Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Czy stream'y z YouTube są brane pod uwagę w projekcie Ja,Rock?

ja rock stream youtube

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tuchan

• Tuchan
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 25 March 2016 - 14:25

Witam,

streamuję głównie w serwisie YouTube i tak się zastanawiam czy to mnie z góry dyskwalifikuje z możliwości dostania się do Ja Rock czy jednak liczy się tylko jakość techniczna i merytoryczna?

Pozdrawiam.

Tuchan

#2 isdn

• isdn

Gaduła

• Administrator IT
    • PipPip

Reputacja: 45
  • Napisano 30 March 2016 - 8:00

Nie dyskwalifikuje Cię z projektu. Problem byłby dopiero w momencie kiedy byś ten projekt wygrał, ponieważ nie jesteśmy w stanie podpiąć streama z YT na stronę. Inaczej, jesteśmy w stanie podpiąć, ale każdy twój stream ma inny adres url i nie jesteśmy w stanie sprawić, aby skrypt automatycznie je wyłapywał. 

#3 Blejt

• Blejt
    • Użytkownik

• Napisano 30 March 2016 - 15:33

Nie dyskwalifikuje Cię z projektu. Problem byłby dopiero w momencie kiedy byś ten projekt wygrał, ponieważ nie jesteśmy w stanie podpiąć streama z YT na stronę. Inaczej, jesteśmy w stanie podpiąć, ale każdy twój stream ma inny adres url i nie jesteśmy w stanie sprawić, aby skrypt automatycznie je wyłapywał. 

YouTube wprowadził tryb "gaming". Wydaje mi się, że tam są stałe linku url.

@edit

To jest mój link url do streamu na YT - https://gaming.youtu...ejtChannel/live

Użytkownik Blejt edytował ten post 30 March 2016 - 15:35

#4 Tuchan

• Tuchan
    • Użytkownik

• Napisano 04 April 2016 - 15:10

Ok, dzięki wielkie za odpowiedź. Postanowiłem jednak przenieść się na Hitbox.tv jednak tam trudniej zostać dostrzeżonym. O ile na YT miałem średnio 80-120 widzów na streamie tak na Hitbox.tv/tuchanvrl mam 20-stu w porywach do 30-stu widzów. Ale jednak możliwości tej platformy zwyciężyły i przeniosłem się właśnie tam.

Jeszcze raz dzięki Ci za odpowiedź.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ja rock, stream, youtube

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych