Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Wyniki - Grupa CS:GO zadanie 1 ACE! [Głosowanie użytkowników!]

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Zadanie #1 ACE (6 użytkowników oddało głos)

Czyj ACE jest najlepszy?

1. WOŁCIN (1 głosów [16.67%] - Zobacz)

Procent z głosów: 16.67%

2. Doctorr46 (1 głosów [16.67%] - Zobacz)

3. WhiskeR (1 głosów [16.67%] - Zobacz)

4. CeJot (3 głosów [50.00%] - Zobacz)

Procent z głosów: 50.00%

Głosuj

#1 Kubox

• Kubox

Weteran

• Moderator
    • PipPipPipPipPipPip

Reputacja: 351
  • Napisano 28 February 2016 - 19:22

Nadszedł czas, aby podsumować pierwsze zadanie. Nie było ono łatwe, jednak kilka osób dało z siebie wszystko, co pozwoliło im na zdobycie wymaganych pięciu fragów. 

Bardzo mnie zmartwiło to, że dostałem tylko 4 dema, ale zdaje sobie sprawę, że nie było to proste zadanie i nie każdy dał radę. Postanowiłem, że nie będę karał użytkowników, którzy nie oddali swoich prac. Nie dostaną oni punktów i tyle :)

Co do samych prac. Są one ciekawe i każdy zagrał na swój sposób. Ucieszyło mnie, że były to różne mapki, a nie tylko Mirage, Dust lub Cache :) Mam nadzieję, że następne zadanie bardziej przypadnie wam do gustu i dostanę więcej prac!

WOŁCIN

Ace wykonany bardzo szybko. P90-Only i jedziemy. Dynamicznie, prosto i skutecznie. Lekko uśmiałem się z przeciwników, którzy stojąc na midzie, nawet nie zareagowali na wyskakującego z drzwi przeciwnika :D Demko spoko, ale ponieważ inni pokazali trochę więcej, to ty zostaniesz po tym zadaniu bez punktów

Doctorr46

Tak jak twój kolega niżej, zagrałeś na mapie, która nie jest zbyt powszechna. Do tego grałeś czymś, co też nie jest zbyt często używane. Na początku zauważyłeś wroga, który był w słabo widocznym miejscu. Zrobiło to na mnie dobre wrażenie. Potem spokojnie czekałeś, aż pozostali sami wejdę pod celownik. Podołałeś zadaniu i dostaniesz za to +1 punkt. Dzięki za demo!

WhiskeR

Ciekawy tryb, kile z pistoletu, a w dodatku zdobyłeś fraga z kosy (btw, ładny motylkowy) :D Ciekawie rozegrana akcja. Można było cię podejrzewać o WH, bo idealnie chowałeś się przed szukającymi cię wrogami. Jednak wiem, że tak nie było. Działałeś w dość zamkniętym obszarze, używałeś tylko pistoletu i miałeś moment, gdzie przeciwnik wszedł na plecy. Dałeś temu radę i dostaniesz za to zadanie +2 punkty. Gratuluję!

CeJot

Spokój, wykorzystanie całej mapy i podłożenie paki. Widać, że nie panikujesz zostając sam. Mogłeś sejwować, ale postanowiłeś, że spróbujesz i zdobędziesz dodatkowe punkty dla drużyny. Udało się :) Widać też, że myślisz. Po podłożeniu bomby, obiegłeś pewien obszar kierując się na tył toalet. Potem podszedłeś przeciwnika od tyłu, czego się nie spodziewał, bo wcześnie z tamtą przyszedł. Za 5 fragów i splantowanie paki dostaniesz +3 punkty. Gratulacje!

https://www.youtube....eature=youtu.be

ertbbb

#2 WhiskeR

• WhiskeR
    • Użytkownik

Reputacja: 1
  • Napisano 28 February 2016 - 21:08

Dzięki za pozytywną ocenę demka :D Motylkowy moja duma i największe osiągnięcie z Jackpota który wygrałem na jednym procencie. Czekam na kolejne zadanie!

#3 CeJot

• CeJot
    • Użytkownik

Reputacja: 2
  • Napisano 29 February 2016 - 11:17

Dzięki dzięki za punkty :D Mam nadzieję tylko, że to nie ostatnie. Ode mnie głos idzie na WhiskeRa, bo jednak ace w jednej z najważniejszych rund w meczu to fajna sprawa + jeszcze koska to i na bogato ^^

• WhiskeR lubi to

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych