Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Wyniki - Grupa CS:GO #4 Rush B Cyka Blyat! [Głosowanie użytkowników!]

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Wyniki - CS:GO Zadanie #4 - Rush B Cyka Blyat! (3 użytkowników oddało głos)

Kto był lepszym ruskiem?

1. Exandaral (1 głosów [33.33%])

Procent z głosów: 33.33%

2. WhiskeR (2 głosów [66.67%])

Procent z głosów: 66.67%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 Kubox

• Kubox

Weteran

• Moderator
    • PipPipPipPipPipPip

Reputacja: 351
  • Napisano 22 April 2016 - 23:41

Witajcie, to będzie ostatnia ocena z mojej strony. Następną poda Izak, a będzie to już samo zadanie finałowe. My jednak zostajemy jednak przy tym, i wyniki prezentują się następująco. 

EXANDERAL

Szybki Rush na B. Taktyczny flesh i wejście do wentów. Tam złożyłeś jednego z przeciwników, po czym udałeś się oczyścić side. Po zaplantowaniu paki zostałeś sam, ale dałeś radę. Nie spanikowałeś i nie wystawiłeś się od razu. Poskładałeś 2 przeciwników i obroniłeś ładunek. Myślałem, że ten ostatni dostał strzał wejdzie przez skrzynkę. Jednak jakimś cudem dorwałeś go jeszcze wcześniej :D Za zadanie dostajesz +2 punkty. Mam nadzieję, że weźmiesz udział w finale i zdobędziesz kolejne punkty :)

WhiskeR

Jak zwykle ciekawe demo. Niestety nie było startu bezpośrednio ze spawnu, ale przymknę oko. Grasz na mapie przez jednych znienawidzonej, a przez innych kochanej. Szybkie wejście zeskokiem, potem ochrona paki. Chowałeś się za kamieniem i miałeś oko na napierających wrogów. Smoke tu, molotov tam. Byli zmuszeni do agresywnego wejścia, co pozwoliło tobie na zdobycie łatwych fragów i zrobienia ACE. Dobrze to zrobiłeś, więc dostajesz +3 pkt.

Tabela wyników prezentuje się następująco:

CeJot - 9 pkt.

WhiskeR - 5 pkt.

Hardkor - .3 pkt.

WOŁCIN - 1 pkt.

Exandaral 6 pkt.

Mam nadzieję, że w finale będą brali udział wszyscy, aby Izak miał rozkminę. Obyście dopisali :)

ertbbb

#2 WOŁCIN

• WOŁCIN

Ziomek Kuboxa

• Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 23 April 2016 - 9:17

Ja nie wrzucam akcji gdyż niestety takich nie mam, trzeba się bardziej wysilić :)

#3 CeJot

• CeJot
    • Użytkownik

Reputacja: 2
  • Napisano 23 April 2016 - 10:26

Mnie też niestety nie siadło tym razem :P Konkretniejszy rush b siadł mi dopiero po terminie :<

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych