Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Pytanie o całą inicjatywę

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 TheGroofile

• TheGroofile
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 11 March 2016 - 10:22

Witam, jestem tutaj nowy i przyznam wam szczerzę, że o całej stronie dowiedziałem się dosłownie kilka minut temu. Szybko coś poczytałem, lecz mam proste pytanie.

Do ekipy mogą należeć tylko streamerzy a ludzie, którzy tylko tworzą materiały na youtube odpadają w przedbiegach?

Wiem, że może to być dla was oczywiste pytanie, jeśli tak uważacie to przepraszam i proszę o usunięcie posta. Pozdrawiam

#2 Kubox

• Kubox

Weteran

• Moderator
    • PipPipPipPipPipPip

Reputacja: 351
  • Napisano 11 March 2016 - 11:31

Cześć! Wszystko zależy od tego, jak pojmujesz pojęcie "ekipa".
    Do wewnętrznej ekipy JaRocka raczej się nie dostaniesz. Są w niej Admini, opiekuni portalu i cała reszta osób, które zajmują się organizacją.
    Zakładam, że w pytaniu chodzi Tobie bardziej o druga grupę, czyli osoby zamieszczone w zakładce Live. Osoby które się tam znajdują, współpracują z JaRockiem już od dłuższego czasu. Jedni tylko streamują, inni posiadają rownież kanał na YT. Dołączyć możesz poprzez wzięcie udziału w projekcie JaRock. Wczoraj rozpoczęła się właśnie 3 edycja tej serii. 15 wybranych osób, dostaje możliwość pokazania swoich umiejętności. Widownia, oraz organizatorzy decydują, która z tych osób dołączy do ekipy.
    Jeżeli masz ochotę, możesz spróbować swoich sił w następnej edycji. Z tego co się orientuję, robione są 2 na rok.

Mam nadzieje, że w jakim stopniu odpowiedziałem na pytanie. Jeżeli masz jeszcze inne, to pytaj śmiało ;)
    • DarkGraphic.pl lubi to

ertbbb

#3 SoldierPL

• SoldierPL

Pan Snajper

• Technik Sprzętowiec
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 607
  • Napisano 11 March 2016 - 16:52

Warto jeszcze wspomnieć o tym, że są dość spore wymagania, aby móc w ogóle wziąć udział w tym projekcie. Jako taka współpraca z JaRockiem ci nic na dobrą sprawę nie daje. Jestem tu już ponad 3 lata (rejestracja drugiego stycznia 2013), a i tak mnie nie dopuszczono, bo numerki na Hitboxie/YT się nie zgadzają... W odpowiedzi dostałem na dobrą sprawę samo czyste "NIE" -.-

YouTube |-| Live |-| Blog Metro 2033 |-| Facebook

CPU: Intel Core i5 6500 3.20 GHz |-| Cooler: Raijintek Themis |-| GPU: Sapphire Radeon HD 7870 |-| RAM: Kingston HyperX Fury 2x4 GB DDR4 2133 MHz |-| Mobo: MSI B150 PC MATE |-| HDD 1: Western Digital Blue 1 TB |-| HDD 2: Seagate 320 GB |-| HDD 3: Western Digital 80 GB |-| PSU: OCZ CXS 500W |-| Case: SPC Gladius M45W |-| Sys: Windows 7 Ultimate 64-bit |-| Screen 1: LG 24" FHD IPS 60 Hz |-| Screen 2: Acer 18.5" HQV 60 Hz |-| Mouse: A4Tech Sniper ZL5 |-| Keyboard: Natec Zander |-| Microphone: Blue Yeti |-| Headphones: AKG K511

#4 TheGroofile

• TheGroofile
    • Użytkownik

• Napisano 11 March 2016 - 17:20

Mi nie pozwala internet prowadzić Streamów ale robię materiały na Youtube. Prowadzę Kanał od 4 miesięcy a przyrost subów miesięcznie mam w granicach 150-300.  Chciałbym właśnie być w jakimś teamie youtuberów, bo tak samotny się czuję :D hehe

#5 SoldierPL

• SoldierPL

Pan Snajper

• Technik Sprzętowiec
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 607
  • Napisano 11 March 2016 - 19:12

Nieee :D Projekt JaRock to projekt pod streamerów. Nikt tu nic pod YT nie prowadzi :/ Ty jesteś chyba tym gościem, co założył temat o PC, którego już zamówił, nie? Do tego kompa wypadałoby dokupić sobie przyzwoitego neta i pobawić się w lajwy :)

YouTube |-| Live |-| Blog Metro 2033 |-| Facebook

CPU: Intel Core i5 6500 3.20 GHz |-| Cooler: Raijintek Themis |-| GPU: Sapphire Radeon HD 7870 |-| RAM: Kingston HyperX Fury 2x4 GB DDR4 2133 MHz |-| Mobo: MSI B150 PC MATE |-| HDD 1: Western Digital Blue 1 TB |-| HDD 2: Seagate 320 GB |-| HDD 3: Western Digital 80 GB |-| PSU: OCZ CXS 500W |-| Case: SPC Gladius M45W |-| Sys: Windows 7 Ultimate 64-bit |-| Screen 1: LG 24" FHD IPS 60 Hz |-| Screen 2: Acer 18.5" HQV 60 Hz |-| Mouse: A4Tech Sniper ZL5 |-| Keyboard: Natec Zander |-| Microphone: Blue Yeti |-| Headphones: AKG K511

#6 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 416
  • Napisano 12 March 2016 - 10:56

Teoretycznie jeśli Twoje materiały to coś innego niż "zagrajmy w" to możesz próbować wrzucać je do komentarzy na blogu (pod warunkiem, że są jak najbardziej tematyczne, np. we wpisie o BF4 wrzucasz film jak np. dyskutujesz o tej serii. 

Chcesz ze mną pograć? Szukam ludzi do Running With Rifles i Rocket League.

Mój profil na Twitterze - Kliknij tutaj! FanPage - Kliknij tutaj! Kanał na YouTube - Kliknij tutaj!

#7 Broda ty

• Broda ty

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

Reputacja: 417
  • Napisano 12 March 2016 - 11:14

W przedbiegach odpadają ci, którzy wysyłają nam maile z pytaniem o możliwość dołączenia do grupy streamerów mając 30 followów i 3 osoby online podczas LIVE grając w LoLa ;) Tak to każdy ma możliwość dodania coś od siebie, czy też zdobycia jakiejś tam grupy nowych widzów/odsłon. Problem jest tylko taki, że mało kto chce się wysilić i coś ciekawego zrobić.

Ostatni przykład: http://jarock.pl/top...dek-streamerow/ - gość z nami nie związany, napisał do nas, dostał swój materiał na główną, plus na fejsie ;) Kilkanaście tysięcy wyświetleń.

#8 TheGroofile

• TheGroofile
    • Użytkownik

• Napisano 16 March 2016 - 8:16

Dobrze, w takim razie gdzie mam dokładnie napisać i przedstawić jakie materiały tworzę?

#9 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 416
  • Napisano 16 March 2016 - 12:43

Wydaje mi się, że tutaj: [email protected]

Chcesz ze mną pograć? Szukam ludzi do Running With Rifles i Rocket League.

Mój profil na Twitterze - Kliknij tutaj! FanPage - Kliknij tutaj! Kanał na YouTube - Kliknij tutaj!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych