Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Wyniki - Grupa CS:GO zadanie 2 It is my side! [Głosowanie użytkowników!]

jarock topgame cs:go konkurs

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Ankieta: Zadanie #2 It is my side (4 użytkowników oddało głos)

Kto najlepiej obronił bombside?

1. WOŁCIN (1 głosów [25.00%])

Procent z głosów: 25.00%

2. CeJot (0 głosów [0.00%])

Procent z głosów: 0.00%

3. WhiskeR (1 głosów [25.00%])

Procent z głosów: 25.00%

4. Hardkor (2 głosów [50.00%])

Procent z głosów: 50.00%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 Kubox

• Kubox

Weteran

• Moderator
    • PipPipPipPipPipPip

Reputacja: 351
  • Napisano 17 March 2016 - 21:06

Kolejne zadanie wykonane, kolejne punkty wpadły na konto niektórych z was. Powiem wam, że naprawdę miałem dylemat, kto z was wygra tą rundę. W oko wpadły mi dwa dema, które obejrzałem kilka razy i w końcu zdecydowałem się wybrać zwycięzcę. 

Zanim jednak przejdziemy do oceniania zadań, zobaczcie kto odpadł i kto jeszcze jest w grze!

Osoby, które wystartowały to:

Śliwa - zbanowany

Czaszka765 - rezygnacja

Kapisuz

Hardkor

Erni - zbanowany

Mattie - zbanowany

CeJot

Kirens - zbanowany

Bujaka - zbanowany

Docctor46 - rezygnacja

AiXen - zbanowany

WhiskeR

WOŁCIN

WhiskeR

Nie będę komentował wszystkich demek, a tylko to, które spodobało mi się najbardziej. Dokładnie chodzi mi o demo nr 2. Ciekawy ACE, jednak jakoś mnie nie przekonał, aby dać tobie pełną liczbę punktów. Ciekawe, że przeciwnicy widząc gdzie jesteś, nie postanowili zrotować, lub wyjść w kilku na raz. Wychodząc pojedynczo, wystawiali się na łatwe cele i ty to wykorzystałeś. Twój kolega chciał zabić ostatniego, ale nie dał rady :D

WOŁCIN

Jeżeli ktoś chciałby się podszkolić poprawnego rozrzutu, to zapraszam was właśnie do tego pana :D Wymagane 2 kile są, 2 hedy wpadły. Całość chaotycznie, wręcz fartownie. Jednak za to ryzyko i farta przy końcowym kilu, dam ci +1 punkt. Nie ma się co rozpisywać, bo wielkich taktyk tutaj nie było, ale paka splantowana, punkt obroniony, więc i zadanie wykonane!

Hardkor

Twój filmik tez mi się spodobał. Najpierw spokojne wejście na sajd i nagle pojawiają się smołki, które oznaczają wejście przeciwnika. Ustawiłeś się na blisko, dość ryzykownie, ale wybrałeś takie miejsce, aby zobaczyć przeciwnika jako pierwszy. Rozpocząłeś akcję pierwszym kilem, a potem szło jak po maśle. Szybkie zejście na dół i kolejnych dwóch graczy leży. Spodobała mi się szybka reakcja i zdjęcie przeciwnika, który zdołał wejść wyżej i próbował uratować sytuację. Była szybka akcja, ale mimo to spokój też cię nie opuścił. Myślę, że z czystym sumieniem mogę dać tobie +2 punkty.

CeJot

Już drugi raz z rzędu pokazałeś spokój, taktyczne i skuteczne zagrania. Na początku było szybko, 2 otwierające kile dały wam prowadzenie. Potem zabawa w campera i czekanie na zachodzącego was od tyłu przeciwnika. Szybka likwidacja i przemieszczenie się w otchłań białego dymu, zwanego potocznie smołkiem :D Tam przeczekałeś, aż wróg zacznie broić i ruszyłeś do boju. Pierwszy kill i typ ryje paszczą po ziemi. Na koniec wyskok w stylu karate i jeb w główkę. Przeciwnik pewny, że rozbroi poszedł robić herbatę, a ty w tym momencie wyskakujesz i kończysz robotę. Ta akcja daje tobie zwycięstwo w tej rundzie, a za to na twoje konto wpadają dodatkowe 3 punky. +3

https://youtu.be/E2IkJOjsGDg

• Hardkor i WhiskeR lubią to

ertbbb

#2 Hardkor

• Hardkor

Polonista

• Technik Sprzętowiec
    • PipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 295
  • Napisano 18 March 2016 - 18:15

Cicho coś :D

https://www.facebook...epublikaGraczy/ - Grupa dla graczy, na której jestem adminem (i jednocześnie pośrednio założycielem)

graphic.png

#3 Hardkor

• Hardkor

Polonista

• Technik Sprzętowiec
    • PipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 295
  • Napisano 20 March 2016 - 21:20

No i sa wyniki. Ile WhiskeR dostal, bo mi i Wolcinowi napisales odpowienio 2 i 1, a u niego brak info :) I jak ogolnie stan punktow? No i kiedy nowe zadanie xD

https://www.facebook...epublikaGraczy/ - Grupa dla graczy, na której jestem adminem (i jednocześnie pośrednio założycielem)

graphic.png

#4 Kubox

• Kubox

Weteran

• Moderator
    • PipPipPipPipPipPip

Reputacja: 351
  • Napisano 20 March 2016 - 21:27

WhiskeR nie dostał nic. Punkty są przyznawane za pierwsze 3 miejsca. Tabela wygląda teraz tak:

CeJot - 7 pkt.

WhiskeR - 2 pkt.

Hardkor - .2 pkt.

WOŁCIN - 1 pkt.

ertbbb

#5 CeJot

• CeJot
    • Użytkownik

Reputacja: 2
  • Napisano 21 March 2016 - 10:37

Nie wiem właśnie dlaczego, ale miałem lekkiego mind-fuck'a kiedy wszedłem wczoraj na forum i był temat napisany 17-ego, a kiedy wbijałem tutaj 18-ego to tego tematu tu nie było :P Czekam na kolejny 'czelendż'.

#6 Kapisuz

• Kapisuz
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 21 March 2016 - 21:05

Nie wiem właśnie dlaczego, ale miałem lekkiego mind-fuck'a kiedy wszedłem wczoraj na forum i był temat napisany 17-ego, a kiedy wbijałem tutaj 18-ego to tego tematu tu nie było :P Czekam na kolejny 'czelendż'.

Mam to samo :P 

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: jarock, topgame, cs:go, konkurs

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych