Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Wyniki – Grupa BF3/4 Zadanie 2 Angel with a Shotgun [Głosowanie użytkowników!]

Grupa BF3 BF4 Top Game Zadanie 2 Top Game

• Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Top Game – wybór zwycięzcy drugiego zadania BF3/4 (6 użytkowników oddało głos)

Kto wygrał drugie zadanie?

1. oceanusadam (1 głosów [16.67%] - Zobacz)

Procent z głosów: 16.67%

2. BOZZOn (0 głosów [0.00%])

Procent z głosów: 0.00%

3. szakal_m (1 głosów [16.67%] - Zobacz)

4. Xylar7 (3 głosów [50.00%] - Zobacz)

Procent z głosów: 50.00%

5. Soldier (0 głosów [0.00%])

Procent z głosów: 0.00%

6. 24ddebski (1 głosów [16.67%] - Zobacz)

Głosuj

#1 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 416
  • Napisano 12 March 2016 - 20:39

Cześć! No więc przyszedł czas na wyniki zadania drugiego. Tym razem pojawiło się troszkę więcej prac (6), więc mnie to cieszy, ale jednak muszę zdyskwalifikować użytkowników, którzy nie oddali ani jednego zadania. Mam też ogłoszenie dotyczące finału: nie będzie go. W zamiarze miał wybrać najlepszą około piątkę uczestników z całej ligi, ale biorąc pod uwagę, że jest Was dosyć mało uznaliśmy, że nie ma sensu w ten sposób tego ciągnąć i po prostu podium zostanie wybrane na podstawie punktów zdobywanych poprzez zadania, czyli tak, jak jest teraz.

Dobra, kończę gadać i zabieram się za ocenianie.

oceanusadam

Bardzo dobry film. Przedzierałeś się w nim przez wrogów niczym ostry nóż tnący masło na poranne śniadanie. Wszystko zagrało bardzo dobrze, strzały wychodziły Ci ładne, biegałeś po mapie i prawie nic Cię nie zatrzymywało.

24ddebski

Wszystko wydawało się być fajnie, aż zauważyłem, że to hardcore. Ciężko mi więc oceniać film pod kątem umiejętności, biorąc pod uwagę, że tam jeden strzał ze strzelby w większości przypadków oznacza zabójstwo. Sorki, ale wysyłając film do oceny podrzucaj klipy z normala, bo tam najzwyczajniej w świecie wymagane są większe umiejętności strzeleckie. Widać, że umiesz się poruszać i pewnie skilla Ci nie brakuje, bo na hardkorze też trzeba umieć grać, ale jednak zabijanie przychodzi tam zdecydowanie łatwiej.

Soldier

Padłeś, powstań, powerade. Całkiem fajne powstanie. Potem jeszcze 3 fajne zabójstwa, ale jednak to troszkę mało.

Xylar7

Grr, Sajga. No ale cóż, nie jestem z tych co uważają, że każda broń jest super op i należy ją zbanować, więc poza tym, że jej nie lubię nic Ci tu nie zarzucę. Było fajnie, najpierw się zakradłeś, a potem ładnie wyeliminowałeś plecy przeciwnika. Prawie się udało oczyścić cały znacznik. Szkoda, że coś ciekawego działo się przez jakieś 30 sekund, a reszta to było zakradanie. 

szakal_m

Ciekawy dobór broni, nie powiem. M26 Mass to z pewnością bardzo niedoceniona broń, a Ty za jej pomocą wprowadziłeś dosyć duży zamęt w szeregach wroga. Dobry film. :)

BOZZOn

Troszkę długo, ale było fajnie. Dużo akcji, kilka naprawdę ładnych szturmów na przeciwników, tylko szkoda, że oceniane jest to przez pryzmat dwóch akcji. Weź w końcu nagraj raz i porządnie akcję, a nie dwie, bo jednak tutaj oceniam akcję, a nie film, więc pod uwagę biorę tylko tę pierwszą (jednak i druga była dobra).

Miałem problem z wyborem miejsc 2 i 3. Zwycięzcą drugiego zadania jest oceanusadam, którego akcja zrobiła na mnie zdecydowanie najlepsze wrażenie. Drugie miejsce po długim zastanawianiu się zajął BOZZOn. Oceniając samą pierwszą akcję dostajemy już dosyć dobrą serię zabójstw. W trzecim zastanawiałem się nad nagraniem szakala i Xylara, jednak w ogólnym rozrachunku akcja szakala zrobiła na mnie lepsze wrażenie i to on zajął trzecie miejsce. Więcej zabójstw i ciekawszy dobór broni. 

Dzięki za nagrania i do zobaczenia w następnym zadaniu! Pamiętajcie o głosowaniu na najlepszą akcję. Poprzednio wygrał Xylar7. :)

Jeśli chcecie dołączyć do zabawy to odsyłam do tematu z zapisami, gdzie możecie się zapisać do startu następnego zadania.

Tabela prezentuje się następująco (po nawiasie są podane liczby punktów za zadanie, przekreślenia oznaczają wykluczenie z dalszej rywalizacji):

• oceanusadam (5) +3
    • szakal_m (4) +1
    • BOZZOn (3) +2
    • Xylar7 (1)
    • SoldierPL (0)
    • 24ddebski (-1)
    • Wackowskii (-1) -1
    • Śliwa
    • Albert221
    • Mattie
    • glebapl

Użytkownik Glock edytował ten post 12 March 2016 - 20:51

Chcesz ze mną pograć? Szukam ludzi do Running With Rifles i Rocket League.

Mój profil na Twitterze - Kliknij tutaj! FanPage - Kliknij tutaj! Kanał na YouTube - Kliknij tutaj!

#2 szakal_m

• szakal_m

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 1
  • Napisano 12 March 2016 - 22:22

https://www.youtube....h?v=ZFaaSlC2bAo

#3 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec

• Napisano 12 March 2016 - 22:22

Po co to wrzucasz? Przecież są wrzucone filmy.

Mój profil na Twitterze - Kliknij tutaj! FanPage - Kliknij tutaj! Kanał na YouTube - Kliknij tutaj!

#4 szakal_m

• szakal_m

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 1
  • Napisano 12 March 2016 - 23:59

Bo wysłałem tobie filmik na priv. A już nie ważne.

#5 BOZZOn

• BOZZOn

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 5
  • Napisano 13 March 2016 - 9:15

Może i długi wstęp ale jakoś musiał wejść na te plecy(moim zdaniem dobrze że nie przyciął filmu i pokazał całą akcję) mimo wszystko Xylar7 powinien zgarnąć punkt w tym zadaniu. Ponownie masz mój głos.

#6 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec

• Napisano 13 March 2016 - 12:02

Imo jednak zbyt mało tam zdziałał. Sama akcja fajna, ale szakal zrobił na mnie większe wrażenie. :)

Użytkownik Glock edytował ten post 13 March 2016 - 12:14

#7 Xylar7

• Xylar7

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 3
  • Napisano 13 March 2016 - 15:19

Mój tym razem leci dla zwycięzcy, też najbardziej mi się spodobał ten filmik.

#8 24ddebski

• 24ddebski
    • Użytkownik

Reputacja: 2
  • Napisano 13 March 2016 - 16:39

Na tym filmie u mnie nie jest to do końca hardcore ;) Są to ustawienia własne, nie wiem jakie są to ustawienia ale wiem, że na przykład ze snajpy nie da się zawsze na raz zabić. Ale będę wiedział na następny raz chociaż :)

Pozdrawiam

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Grupa BF3, BF4, Top Game, Zadanie 2 Top Game

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych