Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Finał Trzeciej Edycji!

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

Reputacja: 375
  • Napisano 30 November 2015 - 16:14

Witajcie

Nadszedł dzień na który każdy ( ;)) czekał... Dzień zadania który wyłoni zwycięzce 3 edycji Bitw na Intra.

Nieważne kto i jak przeszedł do finału, najważniejsze będzie to, co zrobicie - a kto zrobi? Kaadzik (pseudonim: "finał grupy") i Glock (pseudonim: "saempe")!

Kończąc te bardzo śmieszne żarciki...

Chcę już na wstępie pogratulować Wam przejścia do tego momentu i zarazem przypomnieć - to jest finał! Liczę na prace, które będą wizytówką kolejnych edycji.

Myślałem długo nad tym, jakie Wam dać dzisiaj zadanie.

Z jednej strony bitwy, to mieszanka wszystkiego - tutaj wszystko jest możliwe.

Z drugiej strony jest to finał i możliwość wykazania się. Ogólnie pierwszym założeniem było to, że każdy z uczestników będzie musiał zrobić coś pokręconego... O co chodzi? Właśnie tutaj wyszły pewne głosy przeciwne (tak, te w mojej głowie), więc postanowiłem wstępny projekt porzucić.

Tak więc jakie zadanie Wam przyjdzie zrobić?

Zgodnie z moją obietnicą, w finale daję Wam ogromną swobodę, którą mam nadzieję, że wykorzystacie.

Będę cały czas to podkreślał, ale to jest finał, tutaj nie ma miejsca na "mam 2h wolnego, zrobię to i mam już odpukane".

Dobra, koniec męczenia Was, chyba wiecie o co mi chodzi (to jest fin... :)).

Na moje podsumowanie edycji etc... przyjdzie czas.

Waszym zadaniem jest stworzenie intra/filmiku (jak kto woli dane określenie). Jaki temat? Brak tematu!

Macie kompletnie wolną swobodę w tym aspekcie... Choć nie... Jedno założenie! Dynamika. Ktoś kto śledził wcześniejsze edycji (a myślę, że Glock i Kaadzik, dobrze pamiętają to pojęcie), wie o co chodzi. Chcę abyście zrobili cudo na miarę fina...  <--- choć pamiętajcie, że to fina... :P.

Jeśli jednak ktoś zastanawia się, jak wygląda praca dynamiczna, od razu odeślę do pewnego filmu (według mnie, najlepszego jaki powstał dotąd we wszystkich edycjach) --->Kilk<--- (pozdrawiam Michu i liczę, że jeszcze kiedyś spotkamy się w którejś edycji ;)).

Nie będę dalej wydłużał, myślę, że w tej chwili każdy z uczestników, wie już o co chodzi.

Liczę na to, że poświęcicie wiele czasu na przygotowanie prac!

Pozostałe wytyczne:

1. Minimalna ilość materiałów (filmików) użytych z danych gier, wynosi: 5 (zabezpieczenie, które wyeliminuje stworzenie filmiku z jednej gry).
    2. Czas trwania filmu/intra: (min.)32-52(maks.) sekund.
    3. Muzyka? Dowolna (lecz muzyka ma być skomponowana z waszą pracą - czyli brak "a muzyka żyje innym życiem" ;)).
    4. Czas oddania prac (moje PW): (do godz.19) 16 grudnia 2015r. (macie w cholerę czasu na wykonanie - wykorzystajcie go!)
    5. Inne - regulamin!!!

To na tyle.

Wszelakie pytania, w tym temacie oczywiście ;).

Przypominam, że prace ocenia jury składające się z 5 osób (skład podany jest w regulaminie bitw).

To jest finał!

Liczę, że 16 grudnia będę się cieszył, że to nie na mnie, spoczywa decydujący głos, kto wygra całą edycję. Kaadzik, jak dasz mi Mass Effecta do filmiku, to cię zabiję : D Czemu? Bo będę znowu pewnie musiał przejść całą trylogię : )

Panowie, do dzieła!

#BnI

#2 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 416
  • Napisano 30 November 2015 - 16:50

Zobaczyłem pełną dowolność i już miałem taki plan, a tu nagle do 52 sekund. No cóż, powodzenia.

Czemu saempe? :D

--->Kilk<--- Dla mnie te multi gta to jest to samo, więc saempe : D - Himiodzio

Użytkownik Himiodzio edytował ten post 30 November 2015 - 19:58

Chcesz ze mną pograć? Szukam ludzi do Running With Rifles i Rocket League.

Mój profil na Twitterze - Kliknij tutaj! FanPage - Kliknij tutaj! Kanał na YouTube - Kliknij tutaj!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych