Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

[BF3/4] Zadanie #2 – Angel with a Shotgun

BF 3 BF 4 Top Game Zadanie 2

• Zamknięty Temat jest zamknięty
56 odpowiedzi w tym temacie

#1 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 416
  • Napisano 29 February 2016 - 17:05

Przed Wami drugie zadanie! Tym razem Waszym zadaniem będzie zabawa ze strzelbami. Możecie pokazać jakie siejecie zagrożenie trzymając którąś z tych broni niczym anioł pędzący z shotgunem. :)  Mały haczyk: pod ocenę nie biorę filmów nagranych w trybach Squad Deathmatch i Team Deathmatch. Termin wykonania zadania: 10.03.2016r. Filmy podsyłamy w temacie lub na PW.  Nie ma limitu czasowego, ale te 3-4 minuty to optimum.

Do gry dochodzi nam dwóch uczestników. Poza tym osoby, które nie wykonały poprzedniego zadania dostaną jeszcze ode mnie ostatnią szansę i teraz dostaną karę jedynie jednego punktu.

• Śliwa (-1)
    • oceanusadam (+2)
    • Albert221 (-1)
    • Mattie (-1)
    • glebapl (-1)
    • szakal_m (+3)
    • Xylar7 (+1)
    • 24ddebski (-1)
    • BOZZOn (+1)
    • SoldierPL (0)
    • Wackowskii (0)

Przypominam, że zapisy nadal trwają. Jeśli zapiszecie się teraz to udział możecie brać jednak dopiero od następnego zadania. Powodzenia!

Użytkownik Glock edytował ten post 13 March 2016 - 12:11

Chcesz ze mną pograć? Szukam ludzi do Running With Rifles i Rocket League.

Mój profil na Twitterze - Kliknij tutaj! FanPage - Kliknij tutaj! Kanał na YouTube - Kliknij tutaj!

#2 Xylar7

• Xylar7

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 3
  • Napisano 29 February 2016 - 20:57

Czy znów będziesz oceniał niżej Lockera? :PPP

#3 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec

• Napisano 29 February 2016 - 20:58

Trudniej na mnie zrobić wrażenie na tej mapie. No ale może być. :)

Mój profil na Twitterze - Kliknij tutaj! FanPage - Kliknij tutaj! Kanał na YouTube - Kliknij tutaj!

#4 oceanusadam

• oceanusadam

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 2
  • Napisano 29 February 2016 - 21:34

Glock shotguny to moje drugie ja :D

#5 BOZZOn

• BOZZOn

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 5
  • Napisano 29 February 2016 - 22:22

... a ja nie mam żadnego odblokowanego :o za wyjątkiem podstawowego, to nie mój konik, ale trzeba się ścisnąć za jaja i ogarnąć temat. Powodzenia

#6 Xylar7

• Xylar7

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 01 March 2016 - 1:09

Zasada "nie może być mikrofonu" jest niezbywalna?

A co jeśli np. ktoś w moim squadzie mówi do mnie (left alt) ?

I jak się ma ta zasada do kolegów z tsa?

Ewentualnie jeśli mógłby ktoś polecić program do nagrywania dzwieku z gry i tylko z gry... ;)

#7 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec

• Napisano 01 March 2016 - 7:27

Wolałbym bez, ale może być.

#8 BOZZOn

• BOZZOn

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 01 March 2016 - 8:39

Moim skromnym zdaniem dopuszczając osoby trzecie pomagające w osiągnięciu zadania (np. spotujących nam wrogów) nie jest fer w stosunku do graczy którzy wykonują zadania w pojedynkę a klimat zadania "Angel with a Shotgun" przestaje mieć kompletnie sens.

#9 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec

• Napisano 01 March 2016 - 8:45

Dla mnie BF to gry nastawione na współpracę. No ale tak jak wspomniałem - samemu lepsze.

#10 BOZZOn

• BOZZOn

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 01 March 2016 - 9:14

Nie kwestionuję sensu gry co-operative w BF bo wszyscy wiemy jak się powinno grać, ale myślałem że istota TOP GAME zmusza do zintensyfikowania działań i wykonania ich w myśl "One Man Army"

#11 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec

• Napisano 01 March 2016 - 10:42

Jest to nastawione stricte na grę solową, ponieważ oceniam akcje jednego gracza, a nie drużyny. ;)

#12 Xylar7

• Xylar7

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 01 March 2016 - 13:16

Moim skromnym zdaniem dopuszczając osoby trzecie pomagające w osiągnięciu zadania (np. spotujących nam wrogów) nie jest fer w stosunku do graczy którzy wykonują zadania w pojedynkę a klimat zadania "Angel with a Shotgun" przestaje mieć kompletnie sens.

Nikt tu nie mówi o jakiejś pomocy "pod zadanie", rzecz polega na tym że zwykle gram ze znajomymi i nawet głupio by mi było to ucinać "bo muszę nagrać zadanie". Poza tym, skoro podałeś przykład spotowania... W mojej opinii gracz który nie używa przycisku Q nie do końca zna mechanikę gry i popełnia błąd nie korzystając z tak wielkiego udogodnienia jakim jest (mini-)mapa. Nawet jeśli mowa o takim "masz tam gościa z lewej" - nie wiem jak Ty, ale nawet gdy gram sam (bez znajomych), staram się komunikować ze składem, nawet jeśli widzę człowieka pierwszy raz. Komunikacja z drużyną to wcale niemało ważny skill.

Użytkownik Xylar7 edytował ten post 01 March 2016 - 13:17

#13 BOZZOn

• BOZZOn

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 01 March 2016 - 14:56

Źle mnie zrozumiałeś, nie mam tu namyśli spotowania przyciskiem Q a pomoc w postaci dodatkowych par oczu i uszu typu: "...z lewej ... masz trzech gości na schodach ... zaraz Ci wejdą na plecy" i tak dalej... i tak dalej... Na pewno się zgodzisz, że każda z tego typu informacji na polu walki jest na wagę złota i tak działają FPSy. Gracze pozbawieni tej że komunikacji nie mają szans... w zestawieniu z kimś kto ma takie wsparcie, to tak jakby wystawić klan siedzący na TSie przeciwko randomowym graczom którzy moją do dyspozycji tylko przycisk Q (pomijam VoIP z którego i tak nikt w BF nie korzysta).

Użytkownik BOZZOn edytował ten post 01 March 2016 - 14:57

#14 Śliwa

• Śliwa

Madridista

• Moderator
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 636
  • Napisano 01 March 2016 - 16:50

Widzę, że robisz wiele w kierunku zniechęcenia mnie do wykonania zadań :D Dobrze wiesz, że poza TDM praktycznie nie gram na innych trybach. No ale nic, trzeba będzie się przeprosić z podbojem czy rushem...

Masz wątpliwości przed zakupem sprzętu? Chcesz o coś zapytać? Problem na forum - z tematem, użytkownikiem? Wal śmiało, zawsze chętnie pomogę :)

#15 SoldierPL

• SoldierPL

Pan Snajper

• Technik Sprzętowiec
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 608
  • Napisano 01 March 2016 - 16:55

Zasady Glock chyba wymyślił jak gadał ze mną, bo mu powiedziałem: "a to wejdę na Noshar na TDM i będzie ładny materiał" :D Zapraszam na rush, jak wiesz jak biegać to możesz wiele ugrać.

YouTube |-| Live |-| Blog Metro 2033 |-| Facebook

CPU: Intel Core i5 6500 3.20 GHz |-| Cooler: Raijintek Themis |-| GPU: Sapphire Radeon HD 7870 |-| RAM: Kingston HyperX Fury 2x4 GB DDR4 2133 MHz |-| Mobo: MSI B150 PC MATE |-| HDD 1: Western Digital Blue 1 TB |-| HDD 2: Seagate 320 GB |-| HDD 3: Western Digital 80 GB |-| PSU: OCZ CXS 500W |-| Case: SPC Gladius M45W |-| Sys: Windows 7 Ultimate 64-bit |-| Screen 1: LG 24" FHD IPS 60 Hz |-| Screen 2: Acer 18.5" HQV 60 Hz |-| Mouse: A4Tech Sniper ZL5 |-| Keyboard: Natec Zander |-| Microphone: Blue Yeti |-| Headphones: AKG K511

#16 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec

• Napisano 01 March 2016 - 16:55

Już wcześniej to było zaplanowane. ;)

#17 Śliwa

• Śliwa

Madridista

• Moderator

• Napisano 01 March 2016 - 17:35

Na TDM są największe możliwości. 

Masz wątpliwości przed zakupem sprzętu? Chcesz o coś zapytać? Problem na forum - z tematem, użytkownikiem? Wal śmiało, zawsze chętnie pomogę :)

#18 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec

• Napisano 01 March 2016 - 17:36

Dlatego go nie ma.

#19 Śliwa

• Śliwa

Madridista

• Moderator

• Napisano 01 March 2016 - 17:42

Bez sensu, ograniczasz kreatywność. Ale spoko :P 

PS. Czemu nazwy zadań są po angielsku? Mamy przecież nasz piękny język, a na siłę staramy się go zastępować obcymi tworami. 

#20 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec

• Napisano 01 March 2016 - 17:42

To są odniesienia do utworów muzycznych.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: BF 3, BF 4, Top Game Zadanie 2

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych