Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

[BF3/4] Zadanie #3 – Spostrzegawczy Myszołów

Top Game Zadanie 3 Spostrzegawczy Myszołów

• Zamknięty Temat jest zamknięty
33 odpowiedzi w tym temacie

#21 Xylar7

• Xylar7

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 3
  • Napisano 22 March 2016 - 21:28

Wybaczcie panowie ale no szczerze nie chce mi się grać w BF4 :( i muszę zrezygnować z uczestnictwa. Z jednej strony troszkę wpadłem w szpony ceesa, z drugiej i tak ciężko cokolwiek nagrać kiedy człowiek od rana do nocy poza domem. A przede wszystkim nie ma co robić tego na siłę, jak wspomniałem jestem w okresie "znudziło mi się, wrócę pewnie z miesiąc albo trzy". Także ja się wypisuję, ale będę śledził Was dalej, życzę każdemu z osobna powodzenia. I do zobaczenia w następnej (lub którejś, bo coś gdzieś była chyba mowa o 'banie' na następną po danej) edycji :)

Użytkownik Xylar7 edytował ten post 22 March 2016 - 21:28

#22 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 416
  • Napisano 22 March 2016 - 21:29

Na tą godzinkę w ciągu niespełna dwóch tygodni by nagrać byś mógł wejść. :/

Chcesz ze mną pograć? Szukam ludzi do Running With Rifles i Rocket League.

Mój profil na Twitterze - Kliknij tutaj! FanPage - Kliknij tutaj! Kanał na YouTube - Kliknij tutaj!

#23 BOZZOn

• BOZZOn

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 5
  • Napisano 23 March 2016 - 1:26

Szkoda, bo moim zdaniem ogarniasz BFa całkiem ciekawie z pokaźnym sKILLem, ale widzę że decyzja już zapadła... ja też mam chwilę słabości bo ze snajperką mi nie po drodze, ale nikt nie mówił że będzie lekko.  Mimo wszystko dzięki że nie olałeś tematu (jak co niektórzy) i dałeś znać.   

#24 oceanusadam

• oceanusadam

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 2
  • Napisano 23 March 2016 - 18:54

chyba nie zdążę dać tego filmiku na yt :(

#25 oceanusadam

• oceanusadam

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 23 March 2016 - 18:58

A jednak fuksem. https://youtu.be/QT1WH-nYxVc . Akcja nie najlepsza, bo snajperki to nie moja para kaloszy.

#26 BOZZOn

• BOZZOn

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 23 March 2016 - 19:21

Nie wiem czy to normalne ale zamiast Twojego filmu wyskakuje na YouTubie komunikat: "Jesteśmy w trakcie przetwarzania tego filmu. Zajrzyj tu później."

U mnie filmiki dostępne są od razu po uploadzie więc sprawdź czy jest wszystko ok.

#27 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec

• Napisano 23 March 2016 - 22:03

Humorki jutuba. :/

Mój profil na Twitterze - Kliknij tutaj! FanPage - Kliknij tutaj! Kanał na YouTube - Kliknij tutaj!

#28 oceanusadam

• oceanusadam

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 24 March 2016 - 0:15

Faktycznie cos ten jutub spieprzyl
    Glock jesli pozwolisz dodam jeszcze raz filmik na yt

#29 Xylar7

• Xylar7

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 3
  • Napisano 24 March 2016 - 1:11

Na tą godzinkę w ciągu niespełna dwóch tygodni by nagrać byś mógł wejść. :/

0 przyjemności jeśli masz się zmuszać do grania. Jak robisz to na siłe to tym bardziej nie wychodzi. A co dopiero coś nagrać. Wczoraj w nic nie grałem, dzisiaj też. Taki czas. Taki okres, można by powiedzieć, if you know what i mean x) Nagranie akcji na konkurs zajmuje w moim przypadku więcej niż godzinę czasu, dodaj do tego wynalezienie i wybranie "tej" akcji, odpowiednie przycięcie, skompresowanie, wrzucanie na yt z prędkością 100kbps x) 

Użytkownik Xylar7 edytował ten post 24 March 2016 - 1:12

#30 oceanusadam

• oceanusadam

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 24 March 2016 - 19:30

https://www.youtube....bed/IZ-VQrXy1W8 poprawnie dodane :D

Użytkownik oceanusadam edytował ten post 24 March 2016 - 19:31

#31 SoldierPL

• SoldierPL

Pan Snajper

• Technik Sprzętowiec
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 610
  • Napisano 24 March 2016 - 20:12

Dodane dziś rano, ale film został oddany w postaci całego zapisu live wczoraj kilka minut przed północą jakby co. Całe zamieszanie przez tą długą akcję poniżej :D Jakość nie zachwyca, bo to jest zapis ze streamu :/ Widać przynajmniej o co chodzi. Ach, i jest bez dźwięku bo w tle była moja rozmowa z kolegą.

Użytkownik SoldierPL edytował ten post 24 March 2016 - 20:12

• BOZZOn lubi to

YouTube |-| Live |-| Blog Metro 2033 |-| Facebook

CPU: Intel Core i5 6500 3.20 GHz |-| Cooler: Raijintek Themis |-| GPU: Sapphire Radeon HD 7870 |-| RAM: Kingston HyperX Fury 2x4 GB DDR4 2133 MHz |-| Mobo: MSI B150 PC MATE |-| HDD 1: Western Digital Blue 1 TB |-| HDD 2: Seagate 320 GB |-| HDD 3: Western Digital 80 GB |-| PSU: OCZ CXS 500W |-| Case: SPC Gladius M45W |-| Sys: Windows 7 Ultimate 64-bit |-| Screen 1: LG 24" FHD IPS 60 Hz |-| Screen 2: Acer 18.5" HQV 60 Hz |-| Mouse: A4Tech Sniper ZL5 |-| Keyboard: Natec Zander |-| Microphone: Blue Yeti |-| Headphones: AKG K511

#32 BOZZOn

• BOZZOn

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 24 March 2016 - 21:13

No Soldier... nie chciałbym szturmować tego wejścia do metra kiedy dzierżysz snajperkę w przeciwnym teamie. Szkoda tylko że bez dźwięku. Mimo wszystko szacuneczek ;)  

• SoldierPL lubi to

#33 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec

• Napisano 24 March 2016 - 21:14

Na strumyku ma chyba zapis live. :)

#34 SoldierPL

• SoldierPL

Pan Snajper

• Technik Sprzętowiec
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 610
  • Napisano 24 March 2016 - 23:03

Przerzucę stream na YT i podeślę pełny zapis streamu :) Tam potem jest na metro moja gra kałaszkiem. Wykręciłem staty 40:9.

YouTube |-| Live |-| Blog Metro 2033 |-| Facebook

CPU: Intel Core i5 6500 3.20 GHz |-| Cooler: Raijintek Themis |-| GPU: Sapphire Radeon HD 7870 |-| RAM: Kingston HyperX Fury 2x4 GB DDR4 2133 MHz |-| Mobo: MSI B150 PC MATE |-| HDD 1: Western Digital Blue 1 TB |-| HDD 2: Seagate 320 GB |-| HDD 3: Western Digital 80 GB |-| PSU: OCZ CXS 500W |-| Case: SPC Gladius M45W |-| Sys: Windows 7 Ultimate 64-bit |-| Screen 1: LG 24" FHD IPS 60 Hz |-| Screen 2: Acer 18.5" HQV 60 Hz |-| Mouse: A4Tech Sniper ZL5 |-| Keyboard: Natec Zander |-| Microphone: Blue Yeti |-| Headphones: AKG K511

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Top Game, Zadanie 3, Spostrzegawczy Myszołów

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych