Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Intel Polska, komputery 2w1 i jaRock

Intel Polska Rock współpraca 2w1

• Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dail

• Dail
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 02 February 2016 - 11:40

Witajcie. Założyłem ten temat z myślą, że dotrze on na samą górę i zainteresują się tym ludzie za to odpowiedzialni. Rock współpracuję z Intel Polska, wiadoma sprawa, ale wydaję mi się, że jaRock.pl jako organizacja powinna wytyczyć jakieś standardy tej współpracy. Nie dopuszczalne jest, aby reklama dwóch poważnych i poważanych w swoich dziedzinach mark robiła taką chałturę:

http://i.imgur.com/ogdB8CQ.jpg

Przepraszam, ale inaczej tego nazwać nie można, Wiem, że to wina "działu graficznego, marketingu" Intela, ale jaRock.pl jak najbardziej ma na takie rzeczy wpływ. Chcą stawiać tego typu posty? Fotograf, sesja zdjęciowa, ewentualnie poprosić o jakieś profesjonalnie wykonane zdjęcie i do roboty, Niech się tym zajmie ktoś kto nawet koło gimpa śpi, ale nie wypuszczać czegoś takiego. Mam nadzieję, że ktoś zwróci na to uwagę.

Pozdrawiam, 
    Dail

#2 Androjus

• Androjus

Znawca

• Technik Sprzętowiec
    • PipPip

Reputacja: 47
  • Napisano 02 February 2016 - 16:37

Rock dostał przelew za reklamę? Pewnie dostał. Resztę ma pewnie w .... :D Żyjąc na tym forum dowiesz się ze cała ta akcja ja rock nie jest tak wspaniala jak ja malują :P

Meine maszin:

CPU AMD Athlon x4 631 2,6GHz @ up 4.2GHz GPU: Gigabyte R7 370 2GB Zasilacz: CHIEFTEC GPA-500S8 HDD: WD 1TB Płyta: GIGABYTE GA-A75M-S2V RAM: KINGSTON KVR1333D3N9 4GB Buda: stary i poczciwy CoolerMaster - ELITE 333

#3 Adam

• Adam

Znawca

• Global Moderator
    • PipPip

Reputacja: 496
  • Napisano 02 February 2016 - 18:45

Niestety ale tym zajmuje się agencja między nami a Intelem i o ile dawali to do akceptu to nie miałem pojęcia, że dadzą w takiej jakości. Mi też się nie podoba ;)

#4 Dail

• Dail
    • Użytkownik

• Napisano 02 February 2016 - 23:25

Niestety ale tym zajmuje się agencja między nami a Intelem i o ile dawali to do akceptu to nie miałem pojęcia, że dadzą w takiej jakości. Mi też się nie podoba ;)

Rozumiem. No cóż, miejmy nadzieję że na przyszłość będzie lepiej :)

#5 Wilkokłak

• Wilkokłak

Doświadczony spamer

• Administrator IT
    • PipPipPipPipPipPip

Reputacja: 165
  • Napisano 03 February 2016 - 21:34

Rockowi pewnie tak dużo zapłacili, że im na fotografa i grafików nie starczyło :kappa:

Oferuję tworzenie stron internetowych [HTML5, CSS3, PHP+MySQL, Javascript]. Nie zajmuję się hostingiem i/lub załatwianiem domen! Masz jakiś problem z pisaniem strony? Napisz do mnie! ||| Moja strona

#6 Dail

• Dail
    • Użytkownik

• Napisano 03 February 2016 - 21:37

Rock dostał przelew za reklamę? Pewnie dostał. Resztę ma pewnie w .... :D Żyjąc na tym forum dowiesz się ze cała ta akcja ja rock nie jest tak wspaniala jak ja malują :P

Rockowi pewnie tak dużo zapłacili, że im na fotografa i grafików nie starczyło :kappa:

Nie wiem co Was boli, ale ja zwróciłem uwagę tylko na jakość reklamy, którą należałoby poprawić. Dla wszystkich czytających - nie podpisuję się pod tymi dwoma postami i nie zaglądam ludziom do portfeli. Tak, żeby uściślić. 

Pozdrawiam,
    Dail

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Intel, Polska, Rock, współpraca, 2w1

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych