.

Problem ten już wystąpił w 2015 roku.

Niestety z tego co wiem, ESL też nie był i nie jest z tego zadowolony... W tym roku była troszkę mocniejsza selekcja, jak i zarazem całościowa specyfikacja wszystkich akredytacji (wiele różnych form dostępu do danych miejsc etc...). Z tego co się dowiedziałem, wiele tych "małych" miało akredytację od "ojca (itp...)" który wszystko załatwiał z intelem etc... Dużo właśnie osób przeszło przez wnioski, omijając formularz ESL.

W tym roku podobno każdy już wniosek będzie kierowany zawsze do ESL i to on będzie je rozpatrywał - koniec z "daj temu i temu, bo tak ten i ten chce".

W szybkim skrócie: koniec z kolesiostwem od Intela i różnych stoisk (sytuacje w stylu: "musicie dać temu wejściówkę, bo nie mamy ludzi, a jutro otwarcie!").

Zobaczymy, czy ogarną to dobrze ;).

#16 Hardkor

• Hardkor

Polonista

• Technik Sprzętowiec

• Napisano 01 June 2016 - 15:08

Widze nie tylko mi przeszkadzala gownarzeria i za duzy tlok :)

graphic.png

#17 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

• Napisano 11 August 2016 - 1:27

Odświeżając troszkę temat :).

Informacje jakie dotąd "przeszły" (oczywiście nie są one potwierdzone, oprócz punktu pierwszego):

• Podobno ESL walczy o przywrócenie CS GO na IEM Kato statusu "Major" (stara informacja od oddziału ESL Polska)  według mnie nie jest potrzebne, choć wszystko przyjdzie z czasem
    • Na IEM Kato odbędzie się pierwszy, większy turniej Overwatch w naszym kraju :) http://tv.eslgaming....rwatch/logo.png    - zdjęcie dodane po aktualizacji strony finałowej IEMu
    • Wstępna data podobno już jest "zaklepywana" (potwierdzana przez drugą stronę)
    • Ma zostać przywrócony system 4 dni, czyli pierwszy dzień możliwe, że ponownie się pojawi. Podobno w nowej formie.

#18 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

• Napisano 06 October 2016 - 14:32

Informacja na dzień dzisiejszy:

Data IEMa pojawi się niebawem ("bardzo, bardzo szybko").

Wstępne informacje już dostały niektóre społeczności, firmy etc...

Jeśli dobrze wierzyć pewnej wiadomości, to z maila można wywnioskować, że "strefy osiągną jeszcze wyższy poziom rozbudowania".

Kwota nagród nie została potwierdzona - ostatnio wyciekło jakieś info o 1 milionie (możliwe, że będzie więcej).

#19 Hardkor

• Hardkor

Polonista

• Technik Sprzętowiec

• Napisano 07 October 2016 - 12:11

Strefy osiagna wyzszy poziom rozbudowania? Tzn?

graphic.png

#20 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

• Napisano 07 October 2016 - 12:28

To chyba tylko ESL wie :D.

Znajomy mi jedynie powiedział, że plany stref są dużo "większe" (czyli pewnie coś w rodzaju strefy Free to play).
    Możliwe, że udało się uzyskać zgodę na postawienie budek na korytarzu MCKa?

Jednego można się domyślać, przestrzeń zostanie wykorzystana w 100% :P.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: 3dniwrajuwracają, MamoTatoJaChceVipa, IEM2017, Katowice, power!, PrzepraszamCzyTuKtośSiedzi?, VirtusiToDzisiajGrają?, szesnaściezeroooo!, Marzec, CSGO

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych